Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

missiek i co da zamrożenie na tydzień? to czy dowiesz się o spadku site dziś czy za tydzień nic nie zmienia i zareagujesz tak samo a system przez tydzień rozdzielałby puste punkty. Pamiętam że jak zaczynał się wzrost site, ktoś przewidywał że mnóstwo osób sprzeda za dużo nie zastanawiając się co potem i będzie płacz i zgrzytanie zębów, można teraz powiedzieć że się sprawdziło. Ostrożni nie wyprzedali się do końca i teraz normalnie dalej umieszczają oferty sprzedaży na forum e-weba i nikt z nich nie płacze. A co do tego że

Zaufanie zarowno do handlarzy punktow jak i samego systemu spada.
to wg mnie raczej tak nie będzie bo wszyscy wiemy jakie kapryśne potrafi być G, a punkty nie kupują bezpośrednio klienci tylko pozycjonerzy a oni raczej wiedzą jak bardzo niestabilna jest to dziedzina rynku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie jak site stron spadnie powyzej 100 mln w webie tzn ze nie jest to powrót do tego co było ale jakaś większa zmiana

fakt problemem moze być to ze weblink korzysta z parametrów site google.com a nie PL tak jak pozostałe systemy

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ciekawa rzeczowa dyskusja, na wykresie widać tą górkę którą mieliśmy zaczynaliśmy ją od 111 mil od tej cyfry zaczęła się zwyżka teraz jest spadek, samemu jestem ciekawy na jakiej cyfrze skończymy bo też razem z wami w tym uczestniczę z mała różnicą że ja zawsze mam pkt po 400 i teraz przy wycinaniu site też nadal mam po 400 , umnie nic sie nie zmieniło stała polityka sprzedaży pkt , problem będzie jak stracę cały magazyn ale jak to mówią z pustego to i salomon nie naleje, wiec siedzimy i robimy strony.

Jak już ktoś wcześniej wspomniał ta sytuacja z pkt się powtarza wcześniej mieliśmy identyczny przypadek też gogole dało tez google zabrało, z tego co widzę większość wcześniej wyciągnęła z tego wnioski i obecnie jest przygotowana.

ps. ktoś się zastanowił co lec, czy wszystko leci ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauwazyłem, że w google.com róznica jest tylko na stronach z site > 0,5k, wszystkie które mam poniżej są na tym samym poziomie i na com i na pl.

Może jeszcze to na poziomie 0,1-0,5k muszą sie doczekać swojego, ale na dzien dzisiejszy na kilkudziesięciu nie zauwazyłem ciecia :D

to co leci to i normalne porządne katalgi i mniej porządne jakies strony :)

to co sie utrzymuje to i porządne i mniej porządne :)

jak narazie u mnie wyznacznikiem przycinki jest samo site ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie jest dziwne to, że w związku z personifikacją wyników wyszukiwań dla google, inne wyniki są prezentowane dla końcówki .com i .pl, to by się mogło wydawać zgodne z ich nową polityką.

update

Właściwie to jak sprawdzam site w g poprzez operę czy firefoxa i wpisuje w adresie google.com, zawsze przekierowuje mnie nie google.pl

Regulamin e-weblinka nie podaję gdzie sprawdzane jest site w google.com, czy .pl, więc jeśli strona jest w indeksie g i ma w .pl site równe 20000 a .com 100 to nie wiem jaka wielkość jest prawdziwa dla polskiego użytkownika internetu.

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten swl celuje przede wszystkim w .pl, więc parametr istotny dla punktacji powienien byc odzwierciedleniem tego co jest w g.pl, bo skoro w tym momencie (nie wiadomo co bedzie jutro) jakas witryna ma w .pl site np. 15tys. a w .com 500 to dla systemu jej wlasciel daje (w tym momencie) zdecydowanie bardziej 15tys. niz 500 i takze powinien otrzymywac w zamian punkty wg danych z g.pl. Tak mi sie przynajemniej wydaje, ze bylo by sprawiedliwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje że google przycina domeny z młodym wiekiem, 2 letnie domeny nie czują u mnie cięcia, nawet spamy typu wikipedia, trzeba inwestować w domeny z przeszłością i wiekiem

eeee, u mnie domena 4-letnia. Jak sprawdzam sobie site w google.pl = 112tys, w ewebie = 1600 :)

W google-dance różnie w zależności od kategorii/języka...

PS. Też uważam, że na czas tego cyrku e-web powinien sprawdzać site na PL i punktować wyżej. Szkoda będzie jak ludzie zaczną wycofywać "mocne" stronki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e-web cały czas od początku swojego istnienia sprawdza na tych samych DC i pozycje i site,

Zauważcie że obecnie google wycina SITE jak myślicie ile będziecie miel PKT jak przyjdzie ten dzień niebawem jak google wyłączy parametr SITE ?

ps. jesteście pewni że tylko eweblinku topnieje ? https://209.85.129.132/search?q=cache:4T_lG...=en&ct=clnk

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może ale jednak jak przedmówcy powiedzieli może warto aby oceniać dla polskich stron w polskiej lokalizacji na polskich dc i w polskim google a nie w angielskim, chińskim czy hebrajskim.

Google coraz mocniej idzie w tą geolokalizację więc może i warto by to przemyśleć. U mnie na kilkuletnich domenach są spadki więc teoria że leci na świerzynkach mi się nie sprawdza.

To że prawdopodobnie google wogle przestanie pokazywać site wiadomo już od jakiegoś czasu. Mnie obecnie to obojętne czy pokazuje coś czy nic bo między 200 podstron a 0 różnica jest tak mała że nie warto na to uwagi zwracać. Ten parametr na dzień dzisiejszy w ewebie dla google przestał mieć już jakiekolwiek znaczenie. Przynajmniej u mnie, jednak jak czytam wypowiedzi to nie tylko u mnie

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej chodzilo mu o 1600, niż o 1600k...

Być może ale jednak jak przedmówcy powiedzieli może warto aby oceniać dla polskich stron w polskiej lokalizacji na polskich dc i w polskim google a nie w angielskim, chińskim czy hebrajskim.

No, jezeli system zauwazy ze na zagranicznych DC nasz site jest duzo gorszy niz na DC w .pl to od razu zapala sie lampka aby oceniać po zagranicznych wynikach, wtedy zaoszczedzi wiecej punktów a moc bedzie ta sama, no ale czy eweblink tak wlasnie robi albo zacznie robic?

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności