Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A już Ci mówię,

1. Robisz przelewy na styk bez zapasu magazynowego który jest buforem bezpieczeństwa w razie utraty punktow

2. Bot sprawdzający Twoją stronę stwierdza że są z nią problemy bo ...... następnie wyaktuwuje Twoją stronę gdzie tracisz punkty, po okresie 15- 30 min ponownie sprawdza Twoją stronę czy już jest w porząsiu i jeżeli jest już wszystko OK bo ..... przywraca punkty

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siewicz, bonus za domenę główna doliczany jest jedynie gdy domena ma PR > 0, przynajmniej tak wywnioskowałem z wcześniejszych wypowiedzi w tym wątku wink.gif

Nie tylko! nie wprowadzajcie w błą

Domena PR0

Zaindeksowanych stron w Google: 16 Bonus 1,000 punktów za małą liczbę stron (od 5 do 100)

Zoozool, czytanie ze zrozumieniem się kłania... poza tym sam napisałeś to samo co ja... [efekt końcowy ten sam] A więc gdzie tu wprowadzane w błąd???

Tak (bonus za główną gdy PR>0

A więc mam wrażenie że chciałeś nabić sobie tylko posty...

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy skrypt systemu daje możliwośc tylko emitowania linków czy np może służyć do sprawdzania pozycji, site za pośrednictwem naszych IP tworząc serwery Proxy lub cos podobnego

(pytanie wiąże się z tym iż jak się okazuje niektóre skrypty SWL to umożliwiają, a ja nie znam się tak bardzo na kodach systemów, aby to sprawdzić, i chciałbym wiedzieć co na to powie administracja systemu)

i wolałbym wiedzieć jeśli takie coś jest możliwe

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy skrypt systemu daje możliwośc tylko emitowania linków czy np może służyć do sprawdzania pozycji, site za pośrednictwem naszych IP tworząc serwery Proxy lub cos podobnego

nasz skrypt nie jest skryptem samoaktualzujacym się , czyli nie możemy podmienić instalki bez wiedzy użytkownika, to użytkownika sam decyduje o tym co wgrywa na serwer, nie mamy też żadnych ukrytych funkcji w skrypcie jak i nie posiada bramki proxy co każdy programista moze osobiście sprawdzić

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności