Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja bym proponował:

wartość do 4: +30%

wartość 5-9: -10%

wartość od 10: -70%

Chyba się gdzieś machnąłeś, bo Twoja jest gorsza dla uzytkownika niż Xanna :)

Nie machnąłem się... Ma to na celu poprawę jakości powierzchni reklamowej, przy założeniu, że mniej linków wychodzących = lepsza jakość. Trzeba patrzeć obiektywnie, a nie tylko okiem handlarza.

Spada moc systemu, przydzieleń jest znacznie mniej - wiadomo z jakiego powodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za linki wychodzące nie będziemy już zwiekszać wycinania...

Ten kij ma dwa końce..

Nie mam czasu bawić się w screeny.

Mam w ewebie jedną 3 letnią domenę, 60k BL która po obcięciu będzie miała koło 1k pkt (17 wychodzących) oraz Webmini postawione dwa miesiace temu na subdomenie z jednym linkiem stałym z jednej domeny. Wg eweba ma ona 11BL i site taki, że też ma około 1k pkt.

Teraz pytanie do SEoMistrzów.

Która z tych witryn ma większą wartość pozycjonerską i która wyleci z systemu po 1 marca (tylko moje lenistwo powoduje, że jeszcze jest w systemie bo aktualnie ma ona 1,5k pkt).

Drugie pytanie ile jest linków wychodzących w tym Webmini, które ma niby +30 % pkt za niby ich brak, jeśli mam zaindeksowane około 1k podstron?

Xann chłopie czy ja dobrze widzę, na foto u góry, że na tym koncie jest 460 witryn a z tego będzie 412k pkt ?

Czy to trochę nie za mało jak na taką ilość serwisów? Pewnie nie ale nasuwa mi sie pytanie jakiej jakości są te serwisy, że tak mało pkt przydziela im system.

Oczywiście możesz napisać, że masz na koncie 400 zbanowanych domen a reszta tylko daje punkty ale.....

Jak dla mnie całą polityka eweba spowoduje "rozwodnienie" systemu. Zaplecze będzie duże ale bez siły bo nie zawsze ilość robi jakość.

Nie zrozumcie mnie źle, stoję z boku ale mimo to chciałbym by system się wzmacniał i by było dużo silnych witryn w zapleczu. Obym się mylił ale boje się, że cyferki ilości witryn w systemie będą rosły a moc nie...

Aaaa jakby ktoś chciał mi tu napisać, że marudzę bo tracę punkty śpieszę donieść, że mam aktualnie około 50k w ewebie a po 1 marca zostanie mi 33k. Jak widać do pracy nie bardzo eweba używam....

Edit: Ort..

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Która z tych witryn ma większą wartość pozycjonerską i która wyleci z systemu po 1 marca (tylko moje lenistwo powoduje, że jeszcze jest w systemie bo aktualnie ma ona 1,5k pkt).

...

3 domena jest lepsza od webmini , jeżeli spełnia określone warunki

mkane- zdaje sobie sprawę ze jest to nie sprawiedliwe w jakimś stopniu, sam wcześniej wypuściłem skrypt ewebcites ktory ma ponad 200 wychodzących i dziś sam dostaje po łapkach

Po prostu stawiamy na strony z minimalną ilością wychodzących, licząc na to że ktoś usunie nadmiar linków i będzie miał stronę w jednym systemie i jeszcze prarę swoich linków

....

Xann chłopie czy ja dobrze widzę, na foto u góry, że na tym koncie jest 460 witryn a z tego będzie 412k pkt ?

Czy to trochę nie za mało jak na taką ilość serwisów? ...

Nie jest to konto z webminiaczami sam mam ponad 20 kont w systemie bo jedno konto ma ograniczenie do 500 adresów ;)

webmini.jpg

... Obym się mylił ale boje się, że cyferki ilóści witryn w systemie będą rosły a moc nie...

Tego nie wiem jedynie mam nadzieje że zredukujemy ilośc linków wychodzących do minimum , trzymanie linka na stronie gdzie jest 90 lub wiecej wychodzących to jakiś żart albo kpina

Domeny z OUT <= 4: 34,914

Domeny z OUT > 4 i < 10: 13,531

Domeny z OUT > 10: 21,211

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann a kojarzysz stronę z swojego portfolio: s**d.pl co przy niej piszesz [ Zakres pracy: grafika, html, CMS, e-marketing ]

A zrobiłeś z niej (wg. tego, że duża liczba wych. to molochy/spamy itd.):

Linków wychodzących : 61

Obawiam się, ze tak restrykcyjne cięcia to taka równia pochyłą. Coraz więcej osób i to do tej pory neutralnych piszę Ci, że nie tędy droga.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann jasno napisał co chce osiągnąć => na stronach, które dodaje się do eweba mają być tylko linki eweba plus te kilka swoich i nic więcej, dlatego nie będzie płynnych przejść od 10 do 99 linków, od razu będzie -70%.

Ludziom korzystającym z linkowania zależy na jakości, ludziom handlującym na opłacalności i jak największym zarobku przy jak najniższym wkładzie.

Będą tacy co zabiorą zabawki i przejdą, będą tacy co się dostosują i będą wzmacniać system, handlować punktami, linkować strony, będą w końcu i tacy, którzy będą wkładać dalej miernotę chcąc na tym wyjąć jak najwięcej.

Xann nie dogodzi wszystkim :)

Mnie bardziej martwiło by, to że strona która zasługuje na dużo więcej dostaje mniej niż jakiś webmini :(

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie sądzę, żeby nagle zniknęły te strony, które mają sporo wychodzących. Po prostu nadal będą w systemach, bo handlujący punktami muszą po prostu te punkty mieć. A że Xann im obetnie punktację, to trzeba będzie dać nowe.

Wg mnie to co robi Xann to są półśrodki, chaotyczne ruchy na oślep. Więcej w tym pijaru niż wartościowego działania. Przypuszczam, że Xann jest dużym dostawcą punktów więc dba o interesy dostawców.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann rozwaz zwiekszenie % za BL to powinno zadowolic pozostałych

i niech to tez bedzie wprowadzone o 1 marca -problem zniknie

nie wiem jakie są teraz proporcje za BL % zwiekszenia ilosci punktów?

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale musisz dopalić

ja uważam ze to jest lepsze rozwiązanie niz proba przejęcia stron z linkme

tak tworzy sie strony - 15 podstron do której prowadzi kilka linków - teksty z mikserów- sorki ale to nie sa wg mnie wartościowe strony pod system rotacyjny - zaznaczam pod system rotacyjny - gdyz tam bot jest czasami tylko jeden na 1 dzien - jak ma dobry humor

i aby to utrzymać muszisz ją dopalac - choć fakt Y czesto trzyma rozne strony jak BL ale nie ma 100% rozwiązanie tego dylematu

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodałem w adderku taki kod:

Zapraszamy do profesionalnego serwisu laptopów w krakowie. Tanio i szybko naprawisz uszkodzony laptop. Wymienisz zepsute czesci na nowe, odzyskac dane. {Profesionalna|Fachowa|Poważna|Dobra|Solidna} {obsługa klienta|obsluga zainteresowanego|obsluga|firma}.

i wyszlo tak:

Zapraszamy do profesionalnego serwisu laptopów w krakowie. Tanio i szybko naprawisz uszkodzony laptop. Wymienisz zepsute czesci na nowe, odzyskac dane. {Profesionalna|Fachowa|Poważna|Dobra|Solidna} {obsługa klienta|obsluga zainteresowanego|obsluga|firma}.

link: https://www.katsen.docieplamy.com/e/Serwis-...pow-krakow,2721

wie ktos czemu?

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu stawiamy na strony z minimalną ilością wychodzących, licząc na to że ktoś usunie nadmiar linków i będzie miał stronę w jednym systemie i jeszcze prarę swoich linków

Rozumiem i popieram, tylko czy nie lepiej by było aby wprowadzić bardziej restrykcyjne zmiany dla nowo dodawanych witryn?

A na te kombajny - rozważałeś po prostu zakaz innych publicznych SWLi na stronach z eWebem ?

....

Nie jest to konto z webminiaczami sam mam ponad 20 kont w systemie bo jedno konto ma ograniczenie do 500 adresów :D

To, że to jedno z Twoich kont to wiedziałem od razu.

Czy nie boisz się, że tak będzie wygladałą przyszłość eWeba?

Sam się zastnawiam czy nie poświęcić paru h na postawienie kilkuset kopii tego samego, dodania do eWeba i później rotacja na paru moich stronach + minimalnie jakiś SWL. Będę miał z tego pewnie podobną liczbę pkt przy minimalnym nakładzie pracy i środków.

Tylko co z tego będzie miał SWL?

Miejsce wyświetlania reklam, których nikt prawie nie ogląda.....

Zastanawiałeś się może nas jakimś bonusem na konto za jakość zaplacza? Coś powiedzmy % bonus za łączną sumę paru czynników.

Może to spowodowałoby, że Ci najwięksi bardziej zadbają o zaplecze bo to będą dla nich realne pieniądze.

... trzymanie linka na stronie gdzie jest 90 lub wiecej wychodzących to jakiś żart albo kpina

A nie lepiej po prostu zrobić ograniczenie, powyżej np 30 linków - witryna dostaje 1 pkt albo jest deaktywowana i po sprawie. Oczywiście linki powinny być sprawdzane na losowych podstronach a nie na głównej only..

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałeś się może nas jakimś bonusem na konto za jakość zaplacza? Coś powiedzmy % bonus za łączną sumę paru czynników.

Do takich onusów dał bym bonus za staż w sytemie domeny, bo okazuje sie ze są domeny w systemie od początku jego istnienia i g maja z tego.

To że domena tyle czasu wytrzymała i jest w indeksie chyba o niej coś świadczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie trochę z innej beczki:

postawiłem właśnie dwa kolejne webmini wykorzystując bazę stron zebranych wcześniej -> przekopiowałem ją z innego miniacza. Do tego skopiowałem plik config również z tego innego miniacza i zmieniłem wszystkie potrzebne dane tj. adres, hasła, etc. (już wcześniej bawiłem się w ustawienie, aby żadnych banerów, etc nie było i nie chciało mi się tego ponownie robić). I tu niestety pojawił się problem - e-weblink nie odczytuje tego w panelu dodanych stron do systemu jako katalogu webmini. Jest ktoś w stanie wyjaśnić, gdzie popełniłem błąd? Baza danych vel plik config mają jakieś przyporządkowanie do konkretnego adresu domeny? (skrypt w całości ściągnięty był ze strony e-weba pod konkretny adres, tylko te dwa pliki się nie zgadzają)

Spółki | Prawo | Sąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności