Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

jak to jest z ilością znaków ...

kurcze mam dobrą mieszarkę i z artykułu 300 znaków generuje mi tekst jakieś 3000 znaków (de facto po zmiksowaniu nadal jest 300), więc wniosek taki, że przez to ograniczenie teksty nie mogą być dobrze miksowane ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann - ten nowy skrypt to będzie może sam precel? :rolleyes:

Bo ja stawiam starsze wersję webmini ciągle i trochę nie skorzystam z nowego contentu, a upgradować nie chce.

BTW - do postu wyżej - taka sama wina Xanna że Google zeruje, jak Tuska że kryzys ;)

Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elpav nowy skrypt też bedzie miał preclowanie, polecam Ci wymianę starchy webmini na nowe bardzo szybko Ci sie zapełnią i wiecej zyskasz zwłaszcza jak są podane do adderka obecnie w kolejce w aderku mamy ponad 6 tys domen

BTW - do postu wyżej - taka sama wina Xanna że Google zeruje, jak Tuska że kryzys ;)

No nie wszyscy tak uważają jak Ty :rolleyes:https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=84376

ps. nie raz warto odczekać pare dni zanim się coś powie bo potem mozna wyjść na ......

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności