Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panowie prosta sprawa,

Macie konto pro, wrzucacie sobie projekt "precle" wrzucacie tam 50 linków i 50k punktów. Na link przypada 1k, linkujecie na śmieszno proste anchory i włączacie monitoring, w momencie kiedy zauważycie że są jakiekolwiek pozycje to znaczy ze wpis jest zaindexowany i temat zamykacie.

ja przewaznie ustawiam 1-2.5k pkt na 10-14 dni.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adderek lepszy do pozycjonowania stron czy indeksowania nowych stron?

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój pomysł ma jedną wadę, co w przypadku dodania wpisu do zbanowanego wordpresa ?

Mówie tu o funkcji która sprawa czy strona jest w indeksie. Nie linkujemy stron bez indeksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chodzi mi oto ze jak daje 2-3 sesje z adderka do podlinkowania to sie okazuje czasem ze 10% albo nie działa albo ma bana.

Nie będe przecież teraz klikał w 1000 linków i sprawdzał czy strona którą linkuje istnieje albo czy nie ma bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam mały problem, gdy zmieniłem skorkę w w WebMini system przestał wykrywać go jako WebMini (znikła gwiazdka).

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności