Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

A bonus 1000 pkt dla małych stron na głównej jest dla mnie śmieszny
Śmieszny stawiasz np webmini, dajesz 1/3 cią bazy multi safiro, blokujesz dodawanie i kilka linków z addera, bonus masz a siłę jaką też wiadomo masz z takich stron.

No i właśnie tak myśli większość użytkowników myśli tylko jak nabijać punkty jak najmniejszym kosztem przez co systemy tracą bo każdy wykupuje sobie 100 domen regionalnych koszt około 500 zł... Wykupuje około 10-20 hostingów koszt od 400-900 zł ---> 400 + 900 = 1400 na rok

I stawia na wszystkich domenach spam... Dopala aderem i innymi systemami i cieszy się z złapanych w ten sposób punktów a inni uczciwi użytkownicy na tym tracą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie ma w żadnym systemie samych stron pro ale nie ma takiego syfu jak w e-webie...

Ja trzymam tu to co się opłaca, a chyba najważniejsze jest to co napisał Xann o mocy systemu w stosunku do innych:

"przeliczenie jest jak 1:10 czyli jeżeli w gotlink dawałeś 10 tys pkt na fraze tutaj wystarczy dać 1000 pkt na frazę"
-źródło

a więc jeśli wierzyć w to co napisał, to cenowo weblink będzie w granicach 1000zł/100k albo gotlink po 20zł, bo obecnie ktoś się myli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mnie cena e-weblinka będzie spadać wystarczy zauważyć że gdy system posiadał prawie 400 miliona podstron to cena kształtowała się na takim poziomie jak teraz czyli z przedziału od 2zł - 3 zł... Czyli nie działało tu normalne prawo rynkowe że nim więcej jest danego produktu na rynku tym cena jest niższa... Mimo ciągłego wzrostu podstron i spadającej ilości aktywnych użytkowników... Cena punktów w tamtym okresie nie spadała... Cena także nie wzrasta po ucienciu 2/3 podstron czyli z tego wynika że nie wiadomo jaka jest prawdziwa wartość i cena punktów w e-weblinku...

Moim zdaniem moc systemu będzie spadać ponieważ handlarze będą tworzyć na siłę liczne spamy aby uzyskiwać taką liczbę punków jak kiedyś... Spadająca siła systemu, nie wiadoma wartość systemu będzie powodowała spadki cenowe punktów... Moim zdaniem cena punktów w e-webie może spaść w ciągu tego roku poniżej 2 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suwo - co ty mówisz jak cene weba nei wzrosła - jeszcze w grudniu oferty były ponizej 200zł za 100k niekiedy - teraz jest na poziomie realnym 250-300zł za 100k

odnosnie jakosci stron - tez uwazam nie liczy sie co na nich stoi ale ile linków do nich prowadzi, ile botów po nich chodzi, a z własnego doświadczenie wiem ze w webie jeszcze nei sa złe stronki :)

kazdy SWL ma swoje prawa i każdy robi tak jak uważa

w rotacji nie bedzie żadnej moderacji stron bo to jest nie opłacalne dla zadnego z właścicieli SWL - przy recznej moderacji tak jak teraz ma np web 64k stron to musiało by nad tym siedziec 10 osob - wtedy konto pro nie ksoztowało by 300zł na rok ale 1000zł na rok bo tych 10 tzreba by oplacic i dlatego zaden rotacyjny nie bdzie mail moderacji

tu idzie sie na ilosc - fakt jakby WEB bardziej docenial punkty z wieksza iloscia BL w yahoo wtedy by oplacało sie dodawac stronyz wieksza ich iloscią, ale zwiadomo to mozna bardzo szybko nadbic wiec istnieje mozliwość nadużyć ale to jest wszedzie możliwe

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest jeden i dotyczy wszystkich SWLi: nie da się w 100 % obiektywnie ocenić wartości SEO każdej strony. I z tego powodu zawsze, ciągle, bez ustanku będą dyskusje o tym, że ta strona jest niedowartościowana, ta przewartościowana, ta powinna mieć tyle, a ta tyle... Coraz częściej też widzę, że każdym współczynnikiem da się manipulować. Rozmowy na ten temat są praktycznie puste, bo nigdy nie znajdzie się tutaj optymalnego rozwiązania i dobrego dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie mieć linki na ślicznych i wypieszczonych stronach to czas na prywatny system. Wtedy pretensje o jakość możecie mieć tylko do samych siebie.

Wykonam:

- kodowanie z .psd do HTML/CSS/JS,

- wdrażanie szablonów pod WordPress, SEOKatalog oraz inne skrypty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem nowy w e-weblinku i wciąż nie bardzo go rozumiem.....

Polecam tutaj Video toruriale dla początkujących , napewno pomogą https://www.e-weblink.com/guide.php

Link z tekstów piosenek z np. 25 k BL jest silniejszy od strony z tekstami noblistów i komentarzami ich samych mających 50 słabych BL.

Mądre słowa

..... A bonus 1000 pkt dla małych stron na głównej jest dla mnie śmieszny
No i właśnie tak myśli większość użytkowników myśli tylko jak nabijać punkty jak najmniejszym kosztem przez co systemy tracą bo każdy wykupuje sobie 100 domen regionalnych koszt około 500 zł... Wykupuje około 10-20 hostingów koszt od 400-900 zł ---> 400 + 900 = 1400 na rok

I stawia na wszystkich domenach spam...

.......

Jak na mnie cena e-weblinka będzie spadać wystarczy zauważyć że gdy system posiadał prawie 400 miliona podstron to cena kształtowała się na takim poziomie jak teraz czyli z przedziału od 2zł - 3 zł...

Rozumiem że wykupisz 1000 domen tak, czy tylko tak piszesz bo nie masz co powiedzieć ? takie pieprzenie o szopenie ?

suwo - cena linka spada od początku jego istnienia gdyby wierzyć wszyskim PIO'wym prorokom w tym wątku dziś wynosiła by minus 10.000 za 100k pkt

Do wszystkich którym cena ciągle cena spada - powiedzcie mi co robicie żeby rosła ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich którym cena ciągle cena spada - powiedzcie mi co robicie żeby rosła ?

Może bardziej słuchać tego co inni piszą :P

A wprowadzanie absurdów typu strona z site 99, ma ~ 1100pkt. A strona z 101 ma ok. ~ 100pkt.

Ludzie nie lubią absurdalnych przepisów / prawa i to też widać tyczy się systemu.

Ja nie mówię, że taki bonus jest zły- ale przedstawione było mnóstwo propozycji, by ten bonus był płynny i nie dochodziło do takiego liczenia jak podałem wyżej.

A ceny cóż, miały po grudniowym cięciu pójść do góry... nawet zarzucano mi, że jak szacowałem po 250zł że to się już zmieni. Ktoś pisał, że jak mu po tych cięciach pokaże kogoś z takimi cenami to by od razu kupował...

Teraz przeglądam a ceny wcale nie poszły do góry - bo po 250zł można śmiało kupić, baa... trafiają się oferty po 200zł, a nawet perełki gdzie kupując na 3mc - to po 170zł idą punkty.

Powinno dać do myślenie.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że nie kumacie o co chodzi Iguanie, zacytuję więc:

Xann dla mnie to się robi śmiech, dbasz o niby strony teraz, a tu strona z PR4 z całkiem nie złą pozycją i alexa i zarabia sama prawie średnią krajową dostaje 9K punktów

Co ma do tego jakieś gg, czy teksty piosenek. Iguana wyraźnie napisał, że chodzi o strony zarabiające całkiem niezłą kasę. Nie mówcie mi, że takie strony są mało warte pod kątem seo, bo skoro zarabiają i mają ruch, to znaczy że są porządnie linkowane. I właśnie tego weblink nie docenia (zresztą nie tylko weblink).

O tych małych stronach też nie warto już chyba pisać, bo dziura dla dodawania całkowicie bezwartościowych stron jest ogromna. Gdyby z tego wyłączyć domeny, a właściwie to subdomeny domen regionalnych, to może jeszcze by to jakoś wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich którym cena ciągle cena spada - powiedzcie mi co robicie żeby rosła ?

Oszalałeś? :P Nie wszyscy są handlarzami, a o cenie zdecyduje popyt na punkty... Jeśli system będzie nadal tracił na mocy, to normalne, że cena będzie spadać. Wszystko wymaga testów i każda osoba myśląca poważnie o swoich inwestycjach wyciągnie sobie wnioski.

Lepiej kombinujcie, co zrobić, aby było więcej przydzieleń z mniejszej ilości punktów, to wtedy "nam" kupującym będzie łatwiej wydać 400zł. Na chwilę obecną 200zł to max jaki mogę dać za 100k - nie jest to złośliwość, czy proroctwo, ale czysta matematyka. Jeśli ktoś płaci więcej, to jego sprawa - może nie miał czasu na testy, albo klepie w szarej strefie i mu wystarczy...

PS. Ja cały czas ubolewam, że mój ulubiony system zmienił politykę... Ale G też zmienia i trzeba szukać złotego środka - to akurat rozumiem, ale dopóki podejście będzie szło w kierunku " powiedzcie mi co robicie żeby cena punktów rosła", to.... niech każdy sobie odpowie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich którym cena ciągle cena spada - powiedzcie mi co robicie żeby rosła ?

Oszalałeś? :P Nie wszyscy są handlarzami, a o cenie zdecyduje popyt na punkty... Jeśli system będzie nadal tracił na mocy, to normalne, że cena będzie spadać.

znam inną odpowiedz bardziej przyziemną ilość sprzedawców rośnie szybciej niż kupujących.

Pytam jeszcze raz co robicie żeby cena pkt rosła ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam inną odpowiedz bardziej przyziemną ilość sprzedawców rośnie szybciej niż kupujących

No przecież o to mi chodzi...

Więcej sprzedawców = większa konkurencja

Mniej kupujących = sprzedawcy będą musieli ich jakoś zachęcić. Może ceną punktów?

Pytam jeszcze raz co robicie żeby cena pkt rosła ?

Próbujemy wpłynąć na decyzję "zarządu", aby zmieniła nieco swoją politykę na taką, żaby interes był zarówno po stronie handlarzy jak i kupujących... Jak sam napisałeś "ilość sprzedających rośnie nieproporcjonalnie do ilości kupujących", co siłą rzeczy musi wpłynąć na cenę produktu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2/ @'graft' - jak system ma zmienić politykę ? na jaką?

Ja się nie znam przecież, Ty w tym siedzisz od początku. Może:

- site brane ze strony pl jeśli strona jest np na polskim IP,

- ręczna moderacja / bonusy dla wartościowych stron

Chcecie mieć największą cenę rynkową - nie ma sprawy! Ale musi być w tym interes - tak jak było do niedawna...

Myślę, że bardziej doświadczeni użytkownicy zasugerują swoje wizje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności