Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

k3rn3l dlaczego tak uważasz? taka linkme eliteowa stroan która jest w ystemie z 3-4 msc ma PR 1-2, więc na wstępie - 1k za male strony + 1-2k za pr + 1k za domene z PR więc 3-4k szarpiesz od tak :) mając tego 100 sztuk w linkme dostaniesz 600zł w ewebie 900-1200zł :) także zysk x2

Bo uważam, że jeśli ktoś wstawiał strony do linkme to liczył na statyczne linki a nie rotacyjne i dlatego ich nie zabierze. Linki rotacyjne są fajne, ale statyczne też są potrzebne.

Marketing w sieci - da się ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie liczył bym na strony linkme bo to system stałych linków a nie rotacyjnych jak eweblink. Jednak jest tam taki sam śmietnik jak w seomatiku więc po co się takimi stronami podniecać ?

Jakby mowa była o statlinku to tak ale linkme ?

Graft pewny jesteś, że to tylko moc systemu spada a nie konkurencja Ci rośnie ? Bo ja myślę że bardziej to ostatnie. Pozycjonuję sporo stron więc raczej nie jest ciężko zauważyć że stron na pozycjonowane frazy przybywa i np. jak jeszcze 2 lata temu było coś z milion to jest prawie 3 miliony na co poniektóre frazy. Ogólnie to na wszystkie frazy obserwuje wzrost ilości stron w google więc życie w przekonaniu że tytko ty jesteś taki cwany i się pozycjonujesz i to moc systemu tylko spada jest błędne.

Nie zmusisz ludzi aby się przestali pozycjonować, dzisiaj co drugi kto ma stronę wali w nią systemami ile wlezie więc pozostaje jedynie zwiększanie jakości własnego zaplecza aby nie mieć problemów jakie ty masz. Także stron zapleczowych w eweblinku jeżeli go używasz, a nie jak ty robisz zwiększanie ilości punktów i gównianego zaplecza. Dla mnie to podejście od xxxx strony.

Moc stron w systemie też poniekąd leci ale nie dlatego że xann ogranicza wam stawianie dmozów i innych śmietników ale właśnie dlatego, że takie śmietniki stanowią podejrzewam większość w systemie. Są prawie nie linkowane bo po co jak wystarczyła sama umiejętność ich zaindeksowania aby mieć kilka set czy milionów punktów za bezwartościowy praktycznie sheet.

To za co system faktycznie powinien punktować, to ilość bl oraz wiek danej domeny czy subdomeny, potem pr i na końcu ilość zaindeksowanych site ale nie jako wyznacznik wartości danej strony ale wskaźnik gdzie warto zamieścić linka przy założeniu że bot w ogóle wejdzie jeszcze kiedykolwiek na tą zaindeksowaną podstronę w takiej kobyle z kilkoma setkami tysięcy podstron. Milion razy bardziej prawdopodobne jest, że taki bot odwiedzi podstronę maleńkiej dobrze podlinkowanej strony z 100 czy 200 podstronami.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gielo, nie zrozumiałeś chyba tego co mówił Fikas.

Nie ważne, czy w linkme jest spam czy nie.

Chodzi o to, żeby te strony robione pod linkme (czyli 15 podstron z unikalną treścią) walić do e-weba.

Za zrobienie 10 takich w Linkme dostaniesz 10k punktów. W miarę upływu czasu, gdy załapią PR może 15k. Sprzedasz to za około 120 zł.

W e-weblinku dostaniesz 1k za domenę główną z PR>0, 1k za PR1, 1k za małą stronkę i 30% za linki. To da jakieś 4k za jedną stronkę jak dobrze liczę, 40k za 10 stronek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc stron w systemie też poniekąd leci ale nie dlatego że xann ogranicza wam stawianie dmozów i innych śmietników ale właśnie dlatego, że takie śmietniki stanowią podejrzewam większość w systemie. Są prawie nie linkowane bo po co jak wystarczyła sama umiejętność ich zaindeksowania aby mieć kilka set czy milionów punktów za bezwartościowy praktycznie sheet.

Można przeznaczyć np. 3% punktów na linkowanie dołączonych do systemu serwisów wgłąb, z automatu rzecz jasna.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy w tym temacie

więc zadam kilka pytań na które odpowiedzi nie udało mi się znaleźć odpowiedzi a są stosunkowo proste więc nie zalmie wam dużo czasu aby naskrobać dwa zdania odpowiedzi, z góry dziękuję za odpowiedź.

Chcę dopalić 100 wpisów do precli, jak ilość punktów będzie mi potrzebna ??

Precle są dobrze podlinkowane i solidne,

rozważam 2 opcje

dopalanie wpisów tylko do indeksacji i później odpuszczenie dopalania

oraz dopalanie cały czas w celu dodania mocy linkom.

i teraz moje drugie pytanie jak dużo mocy mogą uzyskać (po dopaleniu dużą ilością punktów) moje wpisy więcej ponad to co prezentowały by sobą wpisy tylko zaindeksowane??

i trzecie pytanie: Ila to duża ilość punktów do stałego dopalania 100 wpisów do precli.

Najtrudniej nauczyć się że nawet głupiec ma czasami rację (Winston Churchill)

fotografia

hochzeitsfotograf berlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to by było tak :

100 wpisów = 150-250 tyś punktów eWeb na 7-10dni, (możesz mniejszą ilość punktów na dłuższy okres czasu rozłożyć).

Dopalanie głównie w celu szybkiego zaindeksowania wpisów + nadanie jakiejś tam mocy (przecież nie ma skali "mocy" więc nikt Ci nie powie :-).

Potem co jakiś czas wrzucam po 1k punktów, żeby ponownie dorzucić mocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i trzecie pytanie: Ila to duża ilość punktów do stałego dopalania 100 wpisów do precli.

zakładając że 500 -1000 pkt jest dawane na link myślę że dla 100 wpisów do stałego dopalania starczy 50k -100k ale to już nie będzie dopalanie a pozycjonowanie

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i trzecie pytanie: Ila to duża ilość punktów do stałego dopalania 100 wpisów do precli.

zakładając że 500 -1000 pkt jest dawane na link myślę że dla 100 wpisów do stałego dopalania starczy 50k -100k ale to już nie będzie dopalanie a pozycjonowanie

A dawanie jakiejkolwiek ilość pkt na ulr w celu jego wzmocnieniu to nie pozycjonowanie. Znaczy jest jakiś limit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dawanie jakiejkolwiek ilość pkt na ulr w celu jego wzmocnieniu to nie pozycjonowanie. Znaczy jest jakiś limit?

nie chodzi o ilość a okres czasu przez jaki to robisz, jeżeli wpis linkujesz tydzień, dwa to go dopalacz jeżęli wpis linkujesz stale to go pozycjonujesz

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpis linkujesz stale to go pozycjonujesz

W zasadzie to o to mi chodzi, a nie robi się tego??

I chciałem jeszcze zapytać czy jak będę to "pozycjonował", te wpisy znaczy, to powinno oczywiście w długim dystansie czasu poprawić moją pozycję??

Ostatnie pytanie (lekko off topic), jeśli mam 100precli ale tylko 50 artykułów czyli artykuły się powtarzają to czy to może być traktowane jako spam??

Najtrudniej nauczyć się że nawet głupiec ma czasami rację (Winston Churchill)

fotografia

hochzeitsfotograf berlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności