Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Sugeruje iść z duchem czasu, olać generatory tekstów, bazy piosnek, wiedzy czy opisów gg a skupić się na maluchach, wiem ze kosz inwestycyjny większy, koszt utrzymania większy ale mniejszy stres przy nowym nadchodzącym Google gdzie wyparuje duże site.

Panowie i Panie nie wiele czasu wam pozostało, wykorzystajcie go, my na święta nie będziemy wyłączać site

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
my na święta nie będziemy wyłączać site

Chodzi o święta Bożego Narodzenia czy Wielkanoc?

Edycja: ostatnio pisałeś, że: za trzy miesiące gogole wyłączy ilość przy parametrze SITE

Możesz jakieś źródło / źródła podać takie oficjalne. Czy tylko straszysz ludzi na święta?

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruje iść z duchem czasu, olać generatory tekstów, bazy piosnek, wiedzy czy opisów gg a skupić się na maluchach, wiem ze kosz inwestycyjny większy, koszt utrzymania większy ale mniejszy stres przy nowym nadchodzącym Google gdzie wyparuje duże site.

Tylko Xann przy przyjęciu ze dostaję się tylko bonusy z główne domeny to na maluchach ja nawet na waciki nie zarobię. Testowo dodałem parę subdomen z maluchami po kilkanaście-kilkadziesiąt sita i otrzymane punkty: od 14 do 212 pkt. Przy cenach za domeny (nawet regionalne licząc przedłużenie) to dodanie małych stronek do e-weba po prostu się nie kalkuluje. Małe lepiej poświęcić na swoje potrzeby a do swl dawac tylko wielkie z dużym sztucznie nabitym site.

Pozdr.

Aplikacje internetowe, systemy wspomagające SEO, programy pod Windows i Linux, info na https://shad.net.pl - dopisz się do Katalogu Firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba patrzeć przez pryzmat budowy zaplecza pod pozycjonowanie a nie pod PKT, nikt nie buduje dla klienta zaplecza pod pozycjonowanie na jednej domenie stawiajac 100 wikipedi na subodmenach

Proszę życiowy przykład malucha i ile pkt można wyciągnąć:

przechwytywaniedc.jpg

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba patrzeć przez pryzmat budowy zaplecza pod pozycjonowanie a nie pod PKT, nikt nie buduje dla klienta zaplecza pod pozycjonowanie na jednej domenie stawiajac 100 wikipedi na subodmenach

Proszę życiowy przykład malucha i ile pkt można wyciągnąć:

Dodałem stronę na domenie głównej i nie dostałem bonusu za domenę główną, a jedynie za liczbę podstron. Strona jest z PR0. Czy bonus ten dotyczy domen powyżej PR0 czy wszystkich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xann tylko ze twoj przyklad z domena z pr2 site 17 generujacej 5k pkt miesiecznie, pokazuje ze lepiej ja podpiac pod statlinka :>

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statlink to co innego i ma inne zastosowanie, nie można tego porównywać.

Potrzebujesz stałych i rotacyjnych linków.

ale nie przy takiej proporcji tego co dostaje sie za wlozona strone

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności