Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tomek, ale Ty wciskasz kit ludziom, którzy trochę siedza w pozycjonowaniu, osobom, które doskonale wiedzą po co i czym jest eweb... Dobra z tym, masz "traktor z napisem F1" :] I tego nie zmienisz samym malowaniem napisu "f1" na stronie i tutaj :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z pkd jest to sprzedaz reklamy jesli mowimy o punktach swl, wiec mozna powiedziec, ze kazdy swl jest 'reklamowy'. mozna to nazwac 'system wymiany linkow partnerskich' i tez bedziemy szukac ustawy, ktora definiuje slowo 'partner' :)

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by w nim były strony na ktorych każdy by chciał powiesić reklamę to pewnie tak :) Ale to inna bajka ;)

zakrecony to że nie każdy chce wywiesić reklamę na stronach będących w systemie to tez nie oznacza ze nie jest reklamowy, nie chodzi o jakość stron chodzi o to że link sam w sobie jest formą reklamy dlatego też e-weblink jest systemem wymiany linków reklamowych a to że efektem ubocznym jest że przy okazji jest i najlepszym systemem rotacyjnym od trzech lat do pozycjonowania stron to już inna bajka :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj macie rację :). To że jest reklamowy nie zaprzecza jego pozycjonerskim właściwościom i bądźmy szczerzy do tego celu jest głównie wykorzystywany.

Ja zapytam trochę inaczej: Xann, czym różni się link reklamowy od linku "niereklamowego"? :) Tylko nie pisz mi o wikipediach, źródłach itp... bo to też są linki które coś mniej lub bardziej reklamują (stronę źródłową).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ja Ci kiedyś pisałem jak możesz udowodnić to co piszesz i przymknąć wszystkim klawiaturki w tym temacie :)

Oflaguj wszystkie linki nofollow emitowane przez eweba na miesiąc, a zobaczysz ile zostanie z Twojego "reklamowego" systemu :)

Mogę się też mylić i może być tak, że wszystko będzie bez zmian :]

Masz na tyle odwagi by poprzeć w taki sposób swoje pisanie w tej kwesti?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu jest do rozumienia? Jeżeli link jako taki jest reklamowy, to zarówno ten z nofollow jest reklamowy i ten bez nofollow.

A jeżeli tak to na potwierdzenie tego, że eweb jest reklamowym systemem można chyba wstawić na wszystkie linki nofollow, prawda?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakręcony ty cały czas nie rozumiesz jednej rzeczy ja nie muszę dawać nofollow zeby system był reklamowy :) on jest juz z "urzędu" reklamowy bo link jest reklamą :)

a to że Ty masz widzi misię ze tylko linki z nofollow są reklamowe to jest jedynie błędne myślenie przy którym cały czas się upierasz ;)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności