Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam,

Chyba macie jakieś błędy po ostatnich zmianach, bo wszystkie domeny w systemie, które mają out link = 0 dostały praktycznie z dnia na dzień -30% punktów. Wygląda to tak jak tu: https://ron777.prohost.pl/weblink.gif, domena z 0 linkami wychodzącymi, zerknijcie proszę o co chodzi bo już stracilem przez to jakieś 60k punktów

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem sobie kredyty do Adderka i dodałem wczoraj dwie strony. Nie wiem czemu ale ciągle mam 0% czyli jak by nie działało...

Edit:

Na dole mam informacje:

Nie zatwierdzono jeszcze żadnego wpisu

Czyli jak rozumiem jest jakaś moderacja??

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest to bardziej czytelne, dzięĸi

Jednak mam taki problem że informacja dla tysiąca punktów wyświetla się pod informacja dla 100pkt i jest niewidoczna.

Przeglądarka firefox pod OS Linux

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności