Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

a masz pomysł jak liczyć site, jak google wyłączy wyświetlanie ilości ?

Mam. Na poprzedniej stronie. https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=628610 Nie ważne madry, czy głupi, realny, czy nie, ale mam.

Przecież ma prawo pisać o tym o czym chce, to nie jest projekt społeczny a my nie jesteśmy udziałowcami e-weblinka.

Udziałowcami nie, ale jak wyświetlam linki, to chcę, żeby zakupione przeze mnie punkty miały jakąś wartość. To raz. A dwa - inne systemy też staną przed tym problemem, więc warto o tym dyskutować.

Edycja: Moze trochę matematyki:

System wyświetla 115000 linków na 61000 stronach. Gdyby każdy link wyświetlić w 300 dowolnych podstronach to trzeba mieć tych podstron 34,5 miliona. W tej chwili przeciętna strona ma site ok. 2200, ale zamieńmy je wszystkie na małe rewelacyjne stronki z site 20. Taka mała strona wyświetli jednorazowo 100 linków, a wszystkie wyświetlą zaledwie 6,1 mln , czyli zapotrzebowanie pokryte w niecałych 18%.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Yeden jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $$$...

Wyprowadziłem już stronki z dużym sitem. Szkoda, że chłopaki tak zdecydowali. Takie serwisy to przecież tysiące wyświetleń linków dziennie! Przy obecnej punktacji trzeba być chorym, żeby je trzymać w systemie.

Patrzę teraz na WebMinisy i też nie wygląda to ciekawie.

Site w google.pl --> 14 000

Site wyliczone w e-weblinku --> 150

przecież Google nie banuje wszystkich podstron, nie będzie wyświetlać tylko site. To nie jest jednoznaczne z tym, że nie bedzie gdzie wyswietlać linków.

Nie będzie trzeba przykładać więcej punktów - trudniej będzie tylko te punkty zrobić.

Chodzi o to, że jak system nie będzie punktował stron z dużym sitem, to użytkownicy będą je wyprowadzać do innych systemów (ja tak przynajmniej zrobiłem z rodzynkami).

Nie będzie stron = nie będzie gdzie wyświetlać.

Wyrzucę stronę z sitem 30k i dodam 20 stron z sitem 10 i wyjdzie na to samo. Jak się ma 200 podstron do 30000 i odwiedzin, nie trzeba chyba tłumaczyć?

Wszystko wskazuje jednak na to, że punkty znacząco potanieją. Ludzie zbierają statystyki i w końcu zauważą spadek "mocy systemu".

Gdyby mi nie zależało na systemie - nie marnowałbym czasu na pisanie w tym temacie... Ale może warto przemyśleć kilka kwestii, nie tylko pod kątem "Bazaru punktów" i wyciągnąć wnioski, zanim obrzydzicie korzystanie z systemu innej grupie docelowej (pomijając handlowców, którzy punkty sobie wypracują w inny sposóB)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za moje 4 strony z poprzedniego topiku, czyli 3 strony po 100k site i czwarta - 200k site.

dodaje do gotlinka - dostaje na dzien dobry w gotlinku grubo ponad 500k punktow

ceny w gotlinku: 120-130zl. za 100k punktow

za same pol miliona punktow w gotlinku dostaje 700-800 zl.

do tego seonet, seomatik i inne swl plus moje wlasne linki moge rotowac z webtools.

w weblinku za te same 4 strony dostaje po 4-5k punktow za kazda, czyli niecale 20k punktow.

ceny w weblinku: 250-300 zl za 100k punktow.

z wprowadzeniem algo promowania malych stronek ceny jeszcze raczej spadna.

za niecale 20k punktow weblinka dostaje 45 zl.

nic oprocz weblinka nie oplaca sie dawac na te strony.

wniosek jest smutny i oczewisty.

NIE OPLACA SIE TRZYMAC W WEBLINKU stron z duzym site.

800 zl. jest 20 razy lepsze niz 45 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za moje 4 strony z poprzedniego topiku, czyli 3 strony po 100k site i czwarta - 200k site.

dodaje do gotlinka - dostaje na dzien dobry w gotlinku grubo ponad 500k punktow

@Pawka - mozesz powiedziec 'jak to mozliwe'? ja za strone o site 100k dostaje w gotlink 13-15k + lojalnosiowe

chyba chciales napisac '50k' - jedno '0' mniej

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Nie neguje zasadności punktu 1 i 2, ale sposób formułowania punktu 3 wskazuje, że masz gdzieś strony z większym site. ...

Nie wiem skąd taka myśl ? Przecież my nie kramy za posiadanie stron z dużym site ? U nas w tym miejscu nic się nie zmieniło.

Fakt system ciut zmienił politykę i bardziej promuje mniejsze strony ale za molochy też przecież można zgarnąc sporo PKT

Pretensje o przycinanie site to już do Google nie do mnie.

Panowie jeżeli wy myślicie ze jak Gogole dało górkę to radość a jak ją zabiera i to ja będę przełanczał dla waszego widzimi mi sie .

@Yeden - proszę pomyśl Ty myślisz ze linki się nie wyświetlają w tych stronach gdzie pokazuje wiecej SITE ? wyświetlają się tak samo jak w tych gdzie pokazuje mniejsze site, jedyne co sie zmieniło to ilośc otrzymanych punktów za tą samą stronę a miejsc do wyświetlania linków jest identyczna ilośc

Jeżeli wiec ilość stron, domen zostaje a zmiesza się ilość otrzymanych za nie pkt to jakie wnioski wyciąga się z tego ????

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże strony zamienisz na 100 razy mniejsze i twierdzisz, że nie zmieni się ilość miejsca na wyświetlanie linków? Ciekawa teoria.

Nie mówię w tej chwili o dużych stronach z małym site, bo to już jest w ogóle tragedia - one mają rzeczywiście sporo miejsca na wyświetlanie linków, niestety z prawie zerowymi szansami na zaindeksowanie. Niestety takie strony też mają szansę na Twoje bonusy za niski site, co jest kolejnym nieporozumieniem.

Chciałbym żebyś sobie uświadomił jedną rzecz - nie promujesz małych stron, tylko strony z małym site.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra

jeżeli serwis ma 200k a gogole pokazuje np 126 stron to linki nadal się wysiedlają na tych 200k, tutaj się nie zmienia ilośc podstron gdzie mają się wyświetlać linki ilośc podstron jest ta sama zmiejsza się jedynie ilośc posiadanych punków

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sagittariuspl, przyznam od dosyc dawno niekorzystalem z gotlinka,

pisze obliczenia zapunkty bardzo teoretycznie i z pamieci,

ale pamiertam ze dawno temu jakos tak to sie naliczalo te punkty tam.

i jakos tak tez sie naliczalo w seo net, tez dawno nie koryzstam.

i jakos tak tez sie naliczalo w innych swl.

Ostatnio, korztystalem only z weblinka, ale skoro za stronke z 100-200k site dostaje sie 5k punktow,

bede sie rozgladac gdzie by towar przeniesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, ale Yedenowi chodzi o coś innego B) Polityka systemu prowadzi do tego, że duże strony 100k site zaczną być przenoszone tam, gdzie site jest sprawdzany w G PL, a na ich miejsce wrzuci sie stronki z site 5-100.

Załóżmy, że z systemu wyjdzie 100 stron po 100k site w G PL kazda i 1000k site razem w G COM, a w zamian wejdzie 100 stron z site na poziomie 100 każda i w PL i COM

To bez kalulatora widzać, że w ewebie było 10000k stron gdzie emitowano linki, a jest 10k B) Oczywiście by tak było muszą wyjśc molochy z sytemu, co szybko nastapi w nowym roku jak nadal będzie się utrzymywała tendencja z nie poprzycinanym site na G PL ;)

Jak sie gdzies machnąłem, to przepraszam, dopiero kawę piję ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra

jeżeli serwis ma 200k a gogole pokazuje np 126 stron to linki nadal się wysiedlają na tych 200k, tutaj się nie zmienia ilość podstron gdzie mają się wyświetlać linki ilość podstron jest ta sama zmiejsza się jedynie ilośc posiadanych punków

I tylko tyle? Tylko zmiana posiadanych punktów? W tym przypadku serwis wyświetla linki na bezwartościowych, niezaindeksowanych podstronach. Jeszcze trochę, a dostanie bonus za niski site.

Xann, zrozum, że duży site i mały site to jedno, a duża strona i mała strona to drugi. Ty twierdzisz, że promujesz małe strony, a tymczasem promujesz strony z małym site, a to duża różnica.

Duże wyindeksowane strony z bonusem za mały site to parodia systemu, na rzeczywiście małych z kolei nie będziesz miał gdzie wyświetlić linków. Jeżeli nadal nie rozumiesz czym to grozi to wyobraź sobie skrajny przypadek, że te 61000 stron w systemie to strony-wizytówki mające tylko jedna fizyczną podstronę. Pięć linków*61000 stron to 305000 możliwych miejsc do wyświetlania. Promowanych jest 115000 linków, czyli każdy link ma statystyczną szansę wyświetlić się trzy razy.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra

jeżeli serwis ma 200k a gogole pokazuje np 126 stron to linki nadal się wysiedlają na tych 200k, tutaj się nie zmienia ilośc podstron gdzie mają się wyświetlać linki ilośc podstron jest ta sama zmiejsza się jedynie ilośc posiadanych punków

A właśnie, że się zmieni, gdy użytkownicy wyciągną bezpowrotnie z systemu swoje strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie sagittariuspl miol racje, w gotlinku dostaje duzo mniej niz 500k punktow, przepr. za wprowadzenie w blad.

ale a i tak duzo bardziej sie oplaca wyprowadzic strony z duzym site z weblinka i dac na nie z 4-5 innych swl

niz trzymac sam weblink ktory oblicza tylko globalny site.

zamiast wyprowadzonych popracowac 2 dni i dac kilka wordpressow z 7 stronami w indeksie i miec tyle samo punktyw.

na upartego to mozna w 2 dni postawic ze 100-150 wordpressow wraz z artykulami skorkami i kodem weblinka.

w 3-5 dni zaindeksowac i za tydzien miec ogrom punktow.

tu nie piszecie o waznej sprawie , kochani.

przez 5 lat zabawy w seo zrozumialem ze prawdziwa cnota pozycjonera ma byc

przerazajace olbrzymie lenistwo i opieszalosc. rozwazny i romantyczny.

odczekac , przeanalizowac, zreflektowac i nic nie zrobic.

pozycjonowanie , to cholerna analityka na maksa.

to czekanie.

czyli przyklad, mimo ze nowe swly rosna jak grzyby, znikaja jak grzyby,

prawdziwy pozycjoner wybiera sobie swl ktory dawno juz zna lubi i sprawdzil.

i z niego korzysta do bolu. i do niego tylko pcha strony.

i nie chce niczego nowego uczyc poznawac, probowac.

tyle juz ich powstalo, tyle zniknelo, tyle rozczarowalo.

innych wazniejszych zadan a i tak jest sporo.

wniosek z tego jest taki - jesli obliczylem ze mnie sie oplaca trzymac w weblinku stron z site powyzej 10k, trudno -

ciezko popracuje tydzien - wyprowadze ich w inne swl, ale za nic w swiecie przez dluzszy czas

nie dodam je z powrotem do weblinka. prawdziwy pozycjoner ma byc opieszaly i leniwy.

i kiedy z weblinka w ten sam sposob wyprowadzi tez swoje strony z duzym site szanowne grono mocnych wyjadaczy,

no to faktycznie bedzie smutno. zepsuc latwo, naprawic potem ciezko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

I tylko tyle? Tylko zmiana posiadanych punktów? W tym przypadku serwis wyświetla linki na bezwartościowych, niezaindeksowanych podstronach.

No co ty piszesz ? Znasz zasade działania systemów rotacyjnych ? widac że nie. Spróbuj się dowiedzieć na jakich stronach wyświetlają linki systemy rotacyjne

Teraz to ja Ciebie nie rozumiem :)

Proszę Cie napisz mi dokladnie o co tobie chodzi z tymi duzymi stronami bo przyznaje ze się pogubiłem :jezyk1:

A właśnie, że się zmieni, gdy użytkownicy wyciągną bezpowrotnie z systemu swoje strony...

gdyby babka wąsy miała to by ........

Faktycznie sagittariuspl miaol racje, w gotlinku dostaje duzo mniej niz 500k punktow, przepr. za wprowadzenie w blad.

ale a i tak duzo bardziej sie oplaca wyprowadzic strony z duzym site z weblinka i dac na nie z 4-5 innych swl

....

i włąśnie z tym walczę, z stronami co mają 4-5 swl podłaczonych bo to daje 50 linków wychodzący a to juz wartość zerowa dla strony i o ile handlarz pkt zarabia fakt na stronie to kupujący z tych pkt juz nie ma żadnego pożytku.

Mi jest potrzebny system co ma moc a nie system co sprzedaje punkty takie juz są

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności