Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

za regionalke 1k i za globalna 1k gratis?

jak sie rozni naliczanie za subdomene domeny globelnej od regionalki?

bez pr? z pr? site lepej miec do 100 i to samo w yahoo>?

bl w yahoo wplywa jak wczesniej?

jest 4 bonusy w eweblinku , https://www.e-weblink.com/faq.php/ogolne/ja...e_sa_za_serwisy

Czy ktos z was sie zastanawial juz jak beda liczone PKT w SWL z nowym google gdzie nie ma wartosci parametru SITE ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
przeczytalem ostatnie z 6-7 stron - ostra debata , ale nic nie rozumiem. i do kogo piszecie swoje perelki, genialne propozycje w weblink? Xann nie odpowiada przez te ostatnie 6-7 stron ani slowem.

Nie bój nic, on na razie nie wie co o tym myśleć. Wątek na pewno obserwuje i przeżuwa to co napisane. A zrobi, jak pisałeś, po swojemu. ;)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki jest popyt na punkty w iinych swl? podZielcie sie, koledzy informacja smile.gif

Duży :) Przez ostatnie miesiące raczej nie było większych problemów ze sprzedażą punktów :zeby:

Z tymi małymi stronkami to całkiem fajna sprawa mogła by być B) Mam już pewien pomysł jak można by na tym zarobić tylko pytanie, jaką mam pewność że za miesiąc nie zniknie nagle bonus za małe stronki ;)?

Dodatkowo domena musi mieć site również w Yahoo aby dostać punkty?

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi małymi stronkami to całkiem fajna sprawa mogła by być wink.gif Mam już pewien pomysł jak można by na tym zarobić tylko pytanie, jaką mam pewność że za miesiąc nie zniknie nagle bonus za małe stronki wink.gif?

a jaką masz pewność, ze jutro będziesz żył ?

Dodatkowo domena musi mieć site również w Yahoo aby dostać punkty?

tak

Xann pewnie pierniki z żoną pieczą, albo próbuje karpia zabić :)

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaką masz pewność, ze jutro będziesz żył ?

SEO Pojazd miesiąca grudnia . Brawo :)

Ludziska jak ktoś chce kase zarobić to wyciągnijcie poważne wnioski z tych bonusów i bierzcie się do roboty a nie piszecie a to mi się nie opłaca a to mi się też nie opłaca i w ogóle do kitu B).

Już widzialem tu paru kalkulatorów co im się nie opłaca wiele rzeczy. Póki co jedno jest pewne. Niech się sytuacja trochę uspokoi i już poplecznicy Gotlinka nie będą pisać że im cena za eweblinka z 500 na 150 spadła bo na tą chwilę sprzedać 100 kilo eweba po 150-200złoty to prawie jak oddać za darmo ;)

Mniej kalkulować, więcej kombinować , domeny kupować, stronki stawiać czyli ogółem... pracować ;)

Jak to powiedział @Pawka wyciągać kase spod materaca i kupywać domeny :zeby: i serwery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaką masz pewność, ze jutro będziesz żył ?

Dużą :) Na drugą stronę się nie wybieram ;]

zoozool, widzę że Cię nie uczono że nie grzecznie jest odpowiadać pytaniem na pytanie :zeby: (szczególnie że Twoje pytanie jest nie na temat :P) Oczekiwałem prostej odpowiedzi czyli czy te bonusy są "planem długoterminowym" a jeżeli nie to czy "prawo działa wstecz" i tyle B) Mam nadzieje że uzyskam odpowiedź od Xanna ;)

w yahoo może być 0 byle nie więcej niż 100
Dodatkowo domena musi mieć site również w Yahoo aby dostać punkty?

tak

A więc? Może być 0 czy nie ;]?

Ludziska jak ktoś chce kase zarobić to wyciągnijcie poważne wnioski z tych bonusów i bierzcie się do roboty a nie piszecie a to mi się nie opłaca a to mi się też nie opłaca i w ogóle do kitu smile.gif.

Ja w tych bonusach widzę potencjalne $$$ jednakże żeby "zainwestować" muszę mieć pewność że Xann się nie rozmyśli po miesiącu i zrezygnuje z bonusów ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm zastanawiam się nad tym by właśnie zrobić kilkanaście takich zaplecz do e-weblinka z małym site, ale na domenach z PR. Tylko zastanawiam się jak to zrobić, by strony wykorzystać jak najbardziej optymalnie, czyli gdzie prócz e-weblinka mógłbym je jeszcze podpiąć, jak je wykonać itp., jeśli ktoś może to proszę o jakieś info.

Napisz email lukas24.24@o2.pl jeśli mam wobec Ciebie zobowiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności