Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna sprawa dodałem z 20 domen do eweblinka i w każdej mam duzo mniejszy site niz ten ktory sobie samemu sprawdzam (sprawdzam na kilku DC). Niebyt miły przypadek. Co innego gdyby eweblink pokazywal site wiekszy niz ten na moich DC, ale czemu pokazuje dosłownie ZAWSZE (czyli dla kazdej jednej z tych 20 domen) mniejszy site..

Też to zauważyłem, ale potraktowałem to jako zbieg okoliczności :)

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mogę uchylić rąbka tajemnicy ze wraz z nadciągającymi zmianami w G z SITE idzie całkowita zmiana przeliczania PKT jak sami wiecie jesteśmy do tego zmuszeni jeszcze przed zmianą. Obecnie trawją testy nowego przelicznika PKT.

Niestety nie uchylimy ani rąbka tajemnicy jakie parametry będą brane pod uwagę ale nadal będzie brana funkcja SITE

Jedyne co moge powiedzieć to opłaca się stawiać małe stronki - zgodnie z hasłem małe jest piękne duże stracą bardzo duże małe nie stracą prawie nic

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest już jakaś plan kiedy to wprowadzacie ?

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie odpisales jak jest obecnie z tym site, bo co bedzie w przyszlosci to inna sprawa - czyli czy te "niedoliczanie" site jest wlasnie sprawca spadku site na wykresie systemu co ma sie przekładać na mniejsza punktacje domeny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie liczymy site po staremu, nic sie nie zmieniło, jeżeli ktoś uważa że ma źle policzone site dla domeny może ją usunąć i dodać ponownie (czego odradzam bo będzie strata bonusu za ciągłośc domeny w systemie) moze też wysłać do mnie na PW o ponownie przeliczenie domeny

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jakiś bonus za ciągłość ? gdzie można o tym poczytac ??

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;-) ponawiam pytanie które zadałem kilka postów temu, macie już jakiś plan kiedy to wprowadzacie ?

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcecie wprowadzić opcje promowania za ciąglaś musi byc odświeżenie domen gdy wyzeruje site, gdy wyzeruje PR - raz na 12h do klikniecia -powinno zalatwic sprawę - fakt moze to dotyczyć kont PRO - ale musi to byc bo inaczej nie bedziecie w stanie odpowiadac na meile w przypadku wypadnięcia jakiegoś IP na sprawdzanie lub jakiegos malego problemu - taka opcja przyda sie na wszelki wypadek

małe jest piekne - niestety nie moge sie z tym zgodzic, gdyz jesli mamy strone site 10 - po 5 linków daje nam przy wejsciu 10 botów na strone tylko 50 linków z odswiezenia, ktore moga byc maksymalnie odnalezione - aby teoretycznie wyłapane były wszytskie musi tych botów wejsc minimum 50 na wszystkie podstrony w ciagu doby czyli jednego pobrania

przy stronach wiekszych o wiekszym site prawdopodobienstwo iz chodzi po nich bot jest duzo wieksze

wiec gdy mamy strone z site 10 000 i paczke 250 linków rozlosowana jest szansa ze bedze na takich stronach powiedzmy 100 batów co daje wieksza szanse na znalezienie naszych linków

małe jest piekne pod tylko jednym warunkiem - po stronie wchodzi dziennie tyle botów aby choć każdy link miał szanse sie pojawiac - czyli - minimum - 50 na dobe, w innym przypadku jest to osłabianie mocy systemu, bo pomimo iz paczka bedzie pobrana, to linki sie i tak botom nie wyswietlą

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu jeszcze nagle mocno spadł site ze stron? Sprawdzcie ten site na swoich DC i sprawdzcie czy sie zgadza, u mnie te róźnice są na podejrzanie dużej liczbie stron. Ptaq tez to zauwazles? Kto jeszcze...

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@'sttorm' - po części masz racje ale....

ale..... podaj jak sprawdzić site 300 tys w nowym google ? a po drugie przy dużym site z tym większym prawdopodobieństwem bym się mogł spierać, luknij w duże kobyły jakie masz i zobacz te stronki na samym końcu kiedy na nich był bot ja już teraz ci powiem ze jest tookres miedzy 2 a 4 miesiące temu, mniej więcej z taką częstotliwością są odśnieżane te końcówki

Jak widzicie site lieci na łeb na szyje, szkoda że tylko statystyki online ma e-weblink :D

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann ja mowie o całych stronach, fakt na niektórych podstronach bot moze był dawno ale jesli patrzeć na całą paczkę która sie losuje na dobe dla danej strony to wieksza szanse na trafienie linka mam na strone z site 10 000 gdzie jest 100 botów dziennie dla wszystkich podstron niz dla strony z site 10 gdzie tych botów jest 10 (oczywiście mówię o botach google)

fakt jesli google zmieni pokazywanie danych site zrobi sie problem i trzeba szukać rozwiązania zastępczego, i mozna juz co nie co testować, tylko tak jak mowie promowanie małych stron wg mnie moze ograniczyć wyświetlanie danego linka botowi google, gdyż dla mniejszych stron - nie da sie ukryc potrzeba mniej wysiłku aby to site 10 utrzymać i tym samym bot moze chodzić tam dużo rzadziej

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sttorm - Jeżeli chodzi o odwiedziny bota to tutaj możemy długo rozmawiać na danych przykładach i nie doszli byśmy do porozumienia a oboje mieli byśmy racje bo przyznasz ze boty chodzą rożnie raz częściej raz rzadziej, ale obecnie mamy krotki czas na przemyślenie nowego przeliczania, jeżeli tego nie zrobimy to z dnia na dzień obudzimy się z zerowymi kontami.

Nie ma co siedzieć z założonymi rękami i czekać na to co przyniesie nam nowe google, trzeba zdążyć z nowym przeliczeniem pkt jeszcze przed nowym google

Straty będą to oczywiste ale lepiej stracić dużo niż wszystko

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodze sie z toba w tym zakresie - jesli google zmieni pewne rzeczy bedize trzeba sukac rozwiązań i ciesze sie ze szukacia - choc tak jak mowie moim zdaniem promowanie małych stron jest błędem - fakt jak ktos ma dobrze podlinkowana kruszyne to boty beda chodzic ale do SWL daje sie strony zapleczowe które nie do konca musza byc dobrze podlinkowane

ale czas pokaze,czekam na informacje jak miało by to wyglądać

:D

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe strony są mniej podatne na wahania site, sam zobacz zakładając sytuacje że od początku stawisz na małe stronki(wizytówki) to przez cały okres czasy spał byś spokojnie nie martwiąc sie o humory G w ilości site

ale kto to wiedział co będzie za dwa trzy lata :D , sam sie przestawiam dopiero od 4 miesięcy na małe site

ps. w ciagu paru dni wyparowało 100 mil site, ciekawe ile jutro zniknie szykuje się ciekawy wekend :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności