Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Xann czy nie myślałem aby zrobić taki tryb w e-webie tylko na indeksacje wpisów. Mam tysiące list z linkami do wpisów z SK adderka publikera i chciałbym je tylko za indeksować ( 80 %z nich )nie stać mnie aby kupić 50 mil pkt w e-webie.

Może ustaw coś takiego aby sprawdzało czy wpis się zindeksował, bo przy linkowaniu wpisów z rożnych stron ręcznie sprawdzanie jest nie możliwe.

Generalnie postulat jest do każdego SWL nie tylko e-weblinka.. chyba było by to przydatne nie sadzicie?

pozdrawiam

DJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej potrzeby

ps. u nas pobrania chodzą jak w szwajcarskim zegarku to jedyny taki system ;) wiec nie ma potrzeby sortowania

Oki chodzą jak w zegarku a co jak zegarek ma rożne priorytety??

Już się wystraszyłem, że coś z moim zegarkiem nie halo... Dzisiaj potrzebowałem posortować po priorytetach i klops - musiałem skakać po liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się wystraszyłem, że coś z moim zegarkiem nie halo... Dzisiaj potrzebowałem posortować po priorytetach i klops - musiałem skakać po liście.

Zobaczymy co się da zrobić z tym sortowaniem w szwajcarskim zegarku ;) a nóż widelec sie uda

creator a jaka pewność ze wpis sie zaindeksuje po np: 5 dnia?

Nawet jeżeli bedzie to 5 dni to jaka ilość pkt?

Nie podchodz do tego jak do wagi w aptece to że zidexujesz wpis w katalogu/preclu nie daje Ci żadnej gwarancji że właściel tego adresu bedzie miał ten katalog/precel za miesiac, dwa lub 6 miesięcy

Technika Ceatora jest raczej z tego co widze stosowana przez większość, czyli ilośc wpisów dzielisz na paczki po 20, 30 czy 50 linków , paczki dopasz po XX dni i podmieniasz na kolejną paczkę tym sposobem małą ilością pkt dopaisz wpisy w skali miesiąca czy dwóch

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności