Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

jak to jest z tym limitem tekstu ?

2000 znaków max tekst pod genrerator jak rozumiem, czyli jeśli mamy sporo synonimów to wyjdzie z tego tekst np. 300 znaków.

Nie lepiej zwiększyć limit aby wychodziły ciekawsze/dłuższe/bardziej unikalne teksty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest za późno żeby zwiększyć ilość znaków na artykuł, to WebMini ma to ograniczenie, a wymiana webmini nie wchodzi w gre bo niektórzy to mają jeszcze pierwsze beta wersje do dzis :soczek:

@djurek żeby Ci odpowiedzieć na pytanie musisz mi pokazać czym mówisz

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest za późno żeby zwiększyć ilość znaków na artykuł, to WebMini ma to ograniczenie, a wymiana webmini nie wchodzi w gre ...

Ale chyba zle sie rozumiemy, w chwili obecnej ograniczenie 2000 znaków dotyczy tekstu, który wpisujemy w adderku, czyli z synonimami, z którego generowany jest tekst wynikowy.

A ograniczenie w webmini dotyczy tekstu wynikowego.

Chodzi o to aby mozna bylo zdeklarowac w adderku tekst, z bardzo duza iloscia synonimow.

Proponowalbym nawet 10k znakow.

A po wygenerowaniu tekst moze miec max 2000 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakim czasie sprawdzana jest ilość linków na stronie? Mam 3 strony - jedna dodana 2 dni temu, dwie wczoraj, przed dodaniem w kalkulatorze sprawdzało ilość linków i pokazywało bonus, a po dodaniu strony, jest Out: -- i bonusu nie ma :)

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@'websign' akurat jeżeli chodzi o sprawdzanie wychodzących to ten bot chodzi niekonwencjonalnie, rożnie :) ale jak sie komuś wyjątkowo śpieszy zawsze możne na PW podrzucić info

@osprey - nie będziemy wprawdzać już zmian w tej kwesti nawet powiększenie ilość znakow w adderku spowoduje ze inni poprostu bedą dawac takie artykuły, nie wszyscy je chcą mieszać , opracowujemy dla leniwców mieszarkę tekstów

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest za późno żeby zwiększyć ilość znaków na artykuł, to WebMini ma to ograniczenie, a wymiana webmini nie wchodzi w gre bo niektórzy to mają jeszcze pierwsze beta wersje do dzis :)

@djurek żeby Ci odpowiedzieć na pytanie musisz mi pokazać czym mówisz

jarodbartenders mój login.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xann - aż tak mi się nie śpieszy :) Tylko w sumie trochę dziwne, że np. 5 sekund wcześniej sprawdzam domenę w kalkulatorze i tam potrafi od razu sprawdzić ile jest linków i podać ilość punktów, a jak się dodaje stronę do systemu, to wtedy z automatu nie sprawdza jeszcze raz linków tylko sprawdza je po bliżej nieokreślonym czasie...

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@websign - fakt kalkulator odrazu podaje pkt dla całości, ale znając "przebiegłość" niektórych użytkowników którzy dodają stronę do systemu po przeliczeniu punktów dołączają drugą stopkę, zdecydowaliśmy o puszczaniu bota od lnków w różnych okresach czasowych chodzi on jak powiedziałem nieraz dwa razy dziennie nieraz raz na trzy dni

na dzień dzisiejszy mamy takie statsytyki wychodziących:

< 4 Wy = 28k domen

< 9 Wy = 12k domen

> 10 Wy= 21k domen

po nowym roku jak sie uspokoi sytuacja z site wrócimy do wycinania linków wychodzących zgodnie z zapowiedzią

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

retoryczne pytanie.

retoryczna odpowiedz: tak.

Ale mam wzrosty na koncie site: +2 podstrony, +5 podstron, +7 podstron a w jednym przypadku +237 :|

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności