Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Na strony zbanowane wchodza roboty i mają power ;-)

Jeżeli mają power, użytkownicy którzy mają na nich swoje linki skaczą pewnie do góry, to czemu nie premiować takich super powerowych stron jakimś bonusem? np +1k pkt (czyli nawet site 0, ale plus 1k, dało by 1k) :] napewno takich wartosciowych stron by troche przybyło i w systemie było by może nie x5 domen, ale napewno by ich przybyło... :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Trochę ironizuję, bo te co wyłapują bana w ewebie, nie należą do dobrze podlinkowanych (gdzie dobrze mam namysli jakość) i nie należą do starych domen ;)

A jeżeli jednak się mylę i wiekszość jest tak wartościowa (tak dobrze podlinkowana i stara wiekiem), to taki bonus jest jak najbardziej wskazany :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem parę razy pytanie na PW "Co dało systemowi wprowadzenie minusowych bonusów za linki wychodzące ???"

statystyka na dzień dzisiejszy ilości linków Wyjściowych

< 4 Wy = 19k domen (w połowie to zaplecze systemowe)

< 9 Wy = 12k domen

> 10 Wy= 22k domen

statystyka na dzień dzisiejszy ilości linków Wyjściowych

< 4 Wy = 23k domen (w połowie to zaplecze systemowe)

< 9 Wy = 11k domen

> 10 Wy= 20k domen

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnych cyferek nie będę podawał ale na oko gdzieś tak będzie, dążę do tego żeby każdy system miał swoje niezależne zaplecze a nie w każdym systemie były te same strony bo to nie ma najmniejszego

Już nie bawem wypuszczamy kolejne dwa darmowe skrypty dla naszych użytkowników

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie: czy dobrze myślę, że dodając małą stronkę na regionalce praktycznie od razu dostaję 2000pkt (1000 - mała strona i 1000 - domena główna)?

Czy może regionalki nie dostają bonusu za główną, albo przy bonusie za mały site nie jest liczony bonus za domenę główną?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności