Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

wpis linkujesz stale to go pozycjonujesz

W zasadzie to o to mi chodzi, a nie robi się tego??

Należy unikać stałego linkowania do wpisów w katalogach czy preclach, bo często się zdarza ze zaplecze jest przez to wysoko przed nami.

Ostatnie pytanie (lekko off topic), jeśli mam 100precli ale tylko 50 artykułów czyli artykuły się powtarzają to czy to może być traktowane jako spam??

Nie, jeżeli artykuł reklamowy jest z sensem i niesie za sobą sensowną interesującą treść to nawet 1000 jego kopi nie jest spamem

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Należy unikać stałego linkowania do wpisów w katalogach czy preclach, bo często się zdarza ze zaplecze jest przez to wysoko przed nami.

Czyli rozumiem że jest OK linkowanie(SWL'em) swojej strony skoro daje to takie dobre efekty, że dobrze podlinkowany wpis do precla może znaleźć się wyżej niż moja strona. Czy raczej tego unikać?

Najtrudniej nauczyć się że nawet głupiec ma czasami rację (Winston Churchill)

fotografia

hochzeitsfotograf berlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy unikać stałego linkowania do wpisów w katalogach czy preclach, bo często się zdarza ze zaplecze jest przez to wysoko przed nami.

bez podlinkowania wpisow przy slabo podlinkowanej (mlodej) stronie czesc wpisow i tak na poczatku wychodzi wyzej niz strona docelowa

ale tylko na poczatku zanim googiel policzy sobie ze tych wpisow jest duzo a nie kilka i wypchnie strone ponad nie

linkowanie wpisow po prostu zwieksza ten efekt

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy unikać stałego linkowania do wpisów w katalogach czy preclach, bo często się zdarza ze zaplecze jest przez to wysoko przed nami.

bez podlinkowania wpisow przy slabo podlinkowanej (mlodej) stronie czesc wpisow i tak na poczatku wychodzi wyzej niz strona docelowa

ale tylko na poczatku zanim googiel policzy sobie ze tych wpisow jest duzo a nie kilka i wypchnie strone ponad nie

linkowanie wpisow po prostu zwieksza ten efekt

Myślę że w tym przypadku nie grozi mi to, strona przy ostatnim updacie dostała PR4 jest już na 3 stronie na bardzo konkurencyjną frazę jaką jest fotografia ślubna, wpisy do precli gdzie PR=n/a nawet z dobrze podlinkowanych i mocnych precli, nie mają szans na wejście tak wysoko na tak obstawioną konkurencją frazę. Czy się mylę?? Strona jest co prawda dość młoda, ale systematycznie ją linkuję.

1. 500-1000 punktów na link

2. 1,21 gigawata

3. nie rozumiem pytania

Ad 2. Spodziewałem się odpowiedzi w stylu, duża różnica, bardzo duża różnica, niewielka różnica, nie musisz szydzić z początkującego.

Ad 3. Jakby wpisy miały być linkowane na stałe jaką ilość punktów zastosować?? Tak lepiej?? Czy tak jak pisałeć 500-1000 na wpis czy w związku z tym że na stałe mniej wystarczy???

Najtrudniej nauczyć się że nawet głupiec ma czasami rację (Winston Churchill)

fotografia

hochzeitsfotograf berlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz linkować ciągle eweblinkiem to myślę że jakieś 50k pkt na 100 podstron z wpisami. Ja linkuje wpisy w dobrych preclach stale i mi się one nie wybijają ale to właśnie dlatego że nie naparzam w nie ile wlezie tylko delikatnie podlinkowuje.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz linkować ciągle eweblinkiem to myślę że jakieś 50k pkt na 100 podstron z wpisami. Ja linkuje wpisy w dobrych preclach stale i mi się one nie wybijają ale to właśnie dlatego że nie naparzam w nie ile wlezie tylko delikatnie podlinkowuje.

Dzięki Super :-) takiej odpowiedzi oczekiwałem.

A czy można e-weblinkiem linkować moją stronę pozycjonowaną czy to raczej nie wskazane??

Najtrudniej nauczyć się że nawet głupiec ma czasami rację (Winston Churchill)

fotografia

hochzeitsfotograf berlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Xann,

chciałbym przy pomocy systemu e-weblink zindeksować/dopalić wpisy w ponad 500 katalogach i 100 preclach oraz mieć jakiś zapas gdyby coś wylatywało z indeksu. Ponieważ nie miałem do czynienia z system to proszę orientacyjnie powiedzieć jakich ilości punktów potrzebuję?

Może uda mi się zrobić coś dobrego

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności