Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Fakt masz rację, dzięki.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam,

Chyba macie jakieś błędy po ostatnich zmianach, bo wszystkie domeny w systemie, które mają out link = 0 dostały praktycznie z dnia na dzień -30% punktów. Wygląda to tak jak tu: https://ron777.prohost.pl/weblink.gif, domena z 0 linkami wychodzącymi, zerknijcie proszę o co chodzi bo już stracilem przez to jakieś 60k punktów

Pozdrawiam!

też to miałem, poczekaj na ponowne przelicznie

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chyba macie jakieś błędy po ostatnich zmianach, bo wszystkie domeny w systemie, które mają out link = 0 dostały praktycznie z dnia na dzień -30% punktów. Wygląda to tak jak tu: https://ron777.prohost.pl/weblink.gif, domena z 0 linkami wychodzącymi, zerknijcie proszę o co chodzi bo już stracilem przez to jakieś 60k punktów

Pozdrawiam!

też to miałem, poczekaj na ponowne przelicznie

No właśnie chyba nie bardzo, bo jak usuwam stronkę i dodaję ją ponownie to punkty się przeliczają cały czas niepoprawnie.

Co ciekawe jak dodaję jednego linka wychodzącego na tych stronach to punkty skaczą +30% i wszystko wraca do normy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze okazalo sie ze po mojej propozcyji dopiero sie okazalo ze premie bedziesz przydzielal dla stron pr>0 - wiec juz to przemilcze takie postapienie z Twojej strony. Dlatego chyba rozumiesz że w przypadku moich stron nie ma sensu ich dodawać bo nie otrzymają tego bonusu a tym bardziej biorąc pod uwagę obecnie niską cenę puntków spowodowaną wzrostem kosztu pobrania który nastąpił w ostatnich 2 m-cach o ponad 50%. Dziękuje też za likwidacje WPL a wprowadzenie kosztu pobrania linka - teraz widać że myliles sie podajac mi wczesniej informacje ze koszt pobrania linku wynosi 3pkt - cos mi nie pasowalo, obecne 11pkt potwierdzam ze mniej wiecej wlasnie tak wychodzi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze okazalo sie ze po mojej propozcyji dopiero sie okazalo ze premie bedziesz przydzielal dla stron pr>0 - wiec juz to przemilcze takie postapienie z Twojej strony.

Nic takiego nie miało miejsce, i nic sie nie zmieniło w tej kwesti nie wiem skąd masz te błędne informacje

Dlatego chyba rozumiesz że w przypadku moich stron nie ma sensu ich dodawać bo nie otrzymają tego bonusu a tym bardziej biorąc pod uwagę obecnie niską cenę....

Cenna nadal jest najwyższa fakt spadła z 400 na 400 ale skoro nic się nie zmieniło w bonusach rozumem ze będziesz wkładał - słowo się rzekło prawda ?

Dziękuje też za likwidacje WPL a wprowadzenie kosztu pobrania linka - teraz widać że myliles sie podajac mi wczesniej informacje ze koszt pobrania linku wynosi 3pkt - cos mi nie pasowalo, obecne 11pkt potwierdzam ze mniej wiecej wlasnie tak wychodzi. Pozdrawiam.

WPL nie był kosztem pobrania linka - zlikwidowaliśmy go bo byli tacy co nie mogli załapać ze jest to kosz wydosatnia się do kolejki a nie pobrania linika to dwie rożne rzeczy a tłumaczyć 100 raz już nie miałem siły

No nic czekam na te Twoje 1000 domen jak obiecałeś

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie miało miejsce, i nic sie nie zmieniło w tej kwesti nie wiem skąd masz te błędne informacje

Wskaż mi informacje dotyczącą bonusa, iż tyczy się tylko stron o PR>0 podaną do informacji przed moją deklarcją dodania 1000 stron.

Jeśli taka jest i ją wskażesz to ja biorę się za dodawanie stron.

Cenna nadal jest najwyższa fakt spadła z 400 na 400 ale skoro nic się nie zmieniło w bonusach rozumem ze będziesz wkładał - słowo się rzekło prawda ?

Xann, to że ty wystawisz sobie ofertę za 1000zł to nie znaczy że po tyle można sprzedać. Zerknij sobie tylko na oferty na weblinku - 150zł i nie ma chętnych:

https://www.forum.e-weblink.com//handel/%28...ylko-150zl100k/

WPL nie był kosztem pobrania linka - zlikwidowaliśmy go bo byli tacy co nie mogli załapać ze jest to kosz wydosatnia się do kolejki a nie pobrania linika to dwie rożne rzeczy a tłumaczyć 100 raz już nie miałem siły

Czyli przyznajesz się że tego sam nie rozumiałeś i wprowadzałeś użytkoników systemu w błąd informując:

@brzoza24 - 1 pobranie na dobę ? da ci już 3 pkt

a faktyczny koszt to minimum 11 pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskaż mi informacje dotyczącą bonusa, iż tyczy się tylko stron o PR>0 podaną do informacji przed moją deklarcją dodania 1000 stron.

Jeśli taka jest i ją wskażesz to ja biorę się za dodawanie stron.

System daje rożne bonusy

ostatnim z nich jest bonus za małe site dla domen głównych które nawet mają PR0

innym bonusem jest bonus za domenę główną

tutaj masz listę bonusów :

bomusywsystemie.jpg

tak ze śmiało możesz wkładać te 1000 domenek na małym site 5-100

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, na tym screenie na pewno wszystko jest dobrze policzone?

Bonus za główną = 1000

Bonus za mał site = 1000

Bonus za PR2 = 2000

Co w sumie daje 4000 punktów

i jak widzę jest jeszcze bonus +30% za linki wychodzące czyli 4000*130% == 5200 punktów a na screenie jest 4000,25 a więc taka troche mała różnica :)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności