Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Tak o się droczę bo do tej pory myślałem że system zlicza site z pl, teraz już za późno na zmianę ale...nieważne. Podejmiemy temat jak gogiel usunie site lub całkiem się zmieni ;)

Pozytywny aspekt spadków site jest taki, że jak google wyłączy site to wiele nie stracimy, ponieważ nie wiele już z site zostało do stracenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli teraz jak jest to zrobione ? bo już się gubię.

Xann pisze że efekty na frazy angielskie są super, a przecież funkcja podziału na języki nie działa.

To jakim cudem są dobre efekty ?

Frazy angielskie, niemieckie czy tez włoskie jakie Ci pasują robisz identycznie jak Polskie i nie trzeba żadnych cudów żeby były efekty.

Gelolokalizacja językowa to identyczny kit jak tematyczność w SWL która jest wabikiem na pokemony.

Odnośnie przecinana które będzie trwało do konaca tygodnia to sam jestem ciekaw na ilu się zatrzyma juz jesteśmy blisko ilości wyjściowej 111 mil

ps. szykuje sie cena rynkowa 400 netto na święta ;)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kit jak tematyczność w SWL która jest wabikiem na pokemony.

E-weblink tego nie posiada więc musisz to ganić. Czego nie ma e-weblink to jest złe, tak?

szykuje sie cena rynkowa 400 netto na święta

Życzę Tobie tego na święta. I poważnie chcę, aby to spełniło się...

A jeżeli chodzi o parametr site to przeżyje Boże Narodzenie, a nawet Wielkanoc...

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kit jak tematyczność w SWL która jest wabikiem na pokemony.

E-weblink tego nie posiada więc musisz to ganić. Czego nie ma e-weblink to jest złe, tak?

Nie posiada czegoś co jest bzdurą , tak jak apteka pasuje do pensjonatu fakt są powiązane tematycznie poprzez dział turystyka i zdrowie ;)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu tygodnia wypadło blisko 600 transferów wg statystyk więc cena z pewnością pójdzie w górę. Wzrośnie popyt to i cena pójdzie w górę ;)

neon103 skąd taki wniosek o site? Skoro w nowej wersji Googla nie pokazuje całkowitej liczby zaindeksowanych podstron... SeoQuake już mi przestał pokazywać site dla stron...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ten spadek site jest tylko widoczny w e-weblinku a inne systemy odnotowuja wzrost ?

A może inne systemy mają lepsze strony zapleczowe? *

neon103 skąd taki wniosek o site?

Z własnego doświadczenia. PR też miało zniknąć ale...

Edycja:

*Chodzi głównie o to, że niektóre systemy promują małe strony, a w e-weblinku to dużo kolosów ponoć.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neon103 skąd taki wniosek o site?

Z własnego doświadczenia. PR też miało zniknąć ale...

Rozumiem że w tym nowym google które możesz już używać i testować włączą ilość site, a ty to wiesz z doświadczenia, no nic pozostawię to bez komentarza ;)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne systemy juz powinni reagować.. jakos tego nie robią, powód?

moje DC nadal bez zmian, czyli pokazuje duzo, duzo wiekszy site dla 10 na 10 sprawdzonych domen niz ten site w eweblinku.

Przypomne ze moje DC od 3 dni caly czas pokazuja duzo wiekszy site niz w eweblink.

Ale jest jeden wyjątek, pokazuje wiekszy site na polskim DC google.pl bo jak przełącze na DC google.com to site tam mam znacznie mniejszy (dziesięciokrotnie to normalka).

Zatem rozumiem ze eweblink odpytuje o site moje strony na google.com.

To dziwne, bo to polskie, strony na poskich serwerach, wolałbym aby byly sprawdzane na google.pl.

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzanie site na google.com zaniża site dla moich stron w ponad 70% przypadków. Dla pozostałej części ilosc site jest bardzo zbliżona, ale nie zauwazylem abym na google.com mial wiekszy site niz na google.pl (czy dlatego ze to polskie strony polskie serwery, polskie domeny?).

I to co zauwazyłem: tydzien temu, dwa tygodnie, miesiąc, dwa miesiące temu itd, site w eweblinku mocno zgadzal sie z tym ktore pokazywalo u mnie google.pl, teraz nagle site przestał sie zadzać. Powód? Przejscie eweblinka na google.com? Pytanie dlaczego z dnia na dzień przeszliście na google.com?

Wasze przejście spowodowało wyparowanie w systemie ponad 200 mln podstron w 3-4 dni. Az sie nasuwa na myśl, że taki był wasz zamiar...

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eweblink jest systemem globalnym nie lokalnym, ale poczekaj parę dni doczekasz się też tego samego site na lokalnych, kwestia czasu ;)

LuckySpamer widze ze nie jesteś w temacie ;) tutaj sobie też poczytaj https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...c=84384&hl=

ps. pewnie tak jak powiedział FiKaS inne systemy później też odświeżą site :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ten spadek site jest tylko widoczny w e-weblinku a inne systemy odnotowuja wzrost ?

A może inne systemy mają lepsze strony zapleczowe? *

Tak masz racje ;) ma tu i tu te same strony i w jednym leci na łeb na szyje mi samemu 5 mil site bo są spamerskie, ale w drugim rodnie bo te same strony już nie są spamerskie.

Zatem rozumiem ze eweblink odpytuje o site moje strony na google.com.

To dziwne, bo to polskie, strony na polskich serwerach, wolałbym aby byly sprawdzane na google.pl.

Dziwne dziwne bo w seonecie też mi powoli ubywa. tez pewnie coś tam u Krupa popsuli z tym odpytaniem Gogola.

Proszę spokojnie się zachowywać przecież cuda się zdążają idą święta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności