Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
siewicz, bonus za domenę główna doliczany jest jedynie gdy domena ma PR > 0, przynajmniej tak wywnioskowałem z wcześniejszych wypowiedzi w tym wątku :(

Nie tylko! nie wprowadzajcie w błą

Domena PR0

Zaindeksowanych stron w Google: 16 Bonus 1,000 punktów za małą liczbę stron (od 5 do 100)

Ja mam pytanie: czy dobrze myślę, że dodając małą stronkę na regionalce praktycznie od razu dostaję 2000pkt (1000 - mała strona i 1000 - domena główna)?

Tak (bonus za główną gdy PR>0

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ,chciałem kupić trochę kredytów w adderku mimo ze są banowane. Co mnie zdziwiło to że nie ma żadnego systemu promocyjnego przy zakupach większej ilość kredytów.

Xann po hipermarketach nie chodzisz czy co? :(

Przy zakupie 100 szt mogła by być jakaś zniżka.. przynajmniej dla ludzi co mają konto pro.

pozdrawiam

DJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie 100 szt mogła by być jakaś zniżka.. przynajmniej dla ludzi co mają konto pro.

jest listopad :) kosztów nie potrzebujesz sobie zrobić ? bo widzie że inni w tym miesiacu robią koszta jak nigdy :(

o tym co piszesz bedzemy myśleć jak uruchomimy preclowanie

ps. niebawem wypuszczamy kolejny skrypt premiera juz wkrótce

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miaľem chwilowy problem z zalogowaniem, moze system nie wyrabia przy 2000 userów ?

To że w systemie jest aktywnych ponad 2 tys userow nie oznacza ze wszyscy razem sie logują o tej samej porze średnio jest ok 30-70 osób ale fakt nieraz zdarzy nam sie zrobić restart jakiejś maszyny wówczas może być parominutowa przerwa w dostawie systemu :)

Chyba nie tylko takie skrypty. Lwia część tych domen to chyba Xannowe domeny, ale to tylko moje domysły

przemilczmy tą plotkę :(

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności