Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a/ ceny w eweblinku reguluje rynek , fakt w ostatnich czasach przybyło pkt za wzrost SITE ale sukcesywnie będziemy przycinać punkty za duże SITE wg zapowiedzi na forum ewelibnka

b/ małe usprawnienia - czerwony kolor dla SITE = 0

sitezer0.jpg

c/ oznaczenie webmini w spisie dla tych co mają ich ponad kilkadziesiąc łatwiej będzie je teraz znaleść

webmini.png

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xann: z ciekawosci - mozesz napisac ile juz jest w systemie webmini i jaki to procent wszystkich punktow - to chyba ne tajemnica. to chyba najlepszy skrypt jaki dotychczas wypusciliscie i dosc dlugo trzymal sie w indeksie

BTW - chyba jest jakis bug w systemie. spadla mi ilosc linkow do strony o niecale 2k i stracilem 8k pkt. inny przypadek - nie zmienily sie parametry strony - stracilem 7,5k pkt.

id: 476733 i 476471 i kilka innych prosze @Xann sprawdz co sie dzieje - moze tylko mi sie wydaje

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann ja się zastanawiam jeszcze nad jedną sprawą przy okazji akcji banowania....

Dla przykładu mam 1 adres w systemie za który mam 0 punktów (przed banem było powiedzmy ~1000) więc X linków musiało se wyświetlać na podstronach.

Teraz strona jest zbanowana i site wynosi 0, ale linki cały czas się wyświetlają.....

Jak to wygląda od strony "reklamodawcy" ?

Linki się wyświetlają na takiej stronie, a nie jest ona zaindeksowana tylko zbanowana. W pewnym sensie to nonsens żeby tam linki się wyświetlały i nonsens żeby za nie "płacić".

Teraz jest powiedzmy strona X na którą kieruję jakąś moc i jest 100 pobrań linków, ale z tego powiedzmy jest 1/2 wyświetlona na tych stronach zbanowanych, więc o kant d..y takie linki...

Czy szykujecie jakąś zmianę w związku z takimi stronami ?

jak to w tej chwili wygląda ?

Marketing w sieci - da się ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann ja się zastanawiam jeszcze nad jedną sprawą przy okazji akcji banowania....

Szanowny użytkowniku eweblinka akcja banowania trwa od początku istnienia systemy i gdyby nie ona system miał by obecnie 5x tyle domen co ma teraz

Linki się wyświetlają na takiej stronie, a nie jest ona zaindeksowana tylko zbanowana. W pewnym sensie to nonsens żeby tam linki się wyświetlały i nonsens żeby za nie "płacić".

w związku ze jesteś jednym z najstarszych użytkowników eweblinka odpowiem ci na to pytaniem

Czy zbanowanej strony nie odwiedza google bot ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności