Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

witam, jestem nowy w e-weblinku i wciąż nie bardzo go rozumiem. korzystałem do tej pory z linkme elite i tak było można wszystko ustawić - ilość dodawanych dziennie linków, kontrolować ich ilość itp. czy może mi ktoś dać link z informacjami jak można kontrolować te kwestie w e-weblinku - bo z tego co widzę można tu tylko ustawić priorytet i to wszystko, a nie bardzo wiem jak się to przełoży na ilość/szybkość dodawania linków (a niechciałbym filtra bądź bana za zbyt szybkie linkowanie świeżej domeny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem nowy w e-weblinku i wciąż nie bardzo go rozumiem. korzystałem do tej pory z linkme elite i tak było można wszystko ustawić - ilość dodawanych dziennie linków, kontrolować ich ilość itp. czy może mi ktoś dać link z informacjami jak można kontrolować te kwestie w e-weblinku - bo z tego co widzę można tu tylko ustawić priorytet i to wszystko, a nie bardzo wiem jak się to przełoży na ilość/szybkość dodawania linków (a niechciałbym filtra bądź bana za zbyt szybkie linkowanie świeżej domeny)

https://www.e-weblink.com/faq.php

E-web to system linków rotacyjnych!

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann dla mnie to się robi śmiech, dbasz o niby strony teraz, a tu strona z PR4 z całkiem nie złą pozycją i alexa i zarabia sama prawie średnią krajową dostaje 9K punktów, to jest śmiech. No i trzeba jak się chce dalej gówna produkować pod system bo nikt o zdrowych zmysłach po pierwsze nie da systemu na zarabiającą stronę a po drugie nie za takie punkty(BLY ponad 400k site w pl 1400 w com koło 500) ale co ma kopa większego taka strona czy dwa podlinkowane webmini albo easydiry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom przyznam ostatnio jak chciałem sobie podlinkować stronę... To zauważyłem że większość linków pochodzi 4x baza piosenek 3x jakieś przepisy 2x jakieś dowcipy... Cała masa innych spamów nie licząc już RSS-ów ... Jedyną stroną na jakiej wylądował mój link uznawaną jeszcze za mnie za minimum to jakieś forum internetowe nie odwiedzane chyba przez rok... Duża ilość stron na których wylądował mój link były czystą białą stroną bez żadnej grafiki z wygenerowanym jakiś automatem tekstami służącymi wyłącznie do nabijania pustych punktów ich właścicieli...

W e-webie znajdują się wielkie kobyły przewyższające nie kiedy site 250.000... Więc pytam się teraz jaką siłę może przekazać taka kobyła mojej stronie skoro jest to tylko zwykły pusty spam który nic nie wnosi do systemu... Powiem tylko że przydała by tam się ostra moderacja bo chyba nikt o zdrowym rozumie nie doda tam porządnej strony... Jak tak patrze sobie czasem na niektóre spamy w tym systemie to stwierdzam że google robi kawał dobrej roboty tnąc wszelkie spamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym systemie i w tym systemie... a w innych to masz same pro strony...?

Nie ma w żadnym systemie samych stron pro ale nie ma takiego syfu jak w e-webie... W e-weblinku będzie tylko coraz gorzej bo jedynym moderatorem jest tam google... W innym systemie choć jest jakaś moderacja a nie że dodaje sobie do systemu teksty z generatora bez żadnego szablonu i dostaje za to jeszcze więcej punktów aniżeli strony choć mniejsze ale bardziej wartościowe dla wyszukiwarek jak i użytkowników. A bonus 1000 pkt dla małych stron na głównej jest dla mnie śmieszny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności