Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Sorrki xann ale musze sie przeniesc ze swoim pytaniem na pio bo zapominasz zagladac na swoje eweblinkow.

Do rzeczy wiec: jak jest z bonusami za domeny glowne z mala iloscia stron? Czyli co uznajesz jako admin ewebalinka za domene glowna? Czy np. costam.ltd.pl przejdzie jako glowna??

SensorStudio & Co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

nie sprawdzi się przy obecnych założeniach,

musi być wtedy brany jeden czynnik pod uwagę - ilosc botów google na stronie - i wtedy by się może sprawdziło, choć nie wiem co przez to rozumiesz - mi sie sprawdza jak jest teraz,

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ocenie wartości strony sprawdzi się jedno - jej pozycje w top 500 na wybrane frazy - załatwia wszystko - bany, filtry,linki wychodzące, zaindeksowane podstrony, linki przychodzące, wizyty botów, unikalny content i co tam jeszcze do głowy przyjdzie.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, tu nie o to chodzi, że nie wiesz, tylko, że nie chcesz wiedzieć. Sposób się znajdzie - powinniście poddać jakieś dopracowane pomysły pod osąd forum. Tylko trzeba chcieć to zrobić, a nie robić jakieś chaotyczne ruchy i udawać, że się dba o wartościowe strony. A kto wyceni stronę? Google, już kiedyś pisałem jak i dlaczego.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności