Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja mam ich w eweblinku dużo więcej i żadna bana nie zarobiła, chociaż jak widzę jak co poniektórzy stawiają te strony to wcale się nie dziwie , że bany łapią. Nie wiem jak jest w twoim przypadku bo nie podałeś adresów. W sumie nie masz już się czego obawiać podając je szerszej publice jeżeli bana załapały.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, jak ostro reagujecie.

Prosze wybaczyc, sprawdzalem site wlasnym narzedziem , nie pokzalo mi site >5

i na szybko zerknelem na ilosc punktow weblinka.

Panika u mnie byla spowodowana drastycznym cieciem site u czesci moich stron,

jako skutek, punkty za nich spadly prawie do zera zamiast poprzednich 1,5k za kazda.

Google w koncu zbanowal tylko 2 domenki, chwala Bogu. :)

Pytania nie bylo, Xanie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mam zastrzeżeń bardzo ładnie dodaje. Dodatkowo szybko sie pobiere liste wpisów i można je bardzoładnie podlinkować. Nie wiem na 100 % ale w artykule może być do 9 czy 10 linków.

Na pewno polecę ci dodawanie artykułów, ale myślę ze dodawarka też by się przydała zawsze to jakieś dodatkowe linki można zdobyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności