Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

.....

Na koniec moja rada do Xana - moze posłucha, może nie

Pomysły które tu padaja zabija system, ograniczanie ilosci za wychodzące powyżej wartości 10 spowoduje wystarczające wzmocnienie systemu, a inne pomysły doprowadza do jego upadku - pamiętajmy że konkurencja jest dośc duża i powiem szczerze, gdybym ja wspierał konkurencje popierał bym takie pomysły jakie tu padaja

Wiem wiem :) - dyskutujemy tutaj jak "podnieść" zarówno strony jak i opinie ktora jest przylepiona do SWL, choć jak niektorzy przynają już się powoli linia podziału zrobiła na lepsze i gorsze SWL'e

Obecnie tylko jedyny pomysł jaki będzie wdrażany to przycinanie za WY

Osobiście najbardziej przypadł mi do gustu pomysł Yedena. Szkoda tylko, ze jest nierealny (chyba) z powodów wydajnościowych. Ale jakby się udało wprowadzić, to taki sposób wyceny strony byłby na prawdę niezły.

Raczej nigdy nie znajdziemy takiego przeliczania zeby wszyskich dogodzić, trzeba szukać ugody

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

sttorm, o hardkorze juz pisałem wyżej, więc nie będe się powtarzał :)

co do tego, że G samo weryfikuje, to sorry, ale właśnie samo nie weryfikuje ;) możesz napisać, skoro są w indeksie to znaczy, że G je toleruje, a ja powiem tylko tyle: toleruje do wizyty moda... a, że producenci syfu produkują coraz szybciej nowy syf, to mamy to co mamy... nikomu tu nie zarzucam, że produkuje syf i nie chce mi się pisać co i dlaczego jest syfem, a co jak ująłeś piekną stroną :)

handlarze nie są źli, złe są niektóre pomysły jakie realizują... gielo gdzieś to chyba napisał, że są pomiędzy handlarzami tacy, którzy wkładają nic a chcą wyjąć kokosy (nie dokładnie tak napisał, ale o to chodziło), a system jak będzie składał się z niczego, to w końcu kupujący odejdą gdzie indziej, bo bedzie corac więcej potrzeba kasy na coraz więcej, coraz mniej wartościowych linków :P

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście najbardziej przypadł mi do gustu pomysł Yedena. Szkoda tylko, ze jest nierealny (chyba) z powodów wydajnościowych. Ale jakby się udało wprowadzić, to taki sposób wyceny strony byłby na prawdę niezły.

Raczej nigdy nie znajdziemy takiego przeliczania zeby wszyskich dogodzić, trzeba szukać ugody

Wydajność to kwestia kasy, czyli prowizji od przelewów lub coś w tym rodzaju.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydajność to kwestia kasy, czyli prowizji od przelewów lub coś w tym rodzaju.

Są też takie przelewy które są robione wewnętrznie miedzy swoimi kontami, przecież 400 linków na konto to dla niektórych stanowczo za mało. Czyli niektórzy by płacili nie za to że sprzdają PKT ale za to że przesyłąją punkty na swoje drugie konto a to na bank by się nikomu nie spodobało

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prowizji od przelewów lub coś w tym rodzaju.

niestety nie - gdyz ja juz place za konto PRO które mi to umozliwia, a wiec albo konto PRO albo jakas prowizja

złe są niektóre pomysły jakie realizują

ale niestety Xann dał wspaniały pomysł na zarabianie poprzez bonus dla domen głównych z site 5-100 ale mniejsza o to

wg mnie weblink musi isc w ograniczanie wychodzących powyżej 10 a resztę zostawić ludziom, teraz z bonusy za mały site nie mozna sie wycofać - choc sądze ze to osłabia system - dojsc w ciagu półroku do punktacji za site >10 -90% i nic wiecej nie trzeba robic strony które tu nazywaja niektórzy śmieciowe - same sie wykruszą

choć ja bym zwiekszył ilośc punktów wraz z większym ilością BL i to powinno zadowolić chyba wszystkich (wiadomo znajda sie tacy których nic nie zadowoli) ale to wg mnie najlepszy kompromis z tego wszystkiego,

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydajność to kwestia kasy, czyli prowizji od przelewów lub coś w tym rodzaju.

Są też takie przelewy które są robione wewnętrznie miedzy swoimi kontami, przecież 400 linków na konto to dla niektórych stanowczo za mało. Czyli niektórzy by płacili nie za to że sprzdają PKT ale za to że przesyłąją punkty na swoje drugie konto a to na bank by się nikomu nie spodobało

Myśl trochę. Nie napisałem, że tylko prowizja od przelewów i żadnych innych pomysłów. Moje słowa "coś w tym rodzaju" oznaczają, że gdybyś chciał znaleźć finansowanie to powinieneś ruszyć mózgownicą. A Ty na wszystkie propozycje tylko "nie" i "nie".

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko jedyna Xann, czy ty czytasz wątek, a przynajmniej to czego dotyczą cytaty?

Napisałem to

Robimy listę fraz:

-bardzo trudnych

-trudnych

-średnio trudnych

-przeciętnych

-łatwych

i każdą z nich wyceniamy w skali trudności od 1 do 100.

Obywatel dodający stronę linkującą zaznacza frazy, które tematycznie jej odpowiadają. System sprawdza pozycje w google, a następnie dzieli wycenę słowa przez pozycję w google, sumuje wszystko i mnoży przez site.

I mamy to co chcieliśmy - to google wyznacza wartość strony, żeby mieć pozycje, trzeba podlinkować. A liczbę linków przychodzących wychodzących, wiek, wizyt bota google itp. już wtedy nie musimy uwzględniać, bo google to zrobiło za nas.

mmarek to

Osobiście najbardziej przypadł mi do gustu pomysł Yedena. Szkoda tylko, ze jest nierealny (chyba) z powodów wydajnościowych. Ale jakby się udało wprowadzić, to taki sposób wyceny strony byłby na prawdę niezły.

ja

Wydajność to kwestia kasy, czyli prowizji od przelewów lub coś w tym rodzaju.

I jak to sie skończyło? Uczepiliście sie prowizji.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlinkowujecie wpisy w webmini? Czy tylko czasami? A moze w ogóle? :D

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o linki z reklamami hazardu, czasami takie się pojawiają a od nowego roku za coś takiego grożą surowe sankcje.

Zgodnie z ustawą za reklamowanie hazardu oraz czerpanie z niego korzyści grożą grzywny, nawet kilka milionów złotych.

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkami są dozwolone

źle zadałem pytanie, mam wątpliwości czy to legalne, w świetle sprawy z Zakopanego i reklamy jednej z firm bukmacherskich na koszulkach z numerami startowymi zawodników. Można w tej chwili w Polsce reklamować w systemie reklamowym, w zgodzie z obowiązującymi przepisami hazard?

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności