Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
I tak byś jej nie posłuchał. Powiedz lepiej kto wybrał e-weblink najlepszym SWLem?

użytkownicy PIO trzy razy z rzędu mam ci podać linki do ankiet czy sobie sam znajdziesz ?

Xann, ja już o tym pisałem, nie będę się powtarzał, bo to luźny pomysł wymagajacy dyskusji i dopracowania w szczegółach, a przede wszystkim kasy.

Nie jestem zgryźliwy wobec Ciebie tylko mówie ze nikt nie jest w statni tak naprawdę stwerdzić co wpływa na "moc" strony, tutaj w tym temacie chodzimy całkowicie po omacku

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszeo link do ankiety z 2006 w którym eweb wygrał ;)

2007 eweb, 2008 eweb, 2009 got, brakuje mi ankiety z 2006, tylko, że wtedy eweba nie było jeszcze chyba, moge się jednak też mylić i taka ankieta jest, poprosze o link :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, ja już o tym pisałem, nie będę się powtarzał, bo to luźny pomysł wymagajacy dyskusji i dopracowania w szczegółach, a przede wszystkim kasy.

Nie jestem zgryźliwy wobec Ciebie tylko mówie ze nikt nie jest w statni tak naprawdę stwerdzić co wpływa na "moc" strony, tutaj w tym temacie chodzimy całkowicie po omacku

Jak to nikt?

Przecież od paru tygodni tłumaczę Ci, że nie musisz brać poszczególnych czynników i chaotycznie odtwarzać algorytm google. Wystarczy, wykorzystać informację od google - jaką stronę google uważa za wartościową.

A to jest przecież w serpach.

Teraz nic nie pisz, zwłaszcza tego, że się nie da zrobić. Pogadaj z kim trzeba, pomyśl i napisz jak Ty byś to zrobił.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze zrozumiałem, kiedyś pisałeś, że ustala się frazy (może inna propozycja podziału była, nie wazne):

bardzo ciężkie

ciężkie

średnie

latwe

reszta

i teraz stronę, którą wrzuca się do systemu, analizuje się w oparciu o te frazy i sprawdza sie jej pozycje, i to pozycje mają być wyznacznikiem jakości? Tak? Oczywiście mniej więcej tak, bo już nie pamiętam ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i teraz stronę, którą wrzuca się do systemu, analizuje się w oparciu o te frazy i sprawdza sie jej pozycje, i to pozycje mają być wyznacznikiem jakości? Tak? Oczywiście mniej więcej tak, bo już nie pamiętam ;)

jedną stronę będziesz analizował w opraciu o jedną fraze czy tysiace fraz ?

Jak strona dostanie filta to już jest nie wartościowa ?

Xann gratulacje 10000 postów ;)

a bardzo dziękuję :) jak to mówią bez pracy nie ma kołaczy 6 lat pracowałem na taki wynik :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mnie pytasz, to ja jakoś tego nie widze, ale to nie moj pomysł. Zamiast jednak zadawać pytania, pomyśl, popatrz na to z kilku stron, może być to jakiś początek, a może koniec zabawy z tym pomysłem. ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało uruchomione kolejne (ostatnie) przycinanie za linki wychodzące

Od 1 Marca 2010

wartość do 4: +30%

wartość 5-9: 0%

wartość od 10: -70%

Obecnie każdy ma na podglądzie w nawiasie ilość posiadanych PKT po 1 marca

pkt2.jpg

Jak i sumaryczną ilość PKT na panelu głównym

pkt.jpg

Stawiamy na jakość na śmietniki są inne systemy

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności