Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

jesli domena głowna ma site w przedziale 5-100 +1000 pkt

W tym punkcie faktycznie mogą rodzic się wątpliwości, bo właśnie sprawdziłem jedną z moich kandydatek, a tu skucha:

e-weblink-kalkulacja.gif

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Xann pisał, że bonus 1000 pkt. za małą liczbę podstron dostaje się tylko wtedy, gdy w Google site wynosi od 5 do 100 ORAZ w Yahoo site wynosi od 0 do 100. Czyli w obu wyszukiwarkach muszą być spełnione warunki.

Rosani.pl - Pierwsza taka perfumeria internetowa! - Światowe marki - Hurtowe ceny! - Ponad 5000 produktów - Tani kurier lub odbiór osobisty przy Metrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann pisał, że bonus 1000 pkt. za małą liczbę podstron dostaje się tylko wtedy, gdy w Google site wynosi od 5 do 100 ORAZ w Yahoo site wynosi od 0 do 100. Czyli w obu wyszukiwarkach muszą być spełnione warunki.

Czyli byle jak zaindeksowany precel, katalog, czy kopia dmoza ma szansę na bonus, ale niech przypadkiem zaindeksuje sie lepiej to już traci punkty bonusowe. To ciekawe podejście - strona lepiej zaindeksowana jest gorsza. ;)

Nawiasem mówiąc ten punkt wyceny uważam za prawie martwy. Zazwyczaj strona, która mieści się w limicie google ma jeszcze 0 w yahoo. Potem site w google urośnie nadmiernie i znów nic z tego. Więc po co jest ten punkt? Dla pijaru.

Może to się sprawdzi rzeczywiście dla małych stronek - wordpressy z jednym wpisem, bo jak zabraknie site, to można dopisać ze dwa tagi i będzie ok. ;)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe podejście - strona lepiej zaindeksowana jest gorsza.

nie zapominaj - wieksza kasa dla wlasciciela ;-)

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba źle mnie zrozumiałeś. Ja uważam, że kiepsko zaindeksowana kopia dmoz jest niewiele warta, a ponadto może sie tak zdarzyć, że dostanie bonus. To jeszcze gorzej, to wada tego sposobu oceniania stron w eweblinku. System nie premiuje malych stron, tylko strony z okreslonym site'm, a to mogą byc duże strony, tylko słabo zaindeksowane.

Jeśli strona ma unikalny content to raczej się dobrze zaindeksuje.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już kiedyś wspominałem o tym - istotny jest współczynnik (stopień) zaindeksowania strony, czyli site w google (ewentualnie również yahoo) w stosunku do tego co jest fizycznie możliwe do zaindeksowania. To rzecz jasna również pewne uproszczenie i nie załatwi wszystkich bolączek wyceny strony, ale... kiepska kopia dmozu z site=50 to rozsiewanie linków na podstronach, które nie sa zaindeksowane, więc taka strona jest niewiele warta. I tak powinna zostać oceniona, a nie dostawać bonus 1000 punktów.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slabi z was obserwatorzy, Xann chce przejac zaplecza robione pod linkme oraz robione pod pozycjonowanie klinta z tego co pokazal statystyke wychodzacych to mu sie to udaje.

Nie mowi ze bedzie kasowal czy usuwal duze strony czy tez zmieni przeliczanie jedynie ostrzega przed nadciagajacymi zmianami w google ktore wylaczylo porametr site. Sam jestem ciekaw jak wszystkie systemy na to zareguja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności