Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

site jest mocno przycinany. mi w ok. miesiac wyparowalo ok. 5/6 podstron przy czym nie bylo zadnej wiekszej fali banow. mysle, ze po prsotu g przygotowuje nas na wylaczenie site w ten sposob

swoja droga bardzo sie ciesze, ze weblink ma plan jak zaradzic sytuacji gdy site zosstanie wylaczony

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może po prostu google sie oczyszcza z site ? Zobaczcie na staty chocby weblinka (site). W ciagu miesiaca ostatnio site wzrosl ponad dwukrotnie, teraz troche spada i panika ;)

btw. ciekaw jestem jak z plynnoscia transferow punktow, ktore pokemony sprzedawaly nawet po 120zl/100k ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z systemu znikło przez noc 60 mln podstron. Czy to google ucielo wam site?

Sprawdzcie sobie ręcznie site dla stron ktore mialy spadek, i zoabczcie jak sprawa wyglada.

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale mi wyparowało przez noc 100k punktów. Sprawcą jest site, jednak google dalej pokazuje dla tych stron jaki był wcześniej i tak np. Według google strona ma 50k zaindeksowane, eweblink twierdzi że site wynosi 100 podstron od wczoraj. Domena usuwana i dodawana 20 razy i dalej jest 100 podstron, a google dalej twierdzi że jest 50k więc kto ma racje ? Tak samo mam z innymi gdzie site poleciał, jak tak dalej pójdzie to mi po weekendzie zostanie 1000 pkt ze wszystkiego co mam w systemie.

W serpach jest niezły burdel i to pewnie jest związane z zmianami w google jednak mam wrażenie jakby eweblink opierał się na jednym dc że dodawanie i usuwanie domeny nic nie daje i ciągle pokazuje ten sam mały site dla każdej z domen dla której pkty przez noc wyparowały.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności