Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

1 sprawa, jakie jest wasze IP? Bo muszę je odblokować na serwerze, żeby móc korzystać...

Następna sprawa, co jeśli pozycjonują swoją stronę bez adresu www? a w googielku mam domyślnie ustawione na wyświetlanie strony bez www. i cały site mam własnie na domena.pl a nie na www.domena.pl?

wtedy nie dostane punktów?

baner-seostationv2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
...a to że Ty masz widzi misię ze tylko linki z nofollow są reklamowe to jest jedynie błędne myślenie przy którym cały czas się upierasz :)

Przepraszam bardzo, ja nie mam "widzi misię" jak to napisałeś, że tylko linki z nofollow są reklamowycmi. Ja napisałem w wolnym tłumaczeniu:

Jak masz j**a to oflagujesz na miesiąc nofollow wsztystkie linki, które emituje eweb, by potwierdzić tą jego reklamową funkcję. :)

W końcu dla systemu reklamowego nie ma róznicy jakie linki emituje :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz j**a to oflagujesz na miesiąc nofollow wsztystkie linki, .....

z Twojej logiki wynika że jak nie oflaguje to te linki przestaną być reklamowe, dobre :)

1 sprawa, jakie jest wasze IP? Bo muszę je odblokować na serwerze, żeby móc korzystać...

no tutaj CI nie pomożemy bo mamy dynamiczne IP czyli różne

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek przeczytaj całość, a nie wycinek, może wtedy doczytasz :) Czy ja gdzieś napisałem że tylko linki z nofollow są reklamowymi? Nie, a Ty dalej wciskasz mi, że to napisałem.

Obaj zgadzamy się, że reklamowy link może być nofollow i dofollow. Twoj eweb jak piszesz jest reklamowy.

To weź daj nofollow, co to za róznica dla Ciebie i Twojego systemu?

Ale nie, Ty nadal będziesz wciskał coś czego nie powidziałem i nic nie zrobisz by pokazać, że nie jest to wyłacznie sysyem wymiany linków pozycjonujących :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj zgadzamy się, że reklamowy link może być nofollow i dofollow. Twoj eweb jak piszesz jest reklamowy.

zakręcony - no widzisz zgadzamy się ze jest reklamowy

To weź daj nofollow, co to za róznica dla Ciebie i Twojego systemu?

ale ja nie chce wymieniać/modyfikować instalki - to nie seodopalacz gdzie admin ma wejście na serwery użytkowników

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakręcony - no widzisz zgadzamy się ze jest reklamowy

Tak, oczywiście mowa o linku, a nie o ewebie, bo w tej kwesti też sie zapewne zgadzamy, że to najzwyklejszy system do pozycjonowania stron i wyłacznie tego :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności