Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Ustawa dopuszcza możliwość reklamy W OŚRODKACH GIER I PUNKTACH PRZYJMOWANIA ZAKŁADÓW.

Nie jest to jednak dopuszczenie reklam “O” ośrodkach gier i zakładów.

Wskazana przez serwis e-prawnik norma prawna wskazuje, iż jedyną

dopuszczalną prawem reklamą :hazardu: jest reklama w kasynach, punktach bukmacherskich itp

z pewnością jednak nie dopuszcza reklamy telewizyjnej o tym gdzie można zagrać w pokera.

do czemu u diaska urząd celny czepił się miasta Zakopane za reklame firmy hazardowej?

tu artykuł za gazety

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Xann, 30% wpisów podlinkowywana jest w webmini ale eweblinkiem?

Bo gdzie indziej niemasz wglądów..?

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że obcięcie za wychodzące (-90%) powyżej 10 to bardzo dobry pomysł.

Dodatkowo zgadzam się z tymi, którzy mówią, że większą rolę system powinien zwracać na BL, większą niż na site. A może strony z BL=0 po prostu z systemu wyrzucić (dać 0 punktów), przecież one też są praktycznie bez wartości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... A może strony z BL=0 po prostu z systemu wyrzucić (dać 0 punktów), przecież one też są praktycznie bez wartości?

tutaj raczej każdy się zgodzi że strona bez BL jest dużo słabsza od strony z jaką kolwiek ilościa BL ale czy ma ona wartość zerową tutaj jest sprawa dyskusyjna, w swoich testach mam domeny co mają po dwa (słownie dwa BL) i mają PR3 , roboty też się pojawiają wiadomo dużo żadziej ale się pojawiają

Obecnie system motywuje do podlinkowywania swojego zaplecza dodają dodatkowe punkty za BL , z drugiej strony ktos kto chce wyciągnąc jak najwiekszy site tez mus "doplalic" strony

ale sprobujemy zobaczyć ile mamy stron z BL=0

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może strony z BL=0 po prostu z systemu wyrzucić (dać 0 punktów), przecież one też są praktycznie bez wartości?

tez sie nie zgodze, ja cenie system ze mogę dac strone dopiero co zrobiona i za co 2 dni aktualizuje mi parametry

lepiej zwiększyć % przydziału punktów czym wiecej BL np zwiększyć te punkty o 10 % czy 20 % - wg mnie to będzie większa zachęta do wrzucania stron dobrze podlinkowanych do systemu

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stron bez bl i dodatkowo niezaindeksowanych to niepotrzebnie one tylko obniżają moc systemu. Sorry ale przykładając kilka tyś pkt i dostając 200 pobrań na dobę wolę aby one były na podlinkowanych i zaindeksowanych stronach. Według mnie strony bez bl i niezaindeksowane nie tyle co powinny dostawać 0pkt bo chyba dostają tyle obecnie, ale nie powinny wyświetlać linków. Jednym słowem powinny być aktywowane bo to pomaga szczególnie jak dodanych mamy ich kilkaset ale nie powinny emitowac linków do czasu aż przynajmniej 5 podstron nie zostanie zaindeksowane oraz nie będa posiadały x bl. To x jest do ustalenia. Może być to 10, 20, 50 czy 100 linków zwrotnych.

Co do tego pr3 xann to sorry ale wolę link na stronie z 1000bl i pr0 (ale nie ze spamu typu wiki, smoz, kopia qlweba) niż pr3 i 3ma linkami. Ten zielony pasek z miesiąca na miesiąc coraz gorzej odzwierciedla wartość strony niestety.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie do końca jest tak jak mówisz, mogę uchylić rąbka tajemnicy dlaczego jesteśmy tacy skuteczni i trzeci rok z rzędu najlepsi, System nie wysyła linków na strony które nie mają ruchu.

ale linki saw idoczne gdy dodaje strone z site 0 i je wyswietla, fakt ale kazdy dazy do tego aby strone ziandeksowac wiec w ciegi 2 dni jest ona przewaznie w indeksie i ja wole miec linka w paczce dla takiej domeny - która przypuszczalnie ma miec site na pzoiomie 10k niz na domenie z maksymalnym site 10 i zaindeksowana

przy tej co sie dopiero indeksuje mam wieksza szanse na zauwazenie mojego linka - wiadomo warunek osoba taka musi chcieć mieć zaindeksowaną stronę

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności