Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Iguana ma całkowitą rację. Teraz wystarczy stawiać WP, zapuścić addera albo publikera i samym pingiem te stronki wejdą w indeks, bez pomocy nawet jednego linka. Jaką moc one będą miały? Niech sobie każdy odpowie.

Dostaniesz za nie bonusy.

Są tańsze.

Łatwiej je utrzymać ;)

Pokaż mi w jaki sposób będą bonusowane małe subdomeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co będzie dalej jednak xann taka prośba do ciebie, sprawdź jak ma się sytuacja z tym site na dużych stronach i co jest temu winne że eweblink pokazuje co innego niż google.

Pomysł z małymi stronami jest jak najbardziej ok, jednak jak ktoś ma kilkaset czy kilka milionów punktów, za kilkaset serwisów z więĸszym site to nie zamieni tego w tydzień na strony z małym site aby mieć tyle punktów za to co ma. Jak pamiętam strony z małym site zaczął eweblink promować od niedawna więc dajcie ludziom czas aż się zdążą przestawić na to nowe podejście eweba oraz googlowi aby poindeksował te nowe małe strony.

Niech się osoby co mają punkty w innych systemach wypowiedzą czy tam im też wskazania site i tym samym punkty lecą ostro w dół. Bo może to wcale nie wina google i taką możliwość też trzeba wziąć pod uwagę że najzwyczajniej coś się w systemie rypnęło.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że 1k za PR>0 + bonus za PR + bonus za małą stronkę.

bonus 1k jest za PR, (PR2 = 2k bonusu itd.)

dodatkowo 1k jest bonusu za mala stronke na domenie glownej.

Wiec jesli chcialbys postawic zupelnie nowe zaplecze (bez pr) pod weblinka, oparte o male stronki, to moim zdaniem zupelnie mija sie to z celem.

Nie masz PR, wiec nie masz bonusa.

Jedyny bonus dostaniesz za domene glowna - 1 domena = 1k punktow.

Wiec aby zdobyc 100k punktow musisz postawic 100 stron, wartosc rynkowa 100k punktow zalozmy = 300zl. Wiec jak wszystko dobrze pojdzie zarobisz na oplacenie domen ;)

Niech się osoby co mają punkty w innych systemach wypowiedzą czy tam im też wskazania site i tym samym punkty lecą ostro w dół. Bo może to wcale nie wina google i taką możliwość też trzeba wziąć pod uwagę że najzwyczajniej coś się w systemie rypnęło.

W statlinku leca, ale tam ostatnio ogolnie jest malo stabilna sytuacja.

W linkme nie leca, bo system nie sprawdza site ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Gielo poruszył sprawe ze "znikającym site" to juz nie jest to normalne.

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statlink i linkme to systemy stałe i nie sądze aby tak często tam przeliczenie site szło jak w swlach rotacyjnych, które ma miejsce średnio co 2 dni.

Lucky nie jest to normalne niestety, mi od wczoraj na jakichś 15 domenach site eweblink zaczął wskazywać między 100-500 podstron. Było 60k-15k podstron. Google jednak dalej pokazuje mi od rana site jaki był, a usuwanie i powtórne dodawanie tych stron w ewebie nic nie daje i dalej pokazuje między 100-500 podstron. Mam już ponad 100k w plecy i boję się że jak zostaną wszystkie moje strony powtórnie przeliczone w ewebie to mi zostanie może z 1000 pkt z kilkuset tysięcy. Wam pewnie także, więc dobrze aby każdy co ma więcej dobrze poindeksowanych stron się wypowiedział ja u niego się sytuacja przedstawia.

Jak się przedstawia sytuacja z punktami u tych co mają strony w innych swl ale rotacyjnych. Czy tam tez wam pkty lecą tak ostro w dół ? Punkty w wyniku zaniżonego site oczywiście bo to że wam pr znikło mnie nie interesuje.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi od wczoraj na jakichś 15 domenach site eweblink zaczął wskazywać między 100-500 podstron. Było 6k-15k podstron.

Mam dokładnie tak samo (po 100-500 podstron), tylko na wiekszej ilosci stron.

boję się że jak zostaną wszystkie moje strony powtórnie przeliczone w ewebie to mi zostanie może z 1000k

Mysle ze nie bedzie takiego spadku na wszystkich stronach, tylko na wybiórczym (losowym) procencie wszystkich stron w systemie.

Jak się przedstawia sytuacja z punktami u tych co mają strony w innych swl ale rotacyjnych. Czy tam tez wam pkty lecą tak ostro w dół ?

W innych systemach ROTACYJNYCH bez zmian (glownie mam na mysli ten system z najwieksza iloscia dodanych domen).

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w nowym sposobie naliczania punktów będzie brane pod uwagę unikalność IP?

Myślę, że ma jakieś znaczenie czy z danego adresu IP stoi 100 zaplecz (np. jakiś shared), czy 20 (dedykowany adres IP).

Bonus za domenę główną powinien być bez względu na ilość site.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności