Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, nigdzie nie mogę tego znaleźć, może poczęstujecie linkiem.. jak długo strona musi istnieć w sieci by mogła być pozycjonowana SWLem rotacyjnym? Bo młode strony odpadają podobno.

Zanim zaczniesz używać rotacyjnego należy najpierw stronę skatalogować, gdzie sie da i ile sie da, możesz tez użyć do tego adderka webmini na początek nadaje sie w sam raz, dopiero po 2-3 miesiacach można już zacząc bawić się w dopalanie fraz ktore nie wyszły

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Rotacyjny jest algorytmicznie łatwiejszy do wykrycia niż stały.

Rotacyjne systemy przekazują PageRank.

TANIE PUNKTY SWL - Automatyczna transakcja - punkty w 5 minut na Twoim koncie (seomatik, gotlink, statlink)

HURTOWE ILOŚCI: Linki z PageRank (ponad 1000 domen PR1-5)

Sławomir Siudek+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie w necie nie mogę znaleźć porównania zalet stałych i rotacyjnych :(

Bo nie morza tego porównać są to dwa rózne narzędzia służące do dwóch rożnych celów

Linki stałe (naprawde stałe nie na dwa tygodnie) dają filary pozycjonowania, im ich wiecej tym mocniejsze filary, linki rotacyjne służą już do dopychania, dopalania i inedacji

co nie znaczy że nie można ominąc linków stałych i pozycjonować samymi rotacyjnymi, można ale mamy wowczas podatnośc na duże wachania pozycji

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale żeby przekazały PR to muszą trochę powisieć prawda? A w rotacyjnych SWLach wiszą krótko bo jest rotacja. Czy nie?
Ale robot nie siedzi na stronie i nie odświeża co chwilę, sprawdzając czy linki się zmieniły czy nie.... jeszcze.

Przekazują PR.

Google jest nie zbyt przychylnie ustosunkowane zarówno do stałych SWL jak i tych rotacyjnych.

Bo nie morza tego porównać...

!Bo nie można!

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że efektowniejsze :(

Nikt nie powiedział, że są efektywniejsze - są to zupełnie dwie różne sprawy tak naprawdę.

Rotacyjne gwarantują sporą liczbę linków, w krótkim czasie - stałe za to, działają później lecz może stabilnie - ale to już sam powinieneś przetestować czy korzystać ze stałych, rotacyjnych czy z obu jednocześnie.

Pozdrawiam

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dopalanie fraz rotacyjnymi jest efektywniejsze od dopalania stałymi?

Czas propagacji linków w rotacyjnych jest w wiele szybszy niż w stałych, w rotacyjnych link ląduje na całej domenie czyli np 2 tysiącach podstron w stałym na jednej podstronie.

Dlatego dopalanie fraz jest efektywniejsze rotacyjnymi

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalkulator punktów:

Zaindeksowanych stron w Google: 46 Bonus 1,000 punktów za małą liczbę stron (od 5 do 100)

PageRank w Google: 0

Zaindeksowanych stron w Yahoo: 23

Linków prowadzących do Twojej strony: 95,421

Linków wychodzących z Twojej strony: 29 -30% liczby punktów

Przybliżona liczba punktów za Twój serwis: 535

Cos malo tych punktow.

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalkulator punktów:

Zaindeksowanych stron w Google: 46 Bonus 1,000 punktów za małą liczbę stron (od 5 do 100)

PageRank w Google: 0

Zaindeksowanych stron w Yahoo: 23

Linków prowadzących do Twojej strony: 95,421

Linków wychodzących z Twojej strony: 29 -30% liczby punktów

Przybliżona liczba punktów za Twój serwis: 535

Cos malo tych punktow.

Wyświetla -30% ale w rzeczywistości liczy -50% za linki wychodzące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to BL mi chodzilo :) Myslałem ze bardziej je cenicie, domena jest super mocna, przynajmniej taka sie wydaje byc na testach.

No nic PR niema bo UpDate nie bylo.

--

Dziwna sprawa dodałem z 20 domen do eweblinka i w każdej mam duzo mniejszy site niz ten ktory sobie samemu sprawdzam (sprawdzam na kilku DC). Niebyt miły przypadek. Co innego gdyby eweblink pokazywal site wiekszy niz ten na moich DC, ale czemu pokazuje dosłownie ZAWSZE (czyli dla kazdej jednej z tych 20 domen) mniejszy site...

Czy inni też tak mają?

w innych SWLach, jakos ten SITE jest bardzo podobny do site na moich DC, a w tym systemie dziwnym trapem niemam tego szczescia, wiec dlatego na to zwracam uwage. Ciekawi mnie jak inni maja..

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności