Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wyjazd w sprawach rodzinnych spowodował moją nieobecność na forum, widzę dyskusja jest bardzo ciekawa, przebrnąłem przez ostatnie 8 stron i postaram się odpowiedzieć na niektóre pytania :P

Co z dodatkiem stażowym??

Prawdopodobnie zostanie wprowadzony w nowym roku ale dokładnie kiedy nie wiem

I bonusem za unikalne IP?

Obecnie nie myśleliśmy o tego rodzaju bonusie - zastanowimy się nad tym

czy domena regionalna jest liczona jako domena główna tzn. czy dostaje bonus ?

Domena regionalna jest na równi traktowana jako domena główna .

nie zapominaj - wieksza kasa dla wlasciciela ;-)

Jak to, system jest podobno darmowy?

Tak i nie, system jasno zdeklarował z czego się utrzymuje, z płatnych kont PRO oraz sprzedaży kredytów, konta standard są w pełni darmowe.

Xann zobaczcie sobie powiadomienia sms. Wczoraj opłaciłem konto na miesiąc, a dzisiaj dostałem od was sma'a, że jest jeszcze ważne tylko przez 5 dni :/

Tak dostałem sygnał z supportu że przy pchały się powiadomienia SMS'y posypała sie lawina przez ten lecący SITE, ale problem obecnie juz naprawiony

Przy założeniu, że system składałby się tylko z takich domen to wartość ptk idzie w gore, spokojnie po 300 netto cena sie utrzyma.

Może cena pójdzie w górę, ale czy wartość pójdzie w gorę - wątpię.

Czy wartość pujdzie w górę ? tego nie wie nik ale ja wole miec linka na 1000 domen z site 5 niż na jednej domenie z site 50.000

Xann, dlaczego te adderki się tak mało żwawo ruszają. Na początku szły jak przeciąg a teraz ledwo się ruszają, nie możecie więcej mocy na to przeznaczyć?

Żeby odpowiedzieć na takie pytanie muszę mieć dokładne informacje o jaki adres chodzi, wielu wkłada 3 czy 4 raz tą samą domenę wiec coraz ciężej jest znaleźć.

System sobie losuje z puli wemini o ile na początku jest super to przy kolejnych razach ciężej znaleźć mu te w ktorych nie ma adresu

Ja w tych bonusach widzę potencjalne $ jednakże żeby "zainwestować" muszę mieć pewność że Xann się nie rozmyśli po miesiącu i zrezygnuje z bonusów wink.gif

Bonus za małe strony został wprowadzony z powodów :

1. system w żaden sposób nie zachęcał do przyjmowania małych stron - dodawanie małych stron było nie opłacalne a jak sie okazało petycjonerzy ich mają całą masę i nimi właśnie byliśmy zainteresowani

2. małe strony dają większa stabilizacje przy wąchaniach punktowych, o czym mozemy się przekonać obecnie

3. jeżeli faktycznie google wyłączy parametr site wówczas ci z małymi stronami na pewno nie stracą a duże fortuny z dnia na dzien pójdą się paść

ps. jeżeli nie odpowiedziałem na czyjeś pytanie albo je pominąłem to sorry ale przemaczanie z trasy.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy założeniu, że system składałby się tylko z takich domen to wartość ptk idzie w gore, spokojnie po 300 netto cena sie utrzyma.

Może cena pójdzie w górę, ale czy wartość pójdzie w gorę - wątpię.

Czy wartość pujdzie w górę ? tego nie wie nik ale ja wole miec linka na 1000 domen z site 5 niż na jednej domenie z site 50.000

Każdy by wolał, ale czy tak będzie? Przy takiej ilości stron w systemie eweblink może dawać jeden link na stronę, a nie walić ile popadnie na jednej. Czyżby tego nie robił?

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej podejście reklamowe

jak dobrze obliczyłem z samych kont PRO system zarania minimum 7500 zł miesięcznie, wiec raczej konta PRO traktowane sa jako zacheta do wykupienia pełnego konta

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności