Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ale Xann -70% dla więcej jak 10 linków to przesada, tam powinno powstać klika progów smile.gif

Z tymi progami to dajcie spokój . Xann postawił sprawę jasno:

albo trzymasz zaplecze pod -eweba plus pare linków do siebie i za to dostajesz nagrodę że nie korzystasz z konkurencji

albo ładujesz gotlinki seonety seomatiki itd itd itd i masz -70% (może zapodać jeden konkurencyjny system razem z e-webem to leci -70%)

Xann krzyczy do was: ludzie olejcie konkurencję chodźcie do mnie :) ,a wy Xann czemu dajesz -70% przecież to nie fair bo nie chcę handlować samym e-webem tylko jeszcze dopiąć seonety gotlinki itd blabla :)

A nie lepiej po prostu zrobić ograniczenie, powyżej np 30 linków - witryna dostaje 1 pkt albo jest deaktywowana i po sprawie. Oczywiście linki powinny być sprawdzane na losowych podstronach a nie na głównej only..

@mkane to nie pomoże bo Tobie i Xannowi chodzi o co innego (Tobie o to zacytowałem, a Xannowi o to co napisałem powyżej).

Xann rozwaz zwiekszenie % za BL to powinno zadowolic pozostałych

pomysł niegłupi ale warto podejść do niego rozsądnie, bo zaraz ludzie będa walić setkami kilo gotlinka w jedną domene żeby włożyć ją do e-weba.

tak tworzy sie strony - 15 podstron do której prowadzi kilka linków - teksty z mikserów- sorki ale to nie sa wg mnie wartościowe strony pod system rotacyjny

a w czym jest bardziej wartościowy link z 13425 podstrony kopii wikipedii :) która ma od groma site ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tworzy sie strony - 15 podstron do której prowadzi kilka linków - teksty z mikserów- sorki ale to nie sa wg mnie wartościowe strony pod system rotacyjny

a w czym jest bardziej wartościowy link z 13425 podstrony kopii wikipedii :) która ma od groma site ?

Dla mnie nie ma znaczenia czy to będzie link na srylionowej podstronie wiki czy na stronie z site 15. Ważne żeby go boty sczytał i tyle.

Pomyślcie też jak trzeba podlinkować stronę żeby miała jednak to 200k w indeksie , a jak stronę żeby maił 20 stron w indeksie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tworzy sie strony - 15 podstron do której prowadzi kilka linków - teksty z mikserów- sorki ale to nie sa wg mnie wartościowe strony pod system rotacyjny

a w czym jest bardziej wartościowy link z 13425 podstrony kopii wikipedii :) która ma od groma site ?

Tylko taką alternatywę dostrzegasz?

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w czym jest bardziej wartościowy link z 13425 podstrony kopii wikipedii smile.gif która ma od groma site ?

niektórzy nie rozumieją systemów rotacyjnych, w systemie rotacyjnym np w webie paczka z linkami losuje sie raz na 24H - i jest w niej 200 czy 250 linków i te linki sie wyświetlają rotacyjnie na danej stronie przez 24H

ja wole link na WIKI bo jesli ma site 10k to sadze jest naniej dziennie jakeis 50 botów minimum czyli moj link ma sznase wyswietlic sie RAZ jak botów jest 500 to wtedy szanse rosna i wtedy wiem ze link zostanie na danej domenie odczytane przez google

gdy strona ma site 15 to bot przewazniej jest tam 1 dziennie czyli ile linków wyswietli sie z paczki 200/250 linków - tylko 5 i tylko te maja szanse zaistniec

tak w rotacji wole link z wiki dobrze zaindeksowanej

przy stałych to juz jest troche inaczej i to trzeba rozróżnić

wielkosc paczek losowanych nie zmeinia sie wraz ze wzrostem site domeny - ciagle jest taka sama

jesli beda rozne to wtedy mozemy dyskutowac

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu niestety pojawił się problem - e-weblink nie odczytuje tego w panelu dodanych stron do systemu jako katalogu webmini. Jest ktoś w stanie wyjaśnić, gdzie popełniłem błąd?

Spróbuj jeszcze raz wpisać nazwy domen w formularzu do pobierania skryptu webmini. Jeśli nie pomoże proszę o podanie domen na PW.

"Ci co spamują są dla mnie niczym... niczym bracia!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam korzystam z systemu jak zwykły user (no nie płace za konta PRO) polityka systemu jest nastawiona na jego moc a nie na jego sprzedaż PKT.

Najbardziej mi zależy żeby kupujący byli zadowoleni jak na razie po cenie rynkowej która wacha się od 300 do 350 netto widać ze nam sie to udaje.

Tak jak powiedziałem wiem ze niedogodzie wszystkim, ale przynajmniej stram się większości.

Pod koniec zeszłego roku zaczełem proces redukcji linków wychodzących żeby pozbyć się czegoś takiego:

zaczęliśmy od takiego stanu:

< 4 Wy = 19k domen

< 9 Wy = 12k domen

> 10 Wy= 22k domen

na dzień dzisiejszy mamy taki stan:

< 4 Wy = 35 domen

< 9 Wy = 13k domen

> 10 Wy= 21k domen

ps. ile to jest 8 mil pkt ? hmmmm no uchyle rąbka tajemnicy w systemie obecnie jest ok 120 mil pkt

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki z tego wniosek? A taki, że system się rozwija, a statystycznie przybywa wyłącznie domen z małą liczba wychodzących. Niestety nie ubywa stron z dużą liczba wychodzących, więc z punktu widzenia użytkownika nie zmienia się to tak wspaniale. Przecież tam właśnie nadal będą wyświetlane linki. O ile zachęcanie do małej liczby wychodzących idzie dobrze, to zniechęcanie do dużej liczby wychodzących w ogóle nie zadziałało.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Niestety nie ubywa stron z dużą liczba wychodzących, więc z punktu widzenia użytkownika nie zmienia się to tak wspaniale. ...

za to ubywa 70% punktów za te domeny czyli jak miałeś 100 tys zostało ci 30 tys

Zresztą to widać bardzo dobrze na statyce WPL

koszt.jpg

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za linki wychodzące nie będziemy już zwiekszać wycinania, z wyliczeń wyszło (mogę uchylić rąbka tajemnicy) że wyparuje ok 8 mil pkt jeżeli nie zostanie zredukowana ilość linków wychodzących
A w tych 8 milionach uwzględniłeś tylko spadek... czy także wziąłeś pod uwagę to, że pewnie cześć domen zostanie przeniesiona do innych systemów lub całkiem zostaną wyjęte?

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz rację i teoretycznie to ktoś za farmy dostając 30k pkt może mieć linki na stronach do 5 wychodzących u mnie i innych podobnych, a ja za 100k uzyskane natomiast za porządne strony mogę mieć linki na samych farmach u niego i jemu podobnych. Dlatego też jeśli ludzie sami nie zaczną usuwać tych farm to ja bym zaczął sam to robić z samego szacunku nawet do osób które wkładają do systemu wartościowe strony bez farm linków wychodzących, podlinkowane itp.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....- tych przecież w ogóle nie ubywa. A przecież o to również chodziło, żeby ich ubywało?

Chodzi mi o to żeby punkty za takie strony ubywały wóczas jest szansa że albo zdejmiesz linki albo strona wyjedzie z systemu albo bedziesz miał miej punktów do sprzedania/wykożystania

@Mar jeżeli strony zostaną wyjęte to jeszcze więcej pkt wyparuje co działa tylko na korzyść systemu

ps. nie chce pokazywać o jakich stronach mówimy ale jak zobaczysz jak wygląda zaplecze innego systemu gdzie ilość linków przekracza 30 to się zorientujesz o jakich śmieciach mowa ich odejście nie będzie stratą wręcz przeciwnie

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności