Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

z jakichś powodów, pełen molochów eweb został uznany za ..., widac było dobrze, nie lepiej zostawic e-weba w spokoju i zrobic drugi system nastawiony właśnie na maluchy ? nazwac go e-web lite i wsio.

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile mogę się zgodzic z tym że przycinanie punktów/bonusy za linki wychodzące jest słuszne, o tyle ilośc sajtu nie świadczy o jakości.

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilośc / częstotliwosc odwiedzin bota też raczej nie jest uzależniona od site'u - może zacznij zliczac ilosc odwiedzic bota :wacko:

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zliczać boty trzeba być w uczciwym środowisku - co najwyżej w zamkniętym elitarnym SWL'u. Inaczej będą spryciarze którzy zamiast stworzyć 100 dobrych stron wolą poświęcić ten czas i napisać coś co oszuka system ;-)

Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinujecie, a Xann nie che otwarcie tego napisać :wacko:

Nie chodzi o site tylko ilość domen w systemie. Chcąc mieć większą ilość punktów trzeba dołożyć domen, bo zwiększanie site nic nie da. Ot i cała filozofia :D

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek, dobrze prawisz, coś w tym musi byc. Według mnie zaindeksowany site nie jest wyznacznikiem jakości strony i cięcie punktów za site celem podniesienia jakości to bujda na resorach. Zwiększenie ilości domen to byłby dobry motyw, ale napewno nie tędy droga

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o site tylko ilość domen w systemie. Chcąc mieć większą ilość punktów trzeba dołożyć domen, bo zwiększanie site nic nie da. Ot i cała filozofia :wacko:

co jest lepsze dal systemu ? 1000 domen z site 5 czy domena z site 50 tys ?

Akcja " małe jest piękne" którą promuje system obecnie właśnie do tego dąży do większej ilości: domen , ip a mniejszej ilości site.

ps. myślę ze otwarcie to napisałem ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwarcie, otwarcie :wacko:

różnorodnośc jest piękna, a jak mówią kobiety, rozmiar nie ma znaczenia :D może wypuśccie jakieś bonusy za webcatalog / webnews, dorzuccie kilka skorek do webmini, zrobcie kilka jakis nowy skrypt ;] może jakiś konkursik na skórkę albo skrypt ?

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest lepsze dal systemu ? 1000 domen z site 5 czy domena z site 50 tys ?
Jak zwykle starasz się wykręcić kota ogonem :wacko:

Gdzie napisałem że takie działanie jest złe, że zadajesz mi takie pytania?

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności