Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda to półśrodki, ale może dać ludziom ultimatum - ograniczają wychodzące np. do 30 albo wypad z eweblinka? Przecież linkując jedną stronę i tak nie damy linków na wszystkie serwisy linkujące, wiec może czas przestać iść na ilość.

....- tych przecież w ogóle nie ubywa. A przecież o to również chodziło, żeby ich ubywało?

Chodzi mi o to żeby punkty za takie strony ubywały wóczas jest szansa że albo zdejmiesz linki albo strona wyjedzie z systemu albo bedziesz miał miej punktów do sprzedania/wykożystania

Jak widac to sie nie sprawdza - stron z dużą liczba wychodzących nie ubywa.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
jeżeli strony zostaną wyjęte to jeszcze więcej pkt wyparuje co działa tylko na korzyść systemu.

W jaki sposób wyjęcie stron emitujących linki wpłynie na "korzyść systemu" ?

Trzeba w końcu się zdecydować, czy to SWL, czy SHL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczęliśmy od takiego stanu:

< 4 Wy = 19k domen

< 9 Wy = 12k domen

> 10 Wy= 22k domen

na dzień dzisiejszy mamy taki stan:

< 4 Wy = 35 domen

< 9 Wy = 13k domen

> 10 Wy= 21k domen

Jak widac to sie nie sprawdza - stron z dużą liczba wychodzących nie ubywa.

Ja tam widzę ze ubywa :) Dodatkowo dopiszę ze żebyś spojrzał na stosunek % jak się zmienił jednych domen do drugich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5% spadku to nie powód, żeby odtrąbić sukces. Rzecz nie w tym, że stracą Ci, którym punktów ubędzie, tylko w tym, że moc systemu zyskuje niewiele, bo słabe strony nadal są w systemie.

Dla uważnego czytelnika tego wątku od pewnego czasu jest jasne - celem eweblinka jest zarobić na sprzedaży punktów i dotyczy to także Xanna. Cała reszta to pijar i mydlenie oczu.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli strony zostaną wyjęte to jeszcze więcej pkt wyparuje co działa tylko na korzyść systemu.

W jaki sposób wyjęcie stron emitujących linki wpłynie na "korzyść systemu" ?

Trzeba w końcu się zdecydować, czy to SWL, czy SHL?

Już ci mówię (cały czas mówimy o farmach linków) Otóż zamiast na bezwartościowych farmach linki zostaną wyemitowane na stronach, które nie są farmami linków.

Trzeba w końcu się zdecydować, czy to SWL, czy kółko farmerskie ;)

Piszesz yeden 30 linków ... A czemu nie 100 ? czy 10000 ? Nie wiem jak wy uważacie ale ogólnie to powyżej 15 linków zewnętrznych strona w ogóle nie powinna być akceptowana w systemie. Przecież dla dużej części stron przy 30 linkach to więcej jest treści w samych linkach wychodzących niż ogólnie na stronie ;] Chcesz mieć linki na takich stronach ?

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... tylko w tym, że moc systemu zyskuje niewiele, bo słabe strony nadal są w systemie.

ważne jest ze zyskuje a nie traci

... celem eweblinka jest zarobić na sprzedaży punktów i dotyczy to także Xanna.

@Yeden pomyliły Ci się systemy, nasz system nie jest darmowy i nie utrzymuje się z sprzedaży PKT(to nie ten system) gdybym sprzedawał systemowe pkt to pewnie były by po 80zł za 100k , utrzymujemy się z sprzedaży kont PRO.

A żeby wycisnąć więcej konto PRO musimy utrzymywać poziom systemu na najwyższym poziomie, co nam się udaje.

Zresztą czas i przestrzeń pokazuje że nasze pomysły są dobre bo są kopiowane.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... tylko w tym, że moc systemu zyskuje niewiele, bo słabe strony nadal są w systemie.

ważne jest ze zyskuje a nie traci

Ten sposób cytowania postów potwierdza, że tak naprawdę masz w nosie skuteczność systemu. Jeżeli mogłeś zyskać 100, a zyskałeś 20, to straciłeś 80. Tak to wygląda.

To jasne jak słońce, że interes sprzedawców punktów jest najważniejszy. Xann, nie ma sensu zaprzeczać, w Twój pijar już nikt nie wierzy. Z jednej strony stękasz, że dużo wychodzących to samo zło, z drugiej strony trzymasz je w systemie. Toż to zaprzeczenie logiki. Tylko nie powtarzaj bzdetów o tym, że usunięcie tych stron spowoduje spadek mocy systemu. Zresztą jak byś postawił ultimatum i tym co zejdą do 20-30 zaproponował jakieś rozsądne wyjście( np. -50% zamiast -90%) to wielu by zostało i dostosowało się.

Kolega miał rację SHL ;)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mieć linki na takich stronach ?

Wolę mieć link na stronie z 30 wychodzącymi, niż na żadnego. Obcięcie bonusów dużym stronom uważam nadal za strzał w kolano. Bo te strony wyniosły się lub wkrótce wyniosą się do innych systemów... BA! Te strony miały pewnie jakąś odwiedzalność, a nie odwiedziny bota raz na tydzień, czy dwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jasne jak słońce, że interes sprzedawców punktów jest najważniejszy. Xann, nie ma sensu zaprzeczać, w Twój pijar już nikt nie wierzy.

Ja wierzę, bo Xanna pkt ładnie schodzą aż opłaca się robić zaplecze pod ewelbinka czego nie mogę powiedzieć o innych systemach np na seomatika nawet nie miałem ani jednego zapytania.

@Yeden- jeżeli Ci się nie podoba polityka Xanna to po co siedzisz w systemie ? Jest demokracja możesz zabrać zabawki i iść gdzie indziej po co sie męczyć ?

A najlepsi i tak do tej pory są prorocy co by Xann nie zrobił to odrazu jest larum ceny będą lecieć w dół , ino patrzeć jak walną o glebę a one lecą lecą cały czas lecą w dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yeden- jeżeli Ci się nie podoba polityka Xanna to po co siedzisz w systemie ? Jest demokracja możesz zabrać zabawki i iść gdzie indziej po co sie męczyć ?

Jest demokracja, więc robię to co mi się podoba. Na resztę systemów położyłem laskę, ale tu mam nadzieję, że jeszcze coś się uda wskórać dla dobra kupujących, a nie sprzedających. Taki kaprys, ale nadziei coraz mniej. ;)

Wierzysz w pijar Xanna, bo jesteś sprzedawcą punktów, o których on dba. To normalna sytuacja.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzysz w pijar Xanna, bo jesteś sprzedawcą punktów, o których on dba. To normalna sytuacja.

Wolałbym żeby nie redukował punktów za linki wychodzące bo mam teraz do wyboru odpiąć pozostałe SWL albo odpiąć eweblinka, dorobić strony żeby załatać dziurę z punktami ale ja akurat nie mam trudnego wyboru bo pkt w innych systemach coś nie schodzą to poprostu je odepnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

capone - odpinaj eweblinka, a naprawdę zrobisz mi tylko przysługę bo wolę nie mieć linków na takich stronach jak sugerujesz.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że, się wcinam w kłótnię, ale mam pytanko merytoryczne- od czego konkretnie zależy liczba wystąpień linka w paczce? Zawsze myślałem, że w każdej paczce jest zawsze 250 różnych linków, dzisiaj się zorientowałem, że tak nie jest...

Xann, czy mógłbyś zapodać jakiś przykład dla wyjaśnienia?

Jeśli temat był rozwałkowany to będę wdzięczny za podanie jego lokalizacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności