Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym poszedł w tym kierunku: jakiś sposób rejestracji wizyt bota na podstronie, jeśli odwiedza podstronę więcej niż n razy w jakimś przedziale czasu można przyjąć że link będzie miał sens. Ogromnym minusem tego rozwiązania wydają się być duże koszty na pierwszy rzut oka, chociaż nie zastanawiałem się jak to w praktyce rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Google: (-15) 161 / Yahoo: (+1,477) 27,078 / BL: (+1,545) 13,992 / PR: 0 / Out: 1 (30%) 16,619 pkt (-7,646 pkt)

O co tym razem chodzi że mi usunęło ponad 7500pkt ?

[edycja] Xann założenia twoje są słuszne i pisałem o tym juz niejednokrotnie jednak zamieszanie jest z opisami zmian bo drobne rzeczy zmieniają diametralnie ilość pkt. m inn znak < jak pisałem znaczy tyle co mniejsze od a nie równe. Nie wiem jak inni to rozumieją ale dla mnie jako matematyka znaczy tyle co mniejsze od ... i tak chyba uczą już od szkoły podstawowej.

Kolejna sprawa to bonus i ilość site. Pomijam tu opinie co po niektórych że system wykosi wysokositowe dobre strony jako że takie to juz serwisy, a trzeba być szaleńcem aby takie dodawać do swl. Jednak jest sporo w miarę dobrych stron na głównych wiekowych domenach z site między 200-1000 podstron i za nie otrzymuje się całe g... Sam mam takie i powiem Ci że mało opłaca się je obecnie trzymać w systemie.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba być szaleńcem aby takie dodawać do swl?

Zawsze swl mialy fajne mocne stronki dodane przed niedoswiadczonych userow lub poprostu frajerow.

sam bylem dokladnie takim frajerem,wiem o czym mowie, heh.

odnosnie pomyslu promowac male stronki - musze przyznac ze doszedlem do tegoz wniosku stosunkowo niedawno,

w styczniu-lutym, po tym, jak kupilem webtools i zaczelem podpinac swoje strony i linki.

zauwazylem ze male strony daja baaaardzo mocnego kopa , szczegolnie jak stoja na wp.

no i teraz prosze - nadzedl czas dodac czesc z nich do weblinka.

szkoda owszem, ale co robic.

kurcze, jak by sie chcialo juz dodac strony do swl i zapomniec o nich.

nie mozna:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze swl mialy fajne mocne stronki dodane przed niedoswiadczonych userow lub poprostu frajerow.

sam bylem dokladnie takim frajerem,wiem o czym mowie, heh.

Wiesz co, ja wysokich lotów stron nie dodawałem do SWL ale zawsze dziękowałem jak link wylądował na jakieś porzadnej stronie i dziękowałem w myślach że ktoś chciał taki site dodać.

Ale nazywanie ludzi dodających porządne strony do SWL frajerami jest nie na miejscu.

@Pawka szanuję cię ale się opamiętaj :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez pisze, ze sam do niedawna tez bylem takim frajerem.

dodawalem bardzo dobre stronki do systemu Pawla Kobisa.

Jezeli razi to okreslenie, prosze, moge napisac, niedoswiadczony webmaster

dodaje dobra strone do swl, ale faktu to zmienia.

trzeba umiec stawic inne strony do linkme elite , i inne stron do weblinka i t.d.

Przyklad - kupujesz 300 domen, stawisz wp, piszesz 2 arty z 3 tagami,

szybko i latwo indeksujesz 5-7 podstron i masz 350-400k w weblinku.

a taki niedoswiadczony webmaster z czystym sercem doda swoja dobra mocna stronke

ktora robil tygodniami , dlugo mozolnie i sumienie i dostanie za nia z 200-300 punktow.

nic nie ujmujac takiemu webmasterowi - czyz nie on jest w takiej sytuacji frajerem?

ale nie ma w tym nic zlego, nie mozna znac sie na wszystkim.

produkcja stron pod swly - to osobny zawod.

umietnosc dostosowac sie do ich wymogow zeby dostac wiecej profitow mniejszym nakladem pracy.

p.s. dodaje wlasnie takie male stronki teraz i czuje sie frajerem znowu, szkoda dawac mocne male stronki, elite zaplecza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawka, nie dodaje się do swl stron z dużym site będących normalnymi serwisami. Nie mówię tu o kopiach wiki czy tez dmoz ale o zwykłych serwisach jak onet, wp czy też innych im podobnych mających po lo;laset tys zaindeksowanych stron czy kilkadziesiąt tys. Fora mnie też tu nie interesują.

To o czym mówisz to takie strony bardziej rozudowane tak między 200- do może 2k czy 3k podstron. Sam mam takie w systemie ale dostaje za nie praktycznie tyle co nic mimo że sa na głownych domenach i kilkuletnich.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a taki niedoswiadczony webmaster z czystym sercem doda swoja dobra mocna stronke

ktora robil tygodniami , dlugo mozolnie i sumienie i dostanie za nia z 200-300 punktow.

i jeszcze przy odrobinie pecha może filtr lub bana zaliczyć, bo "biali rycerze" namierzą u niego rotujące linki nietematyczne ;) Do SWL'i (szczególnie rotacyjnych) dodaje się zaplecze najniższego poziomu. To co jest lepsze trzyma się na własny użytek w ukryciu :) Niestety, takie czasy nastały, bo niektórzy mają za dużo wolnego czasu i spędzają go tak a nie inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowiem a może jak pisał Xann zastanowimy sie nad tym jak oceniac strony gdy nie bedzie site a nie tylko narzekac: o jezu jezu nie bedzie mi sie oplacalo dodawac stronek moich cudownych bo nie zarobie na domeny z wynajmu punktów.

jak sie czegos nie wymysli to jak juz bylo pisane niedlugo mozecie nie miec problemow czy oplaca sie dodac do eweba stronki bo...

... nie bedzie eweba...

trzeba sie naprawde zastanowic co i jak bo zostana nam tylko systemy stałe niedługo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dać stronie punkty jakie jej się należą za domenę, wychodzące itp "promocje", a następnie naliczać punkty za umieszczenie linków na zaindeksowanej stronie (punktacji za umieszczenie linków na niezaindeksowanej oczywiście nie ma). Punktacje naliczamy przy pierwszorazowym umieszczeniu linków, co wymaga sprawdzenia wtedy, czy dana podstrona jest zaindeksowana (PR i wychodzące też - byłoby dobrze, ale...). Potem sprawdzać to raz na tydzień - jak zaindeksowana tok. jak nie to punkty w dół.

Wiem, że to wymaga dużej mocy obliczeniowej, czyli kosztuje. Niemniej system na tym zyska - punkty będą miały przełożenie na moc systemu, więc nie widzę problemu, żeby Xann brał prowizję za przelewy.

Jeśli się na to zgodzimy to system zyska nową jakość.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności