Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No fajnie, chociaż myślałem że punkty zaczną pomału się zmieniać w miarę jak system poprzelicza strony, a tu bach i z dnia na dzień nowe punkty :P Musiałem pousuwać i ręcznie na nowo pododawać strony gdzie wcześniej było więcej linków a system jeszcze nie zdążył ich przeliczyć na nowo.

Po za tym to ok.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Musiałem pousuwać i ręcznie na nowo pododawać strony gdzie wcześniej było więcej linków a system jeszcze nie zdążył ich przeliczyć na nowo.

...

Przyzwyczailiśmy się juz do takiej wygody ze nie raz marzy mi się żeby system przekładał punkty na linki czytając moje myśli :P ale pewnie to nie ta dekada :)

System zaczął 6 miesięczny proces przycinania domen, mam nadzieje ze zdążymy przed nowym silnikiem google

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej zbieg okoliczności - ale jak Ci znikła gwiazdka albo nie ma ktoś gwiazdki przy WebMini to wystarczy za symulować jego pobranie w dziale pobierz skrypty
oki, wygląda na to że tak

wygląda, na to że nie :/ po pobraniu webmini pojawia się gwiazdka, ale potem znowu znika. Mógłbyś sprawdzic ocb ? mowa o miniaczu ze stopki

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda, na to że nie :/ po pobraniu webmini pojawia się gwiazdka, ale potem znowu znika. Mógłbyś sprawdzic ocb ? mowa o miniaczu ze stopki

Za bardzo zmodyfikowana templatka od dodawania wpisów, co uniemożliwia botom prawidłową prace.

"Ci co spamują są dla mnie niczym... niczym bracia!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann to ja mam pytanie: w związku z tym, że jestem w trakcie tworzenia zaplecza pod e-weba chciałbym stworzyć coś, czego nie będę musiał zmieniać za dwa miesiące. Tworzę trochę małych, statycznych stron (15podstron każda) z unikalną treścią na domenach głównych. Rozumiem, że tego typu stronki mają być promowane też w przyszłości? A jak z linkami wychodzącymi, za ile wychodzących planujesz robić obcinki, a za ile jakiś bonus (teraz chyba poniżej 3 linków jest +30%) ?

Daj proszę jakieś wskazówki na perspektywiczne zaplecze pod e-weba.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności