Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Tu chodzi o moc i założenie, że (..) 10 linków z 10 stron małych jest lepsze niż 10 linków z 1 strony 10 razy większej.

TAK ale pod jednym warunkiem na strone - wszystkie podstrony wejscie minimum 50 botów Google na 24h czyli na czas rozlosowania paczki

przy małych stronach jest to czasami 1 na 2 -3 dni a wtedy moc systemy spada gdyz tylko kilka linków na przełomie tych kilku dni ma sznase zaistniec - reszta wyswietla sie ludziom a nie botom - Chyba ze maja sie wyświetlać ludziom :)

przy stronie z site 10 000 tych botów jest teoretycznie wiecej - wiecej wysiłku w nia włożyliśmy aby ten site utrzymać wiec bardziej ja linkujemy - wiec botów jest duzo więcej - TYM SAMYM mamy wieksza szanse ze nasz link zostanie zauważony. - chyba ze ja źle rozumiem działanie systemu rotacyjnego :)

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Pisałem już o tym ale nie moge znaleźć nigdzie tego topika więc pisze raz jeszcze że obecnie nie opłaca się dawać domen głownych do eweblinka bo za domenkę z pr1 i 100 zaindeksowanego site dostaniesz jakieś 2k- czy 3k pkt a to całe g...o i na opłatę domeny nie zarobisz nie mówiąc o serwerach czy własnym zysku. Bardziej opłaci ...

masz racje nie oplaca sie

Najbardziej oplaca sie kupic domene z odzysku z pr2, postawic pod nia bazze piosenek wyciagnac z tego z 200 tys site i miec z 50 tys pkt z tego , 20 takich domen mi daje 1 mil pkt co opychajac po 200 jak mowi Ptak mam 2 tys miesiecznie i leze brzuchem do gory.

jedynie wkurza mnie ze xann nie chce przelaczyc na sprawdzania site na Pl bo mi site leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze maja sie wyświetlać ludziom :)

Nie ma smiechu - to system linków reklamowych!

Te bonusy za główną i site=10-100 to rzeczywiście puste punkty, podobnie bonus z PR bez korelacji z wielkością strony. Radykalne cięcie punktów za wychodzące dopełnia obrazu całości. Site nie będzie sie liczył w eweblinku.

Weźmy stronę site=20, która ma bonus za główną 1000, bonus za site 1000 i bonus za PR1 też 1000. To razem 3020, czyli w zaokrągleniu 3000. Pozwoli na rozmieszczenie 100 linków na zaindeksowanych stronach. Załóżmy hipotetycznie, że eweblink składa sie tylko z takich stron, to na 100 000 punktów wystarczy mieć 33 takie strony (33*3020). Jeżeli popuścimy trochę nasze wymagania i weźmiemy do obliczeń również subdomeny i założymy, że część z nich będzie miała PR=0, to na te 100 000 punktów trzeba będzie np. 50 małych serwisów.

Cena za 100 000 punktów to 200 zł. Czy to dobra cena dla producentów punktów za 50 małych serwisów? Myślę, że tak, po co to za problem zaindeksować 20 subdomen z wordpressem i 2-3 wpisami? Tyle wystarczy na site=20. A czy nabywca będzie zadowolony? Przecież za 200zł teraz dostaje dużo więcej miejsca na linki.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jaki sposób Wam się nie opłaca. Za domenę zaindexowaną dostajemy 1300 ptk +grosze za site.

Na 100 tys ptk trzeba 77 domen. Pierwszy rok = 77*3 = 231 zł/12 miesięcy = 19,25 zł miesiecznie za 100 tyś ptk.

Każdy kolejny to ~77*15 = 1155 zł/12 miesiecy = 96,25 miesięcznie za 100 tys ptk.

Przy założeniu, że system składałby się tylko z takich domen to wartość ptk idzie w gore, spokojnie po 300 netto cena sie utrzyma. Jesli dla kogos roi na takim poziomie jest kiepskie to hmm? :)

Serwer - grosze, przy malych stronkach nie ma tyle zabawy co przy duzych farmach, nie ma problemu z indexacja itp.

Kto chce niech sobie doda jeszcze subdomeny tez drobne np. po 100 podstron czyli ok 130 ptk kazda zlapie wiec dochodzi troche "bonusowych" punktow na polinkowanie wsteczne glownych i subdomen. Do tego na subdomenach moze dojsc zaplecze pod linkme czy cokolwiek innego (moze wlasne tematyczne) i koszt pozyskania ptk eweba sie zmniejsza diametralnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźmy stronę site=20, która ma bonus za główną 1000, bonus za site 1000 i bonus za PR1 też 1000. To razem 3020, czyli w zaokrągleniu 3000.

Cena za 100 000 punktów to 200 zł.

Jak ten bonuz za site policzyłes jesli można wiedziec ??

Cena za 100 000 punktów to 200 zł.

Jeszce raz napisze po tej cenie biorę 300k od reki netto z fakturą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszce raz napisze po tej cenie biorę 300k od reki netto z fakturą.

Sprzedawców mniej więcej w tej cenie masz dość sporo :)

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=84541

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=84343

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=84188 (tu nawet jak byś brał 300k, to za 190zł będziesz mieć ;) )

Wszystko to są "świeżynki" z tego miesiąca.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czachapl, wybacz - że przez jeden parametr system wariuje. No ale nie wymagaj bym znajdywał oferty online na Ciebie, jak dla mnie tak jest minimalna cena przy względnie stabilnej pracy systemu. A to, że nagle np. wyzeruje konta ludziom, czy zmniejszy im liczbę pkt. o 90% to już nie moja wina.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to, że ludzie stukają się w głowę czytając ze strona z 101 site ma mnej punktów niż ta z 100. Bo wychodzi na to, że jak mam lepszą stronę zapleczową, takiego powiedzmy wordpressa gdzie piszę notki... doszedłem do powiedzmy 99notki (takie uproszczenie pomijam zaindeksowane tagi/kategorie itp.) i teraz wiem, że jak napiszę tą kolejną notkę to stracę 1000pkt. Absurd!

Masz racje :) ja mam serwis co ma 10k i zaczyna po następnej stronie przycina site a już przy 20k nie wspomnę jak tnie...

Mam rozumieć, że za stronę z site=20k dostajesz mniej punktów niż na stronę z site=10k ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mmarek

Chyba chodziło o to, że site przycinany jest logarytmicznie. Dla site 20k masz procentowo bardziej zmniejszone punkty (ale ogólnie więcej) niż dla 10k.

Poza tym można mieć mniej punktów za stronę z site 20k niż za 10k. Wystarczy, że ta z 20k będzie miała 10 linków wychodzących, PR=0 i mały BL, a ta z 10k, 0 wychodzących, PR=5 i duży BL.

Rosani.pl - Pierwsza taka perfumeria internetowa! - Światowe marki - Hurtowe ceny! - Ponad 5000 produktów - Tani kurier lub odbiór osobisty przy Metrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo mnie troche.

wytlumaczcie mnie prosze, kochani, te nowe parametry do obliczenia punktow juz wprowadzone?

slysze o nich od listopada.

za regionalke 1k i za globalna 1k gratis?

jak sie rozni naliczanie za subdomene domeny globelnej od regionalki?

bez pr? z pr? site lepej miec do 100 i to samo w yahoo>?

bl w yahoo wplywa jak wczesniej?

przeczytalem ostatnie z 6-7 stron - ostra debata , ale nic nie rozumiem.

i do kogo piszecie swoje perelki, genialne propozycje w weblink? Xann nie odpowiada przez te ostatnie 6-7 stron ani slowem.

przecie on i zaszlym razem zrobil jak uwazal. to jego system. zalozenie - zarabiac, zmiany w przeliczeniu -

wyeliminowac durne skoki site i bl w google i yahoo i postawic ludzi pod sciana - albo robisz zaplecze only na weblink

z min. wychodzacych, albo dajesz zaplecze na wszystkie inne swl. ostatnie 3 miesiace - wyscig szczurow - kto nizej podlogi opusci ceny na punkty weblinka, teraz juz niewiadomo czy oplaca sie podpinac zaplecze tylko pod tanie punkty weblinka czy pod kilka innych swl co maja bardzo tanie punkty, ale przecie moze byc lepej sprzedac bardzo tanie punkty w kilku swl, niz w weblinku? czy ktos to liczyl?

a jaki jest popyt na punkty w iinych swl? podZielcie sie, koledzy informacja ;)

najwazniejsza zmiana przeliczenia punktow miala dotyczyc drastycznego wplywu wychodzacych, nawet do 90% punktow w pewnych wypadkach. czy nie oplaca sie w takim razie dac na zaplecze reszte swl, skoro Xann wprowadza zasade weblink przeciwko reszta swiata?

czy inni swl tez wprowadza takie obliczenie wychodzacych?

odnosnie banow - wlasnie stracilem sporo punktow, widze to na wykresach calego weblinka.

ale przeciez nie ma dramatu, od sierpnie site rosl jak szalony, przez 4 miesiaca mozna bylo lewa noga nastawic zaplecza

i miec miliony punktow. Belack pisze na blogu - na naszych ochach sprzedawcy punktow traca fortuny.

Ale od sierpnia mozna bylo spokojnie sprzedawac spore ilosci punktow, a teraz czas wyciagac zarobiona kase z pod materaca i stawiac nowe zaplecze. to taki zawod - bany - wliczone w ryzyko. i rok temu dokladnie przed Sylwestrem byla fala banow.

p.s. edit: zagadzam sie z Yeden, da sie lubic weblink wlasnie za genialna bez izyskow prostote, ale skoro mam chorobliwie obliczac czy czasem nie mam w yahoo o 1 wstrone za duzo i inne takie durne parametry, to ten atut genialnej prostoty znika. jak Xann chce promowac male stronki - oczewistym jest postawienie pod to nowego swl. Nie przenoscie nam stolicy do Krakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności