Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

....

No i właśnie tak myśli większość użytkowników myśli tylko jak nabijać punkty jak najmniejszym kosztem przez co systemy tracą bo każdy wykupuje sobie 100 domen regionalnych koszt około 500 zł... Wykupuje około 10-20 hostingów koszt od 400-900 zł ---> 400 + 900 = 1400 na rok

...

Xann jeżeli chcesz dowiedzieć się jak zwiększyć potencjalną cenę danego produktu w tym (wypadku punktów) to polecam podstawy ekonomi bądź jakąś książkę o podstawowej wiedzy co wpływa na cenę danego produktu ...

Zobaczę za miesiąc jaki Ty jesteś mocny z ekonomi czy faktycznie zrobiłeś to co powiedziałeś czy tylko tak sobie piszeszesz zeby zaimponić ale coś mi w kościach mówi że kolejny bajkopisarz z Ciebie, pokaż że się mylę

Czy ma ktoś z was instrukcje instalacji e-weblinka na Quick.CMS?

zobacz to : https://www.forum.e-weblink.com//pomoc/quic...alacja-pytanie/

Po pierwsze pokaż mi moją wypowiedź w której to mówię że to ja mam zamiar wykupić 100 domen i stawiać na nich spam...

Po drugie nie znam znaczenia słowa zaimponić bo nie uczono mnie tego typu wyrażeń...

Po trzecie bajkopisarz to może z ciebie a nie ze mnie bo gdyby te twoje wszystkie posty skleić w jedną całość to by wyszła nie jedna bajka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

apropo krypto reklamy i to Quick.CMS i Quick.Shop nadają się wręcz idealnie pod zapleczówki https://opensolution.org/

Po pierwsze pokaż mi moją wypowiedź w której to mówię że to ja mam zamiar wykupić 100 domen i stawiać na nich spam...

Po drugie nie znam znaczenia słowa zaimponić bo nie uczono mnie tego typu wyrażeń...

Po trzecie bajkopisarz to może z ciebie a nie ze mnie bo gdyby te twoje wszystkie posty skleić w jedną całość to by wyszła nie jedna bajka...

1. czyli miałem racje zwykły pieniacz z Ciebie niczego nie wnoszący no bo ten zakup 100 domen na 50 serwerach to tylko zadanie z ekonomi :)

No i właśnie tak myśli większość użytkowników

ps. czyli Ty należysz do tej miejszości ;) skro nie bedziesz kupował tych 100 domen ;)

2. no to czas poznać

3. co wniosłeś ciekawego do tej dyskusji ? prócz wróżenia z fusów ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Del cytat

Ad.1

Po co mi 100 domen skoro nie opieram się na spamach tylko na wartościowych stronach... I po drugie nie mam zamiaru ulec twojemu podpuszczaniu

Masz racje należę do mniejszości na tym forum która nie zajmuje się produkcją masową spamu.

Ad.2 Nie mam zamiaru uczyć się głupich i bez użytecznych zwrotów bo nie mam na to czasu.

Ad.3 Równie dobrze mogę ci to samo zadać pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to jest wartościowa strona ?

Taka tworzona pod internautę czy może pod zaplecze ale przez osobe której się wydaje, że jeśli nie jest to dmoz i nie ma na niej swl to nie jest to spam ?

Google jasno definiuje swój regulamin, przynajmniej tak mi się wydaje. Dlatego też każda strona tworzona pod sztuczne manipulowanie wynikami w serpach czy też pod adsense nie jest wartościową stroną a spamem. Może bardziej wyrafinowanym ale jednak spamem.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi 100 domenami to nie przesadzajcie, ze sie nie da :) ja jestem gotow ponad 100 takich wrzucic i nie sa to napewno unikalne teksty.

nie wiem czemu tak tez panikujecie z tym ograniczeniem do 100 podstron - domena glowna niech ma 90, a na subdomenach co innego - wilk syty, owca nie ma kawalek futra, a nawet bace stac na nowego psa.

ja bym raczej szedl w kierunku weryfikacji sprzedawcow. za duzo jest 'dzieci', ktore sprzedaja po 150 byleby sprzedac, a za 2 miesiace dostaja bana i traca na tym klienci i system - kilka razy juz slyszalem opinie, ze klienci rezygnuja z weba tylko dlatego ze znowu cos sie zmienilo, wywalilo przelew i nie ma jak zlapac sprzedawcy by chociaz oddal kase

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kto miałby ich weryfikować ?

2. Przelew może zawsze wywalić bo trzeba magika ze szklaną kulą jak google ma humora

3. Uczciwość niezależy od wieku ;] z idiotami z biedronki 3 miesiące się ciągałem żeby mi zwrócili kasę za wadliwy towar

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi 100 domenami to nie przesadzajcie, ze sie nie da biggrin.gif ja jestem gotow ponad 100 takich wrzucic i nie sa to napewno unikalne teksty.
Dokładnie ;] Szczególnie że najtańsze domeny można mieć już za 2,5 zł netto [rejestracja/przedłużenie] :crazy:
1. Kto miałby ich weryfikować ?

Ja myślę że na weryfikacje nie ma szans ale przydało by się np promowanie sprawdzonych sprzedawców tak jak to jest w gotlinku :)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że mówimy tutaj o handlu punktami, a nie o pozycjonowaniu? Zresztą całkiem słusznie. No bo przecież e-weblink służy do zarabiania na punktach, a nie do wspomagania pozycjonowania. :crazy:

Najprościej mówiąc (dla ludków, którzy jeszcze nie zrozumieli powodu dyskusji) - to tak jak podcinanie drzewa, na którym się siedzi. A później będą pytania: "dlaczego spadłem?"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1

Po co mi 100 domen skoro nie opieram się na spamach tylko na wartościowych stronach... I po drugie nie mam zamiaru ulec twojemu podpuszczaniu

...

Masz racje należę do mniejszości na tym forum która nie zajmuje się produkcją masową spamu.

1. po co piszesz z sufitu o tym co zrobi ktoś ?

No i właśnie tak myśli większość użytkowników myśli tylko jak nabijać punkty jak najmniejszym kosztem przez co systemy tracą bo każdy wykupuje sobie 100 domen regionalnych koszt około 500 zł... Wykupuje około 10-20 hostingów koszt od 400-900 zł ---> 400 + 900 = 1400 na rok

fakt zapomniałem ze jesteś bajkopisarzem no chyba ze wróżbą

Zauważyliście, że mówimy tutaj o handlu punktami, a nie o pozycjonowaniu? Zresztą całkiem słusznie. No bo przecież e-weblink służy do zarabiania na punktach, a nie do wspomagania pozycjonowania. :crazy:

@'Yeden' coraz bardziej mi imponiuwujesz. Eurekę to Ty odkryłeś nie powiem, przeczytaj dokładnie co pisze na stronie głównej e-weblinka do czego służy a do czego nie.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki pozycjonujące ?

O ile linki pozycjonujące odgrywają ogromną rolę w pozycjonowaniu stron internetowych, bez nich trudno sobie wyobrazić wypozycjonowanie jakiejkolwiek strony to o tyle system wymiany linków reklamowych e-Weblink nie służy do poprawy pozycji witryn w wynikach wyszukiwania lub w rankingu PageRank.

Xann, wszyscy wiemy do czego służy a to że na stronie głównej walnąłeś tekst zaprzeczający idei SWL to już inna sprawa :P Jeżeli chcesz aby system był tylko "reklamowy" to walnij do wszystkich linków nofollow i wtedy możesz pisać że e-weblink nie służy do poprawiania pozycji w wynikasz wyszukiwania :(

Zauważyliście, że mówimy tutaj o handlu punktami, a nie o pozycjonowaniu? Zresztą całkiem słusznie. No bo przecież e-weblink służy do zarabiania na punktach, a nie do wspomagania pozycjonowania. smile.gif

Bez handlu punktami system by nie istniał ew jego rozwój byłby bardzo ograniczony B)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@'Yeden' coraz bardziej mi imponiuwujesz. Eurekę to Ty odkryłeś nie powiem, przeczytaj dokładnie co pisze na stronie głównej e-weblinka do czego służy a do czego nie.

A "barany" kombinują jak tym strony pozycjonować, na ich miejscu juz dawno bym ten "reklamowy" system porzucił na rzecz tych, które służą do pozycjonowania :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności