Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
:-) Dobra mi redukcja smile.gif z 80 outlinkow do 35 hahaa smile.gif śmiech na sali - puste krzesła smile.gif

widze fiksiku, ze robiles testy jak sie ma ilosc wychodzacych linkow na przekazywanie PR

znaczy sie osiagnales pewna powtarzalnosc w tych testach i wypracowales pewne progi i mozesz sie wymadrzac tak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w innych systemach nie ma ograniczeń w tym względzie,

Nie masz racji, konkurnecja już zapowiedziała przygotowania do wycinania PKT za linki wychodzące

Właściciele systemów kombinują jak odciągnąć strony od konkurencji, ciekawe kto będzie sprytniejszy?

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciele systemów kombinują jak odciągnąć strony od konkurencji, ciekawe kto będzie sprytniejszy?

Ja kombinuje jak podnieść wartość stron w systemie, nie trzeba greka żeby wiedzieć że im mniej wychodzących tych wieksza moc do przekazania strony

Jak bym chciał odciągnąć inne systemy to dał bym bonus za lojalność do tylko jednego systemu albo poprostu zakaż używania innych systemów

W związku ze nasz system nie utrzymuje się z sprzedaży PKT zależy nam na jakości i mocy stron co jak widać nam sie udaje, zresztą jak by nie patrzeć pozycja lidera zobowiązuje.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yeden - może i nie ubyło, ale drastycznie przybyło stron z małą ilością wychodzących więc chyba dobrze ? Wiem że Xann lubi czasem troche bajek poopowiadać, no ale poco czepiać się na siłe skoro idzie w dobrym kierunku. Może i nasze linki dalej będą trafiały na strony z dużą ilością wych. ale do tego również sporo trafi na nowe strony z mniejszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że Xann lubi czasem troche bajek poopowiadać, no ale poco czepiać się na siłe skoro idzie w dobrym kierunku.

Ja wiem, że z Xannem nic na siłę, ale to Xann wyśmiewa strony z wieloma wychodzącymi, trzymając jednocześnie takie strony w systemie.

Świetnie, że przybywa nowych stron z małą liczbą wychodzących, to krok w dobrym kierunku. Ta druga strona medalu jeszcze nie pozwala na otrąbienie sukcesu.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, już prosiłem żebyś nie wciskał ciemnoty z tą dbałością o jakość stron (wychodzące linki). Stron z dużą liczbą wychodzących linków przecież w eweblinku nie ubyło.

@Yeden nie wiciskam ciemnoty jeżeli nie zauważyłeś ze drastycznie obniżyliśmy ilośc punktow za takie strony no to sorry

Ja wiem, że z Xannem nic na siłę, ale to Xann wyśmiewa strony z wieloma wychodzącymi, trzymając jednocześnie takie strony w systemie.

Oczywiście cały czas twierdze że ilośc wychodzących ma znaczenie (zresztą nie tylko ja) co nie znaczy że mam pousuwac takie strony z systemu

Widać żę nie załapałeś na czym polega zmiana , nie na usunięciu ich z systemy a obniżeniu maksymalnie ilości pKT za nie otrzymanych

...Ta druga strona medalu jeszcze nie pozwala na otrąbienie sukcesu.

Pozwala śmiało na odtrąbienie sukcesu, system idzie w bardzo dobrym kierunku wbrew wielu prorokom ceny punktow nie spadły nadal utrzymują sie na poziomie 300, 350 i wiecej

@Yeden zrozum mała subtelną róznice, system nie wycina stron z dużą iloscicą wychodzacych, wycina otrzymane za nie punkty - szkoda ze tego od poczaątku nie zauwazyłeś

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem to, ale zrozum: z jednej strony mówisz, że te strony są do niczego, wyśmiewasz wyświetlanie lników na takich stronach, a żali Ci rozstać sie z nimi w eweblinku. Punkty za te strony są mniejsze, ale user, który kupi punkty na rynku, nadal będzie miał linki yświetlane na tych stronach. Rozumiesz to?

Nie neguje, że jakieś ruch robisz w kierunku poprawy systemu, ale jak dla mnie to za dużo w tym pijaru, a za mało rzeczywistych, zdecydowanych działań.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem to, ale zrozum: z jednej strony mówisz, że te strony są do niczego, wyśmiewasz wyświetlanie lników na takich stronach, a żali Ci rozstać sie z nimi w eweblinku. Punkty za te strony są mniejsze, ale user, który kupi punkty na rynku, nadal będzie miał linki yświetlane na tych stronach. Rozumiesz to?

Ja to rozumiem, tylko zrozum ze proces tyczy się obniżenia punktów za strony do - 70% a nie wycince takich stron.

Czy sprzedawca ktory miał z nich 100 tys pkt ma obecnie 30 tys pkt wiec albo dorobi sobie te brakujące pkt nowymi stronami (co jest dobre dla systemu) albo kupiec bedzie musiał kupić od kogoś innego brakujące PKT (co jest dobre dla systemu)

Cieszy mnie fakt ze przywywa stron z mniej jak 5 wychodzącymi tu jest sukces sytemu

Domeny z OUT <= 4: 36,155

Domeny z OUT > 4 i < 10: 13,120

Domeny z OUT >= 10: 20,918

I na koniec to że nie ubyło domen z wiecej jak 10 wychodzącymi to znaczy ze goście nie poszli gdzie indziej jak to niektórzy prorocy zapowiadali

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O sukcesie będzie można powiedzieć, jak te małe stronki będą obsługiwać w pełni paczkę 250 linków w ciągu doby ;)

Ale do tego trzeba mocnych stronek, których systemowi życzę ;)

dobra: życzę ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na koniec to że nie ubyło domen z wiecej jak 10 wychodzącymi to znaczy ze goście nie poszli gdzie indziej jak to niektórzy prorocy zapowiadali

Ale też niestety, nie usunęli linków. Może gdybyś był mniej restrykcyjny i stopniował te obniżki, byłoby z tym lepiej. To może zadziałać na tej zasadzie, że ktoś jest blisko progu pośredniego, wywali np. ten system, którego punktów nie może sprzedać i zyskają wszyscy - on punkty, my lepszą stronę. Może tak zadziałać, może nie. Moim zdaniem spróbować warto.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O sukcesie będzie można powiedzieć, jak te małe stronki będą obsługiwać w pełni paczkę 250 linków w ciągu doby ;)

Powiedz mi dlaczego nie obsługują ? bo nie za bardzo rozumiem ?

Xann a przewidujesz ograniczenie ilości subdomen dla domen w systemie?

Nie , tego nigdy nie wprowadzimy, każdy moze mieć dowolną ilośc sub domen

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności