Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ptaq już sugerował gdzie jest problem:

99 stron 1K pkt bonusu

101 stron 0pkt bonusu

Tu nie chodzi o to do ilu podstron ma być premia, a o zrobienie "płynnego" bonusu.

I teraz masz pogłówkować, jak zrobić taki bonus by ludziom opłacało sie wkładac stronę rozwojową, ma mało podstron, ma taki bonus, strona nie jest pozostawiona samej sobie, rozwija się, site rośnie i teraz ma może spadać ilośc punktów bonusowych, ale nie znikać całkowicie całośc po przekroczeniu 1 podstrony. Jak i co, to juz mało mnie obchodzi bo mi za myślenie nie płacisz :P

Oczywiście możesz iść w innym kierunku, zostawić dziurę pomiedzy site 100 a xxxx (od jakiejś granicy opłaca się wstawiać kobyły), inne systemy przejma napewno chetnie te z pomiedzy ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku uważam, że przedziały to zły pomysł i żadnego "od" nie należy stosować a funkcje typu log(x) bardziej spłaszczoną wydłużoną itp. - to już powiedzmy inwencja i testy właściciela.

Tak na szybko zmontowałem by nie tylko Tobie ale i innym pokazać jak wg. mnie powinno to wyglądać - to jest podkreślam "szkic" bez zachowania proporcji itp. - ale pokazuję obraz tego jak ja to widzę: nie ma ma przeskoków - a jak by nie było małe strony są promowane - a każda większa dostaje więcej punktów - jednak powyżej powiedzmy 4000-5000 site się to zaczyna spłaszczać.

eweb.gif

EDIT: pionowa oś: punkty, pozioma: site

Ale i tak wiem, że to i tak nic nie da bo jesteś typem osoby która się zapiera na wszystko. I o ile inni twórcy SWL są bardzo elastyczni, to Ty może raz na ruski rok idziesz na rękę userom - a tak tylko Twoje wizje się liczą, ale jak widać - nie do końca przynoszą takie założenie jak byś chciał, więc może od dziś warto bardziej słuchać (i wdrażać w życie) to co piszą userzy?

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@'Ptaq' takie coś jak pokazujesz jest odpoczątku istnienia systemy wpisane w nasz wzór logratymiczne przecinanie SITE

https://www.forum.e-weblink.com//informacje.../msg888/#msg888

ps. nasz obrazek jest stary i archaiczny ale mniejwiecej pokazuje to samo co twój

Nam chodzi o dodatkowe bonusy które zachęciły dodanie do systemy stron "robionych" pod inne stałe SWL np linkme

Jeżeli masz pomysł jak zachęcić innych do podłączenia tych stron podziel się nim na pewno wysłucham

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój rysunek obrazuje strony z site większym niż 10k.

Natomiast mój tak się złożyło do 10k.

Obecny algorytm (pomijając bonus) daje 1 podstrona = 1 pkt. A mój wykres pokazuje, że BONUSEM powinno być punktowanie od 10 site ~ 100pkt. I gwałtownie rośnie. Dlatego nie ma sensu dawać sztucznie absurdalnych bonusów, jedynie obecny algorytm dostosować. Zmontuj swój wykres z moim + dostosuj przejście między nimi, a będziesz mieć bonus załatwiony.

Zauważ, że u mnie nie ma żadnych "progów" cały czas jest przejście - a robiąc stronę 100 podstron = 1000pkt. czyli tak jak by obecna wartość jaka jest z bonusem - za to nie ma negatywnych takich, że 101 site jest już "karane".

Przemyśl zatem dostosowanie obecnego algorytmu.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronę z site około 5-10 stworzysz tanio i będzie to strona z unikalnym tekstem. Aby otrzymać site 100 nikt nie będzie pisał unikalnych tekstów tylko zastosuje jakąś powtarzalną bazę. Zamiarem e-weblink jest zwabienie małych "ręcznie pisanych" i unikalnych stron, dlatego też jest bonus. Twoje rozwiązanie w ogóle tego nie zastępuje.

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronę z site około 5-10 stworzysz tanio i będzie to strona z unikalnym tekstem. Aby otrzymać site 100 nikt nie będzie pisał unikalnych tekstów tylko zastosuje jakąś powtarzalną bazę. Zamiarem e-weblink jest zwabienie małych "ręcznie pisanych" i unikalnych stron, dlatego też jest bonus.

Masz rację! Do stron o site mniejszym niż 100 nie ma gotowych baz i nie da rady przekopiować treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego co włożysz do systemu zależy gdzie Twoje linki wylądują. A stronę z unikalnymi pięcioma podstronami chyba nie jest trudno zrobić.

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację! Do stron o site mniejszym niż 100 nie ma gotowych baz i nie da rady przekopiować treści.

Żeby mieć mały site to wystarczy zainstalować wordpressa {np. na sqlite). Ma już dwa teksty i to wystarczy. I raczej się zaindeksuje. Z pewnością powstanie też coś prostszego. :)

BTW. Są darmowe domeny od niedawna (chyba tk), ale jakoś nie widzę w eweblinku ekspolozji "Małych Stron" na TLD.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

No i właśnie tak myśli większość użytkowników myśli tylko jak nabijać punkty jak najmniejszym kosztem przez co systemy tracą bo każdy wykupuje sobie 100 domen regionalnych koszt około 500 zł... Wykupuje około 10-20 hostingów koszt od 400-900 zł ---> 400 + 900 = 1400 na rok

...

Xann jeżeli chcesz dowiedzieć się jak zwiększyć potencjalną cenę danego produktu w tym (wypadku punktów) to polecam podstawy ekonomi bądź jakąś książkę o podstawowej wiedzy co wpływa na cenę danego produktu ...

Zobaczę za miesiąc jaki Ty jesteś mocny z ekonomi czy faktycznie zrobiłeś to co powiedziałeś czy tylko tak sobie piszeszesz zeby zaimponić ale coś mi w kościach mówi że kolejny bajkopisarz z Ciebie, pokaż że się mylę

Czy ma ktoś z was instrukcje instalacji e-weblinka na Quick.CMS?

zobacz to : https://www.forum.e-weblink.com//pomoc/quic...alacja-pytanie/

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam osobiście szykuje się na większą ilość domen :) Dla testu kupiłem 20 i można powiedzieć że jestem zadowolony z efektów (19/20 nadają się do dodania do systemu) ;)

Xann, dzięki, zaraz spróbuje tego sposobu ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności