Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Wolę mieć link na stronie z 30 wychodzącymi, niż na żadnego. Obcięcie bonusów dużym stronom uważam nadal za strzał w kolano. Bo te strony wyniosły się lub wkrótce wyniosą się do innych systemów... BA! Te strony miały pewnie jakąś odwiedzalność, a nie odwiedziny bota raz na tydzień, czy dwa...

powiedzmy tak przyjmując iż na stronie z 30 WY - jest 50 botów dziennie a na stronie z tylko webem jest jeden BOT dziennie - wole ta z 30 wychodzącymi, i zgadzam sie w tej kwestii, ale niestety Xann chce ściągnąć strony robione pod Linkme - jak dobrze powiedział z tego co pamietam - uważam to za błąd jednak, ale coż takie życie, to jednak obcinanie za WY uwazam za dobre rozwiązanie, choc nie idealne, jednak zawsze idzie to w kierunku podniesienia mocy systemu, gdyby zwiększono parametry za BL wtedy wg mnie system szedłby w jeszcze lepszym kierunku, masz wiecej BL, teoretycznie powinno na stronie byc wiecej botów, czyli teoretycznie powinno byc więcej ich odwiedzin i tym samym, wieksza szansa na wyłapanie naszych linków

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że, się wcinam w kłótnię, ale mam pytanko merytoryczne- od czego konkretnie zależy liczba wystąpień linka w paczce? Zawsze myślałem, że w każdej paczce jest zawsze 250 różnych linków, dzisiaj się zorientowałem, że tak nie jest...

Xann, czy mógłbyś zapodać jakiś przykład dla wyjaśnienia?

Chodzi o zasadę proporci, skoro Ty dałeś na linka 50 tys, ktoś inny 4 tys a jeszcze ktoś inny tylko 1000pkt to wg tych punktów proporcjonalnie jest rozmieszczana ilość linków w paczce.

W rotacyjnych obowiązuje zasada im wiecej pkt przyłożysz na linka tym masz większe szanse że zostanie on zauważony

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy inne systemy sa w stanie przyciągnąć strony robione tylko pod eweba? Np. "przyjdź do nas - nie musisz wyświetlać linków na głównej - punktacja obniżona tylko o 5%" :)

w sumie to dziwne, ze jeszcze na to nie wpadli :) I po takim zagraniu w jednym momencie cała ta zabawa z karami za wychodzące totalnie straciła by sens ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że, się wcinam w kłótnię, ale mam pytanko merytoryczne- od czego konkretnie zależy liczba wystąpień linka w paczce? Zawsze myślałem, że w każdej paczce jest zawsze 250 różnych linków, dzisiaj się zorientowałem, że tak nie jest...

Xann, czy mógłbyś zapodać jakiś przykład dla wyjaśnienia?

Chodzi o zasadę proporci, skoro Ty dałeś na linka 50 tys, ktoś inny 4 tys a jeszcze ktoś inny tylko 1000pkt to wg tych punktów proporcjonalnie jest rozmieszczana ilość linków w paczce.

W rotacyjnych obowiązuje zasada im wiecej pkt przyłożysz na linka tym masz większe szanse że zostanie on zauważony

Rozumiem, i jeszcze jedno pytanko pomocnicze jeśli można :)

Jedno pobranie to które widzimy w systemie po osiągnięciu przez dany link ePoint=100% to:

1) jeden jedyny link wbity do jednej losowej paczki

2) jeden lub więcej linków (w zależności od liczby punktów przyłożonych na link) wbite do jednej losowej paczki

Jeśli poprawna jest odpowiedź 2) to czy są jakieś przedziały punktów, że np przy 2k punktów pójdzie do paczki 5 identycznych linków, dla 4k pójdzie 10 itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni już tam są myślisz ze po co te kary za wychodzące ?

no dobra, nie siedzę w temacie za bardzo (przyznaję się :) ). O ile wiem to kary u Ciebie są za wychodzące, ale liczone dla domeny tylko na stronie głównej (chyba, ze sie mylę) i o ile wiem (znów może się mylę) to żaden z innych systemów nie wpadł na taki pomysł by wyświetlać swoje linki tylko na podstronach (na głównej zostawić puste miejsce) a w zamian obcinać te kilka %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....o ile wiem (znów może się mylę) to żaden z innych systemów nie wpadł na taki pomysł by wyświetlać swoje linki tylko na podstronach (na głównej zostawić puste miejsce) a w zamian obcinać te kilka %.

Niezły pomysł

Jeszcze lepszy jest taki zeby wszyskie SWL nie wyswietlały linków na indexie, wóczas były by "niewidzialne" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, jeśli nie wyzerujesz punktów stronom z dużą ilością wychodzących, to ilość ich nie będzie się zmniejszać a wręcz przeciwnie, będą takich stron coraz więcej. Dlaczego? Ano dlatego, że w innych systemach nie ma ograniczeń w tym względzie, więc ludzie robiący strony pod tamte systemy włączą je też do weblinka, bo nic nie robiąc dojdzie im tu trochę punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności