Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czemu nie wrzucicie zagnieżdzonych synonimów? Przecież dopiero wtedy można bawić się synonimami?

TANIE PUNKTY SWL - Automatyczna transakcja - punkty w 5 minut na Twoim koncie (seomatik, gotlink, statlink)

HURTOWE ILOŚCI: Linki z PageRank (ponad 1000 domen PR1-5)

Sławomir Siudek+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt site spada w ostatnich dniach zobaczymy czy tendenca spadkowa sie utrzyma.

U mnie rośnie.

Trochę z innej beczki, czy ustawianie chmod 777 dla katalogu jest konieczne? Przecież wystarczy 755. Mój usługodawca nakazał mi zmniejszenie chmodów na 755

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki, czy ustawianie chmod 777 dla katalogu jest konieczne? Przecież wystarczy 755. Mój usługodawca nakazał mi zmniejszenie chmodów na 755

Nie jest konieczne. Wszystko zależy od hostingu.

"Ci co spamują są dla mnie niczym... niczym bracia!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, nigdzie nie mogę tego znaleźć, może poczęstujecie linkiem.. jak długo strona musi istnieć w sieci by mogła być pozycjonowana SWLem rotacyjnym? Bo młode strony odpadają podobno.

I czy SWL rotacyjny na stronie, na której jest zainstalowany jest trudniejszy do wykrycia niż systemy stałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym poczekał dla rotacyjnego z pół roku, i minimalne ilości punktów(e-weba = 1k)

I czy SWL rotacyjny na stronie, na której jest zainstalowany jest trudniejszy do wykrycia niż systemy stałe?

e-weba idzie rozbić na różne rogi strony, i ładnie skitrać więc prawie nie do wykrycia.

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e-weba idzie rozbić na różne rogi strony, i ładnie skitrać więc prawie nie do wykrycia.
rozumiem, ale w stałych, np. w Statlinku też jest możliwość rozbijania linków. Miałem na myśli to, że Google w wypowiedzi o SWLach na swoim blogu, napisało, że jak ktoś korzysta z SWLi to niech lepiej korzysta z takich nie przekazujących PR - rotacyjne nie przekazują bo linki zmieniają się zbyt szybko nie? :closedeyes:

Dzieki, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności