Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz powiedzieć, że na wiekszości stron w ewebie z site 10 gdzie boot G wejdzie niech Ci nawet 10 razy dziennie, zostanie wyłapanych 250 linków w ciągu 24h przez G, które zostało wypchane na daną stronkę?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
[...]nie wiciskam ciemnoty[...]
wbrew wielu prorokom ceny punktow nie spadły nadal utrzymują sie na poziomie 300, 350 i wiecej

hehe, uparty z Ciebie człowiek...

"CZARNE JEST BIAŁE"! Słyszeliście?

Tymaczasem na forum e-weblinka pierwsze z brzegu oferty:

"sprzedam punkty za 219zł"

"sprzedam punkty 224zł"

A jak ktoś ma stałych dostawców to i za 180 kupi... Wszystko ma swoją cenę. Jak ktoś potrzebuje 50k to może nawet za 300zł je kupić. Ale jak kupujący poważnie korzysta z punktów, to liczy koszty. Czy opłaci się mu kupić 400k za 1200zł, czy otworzy etat i posadzi pracownika, który zrobi dziennie 10 stronek pod e-weba. Mam nadzieje, że powtarzając słowo "proroctwa" nie masz na myśli mnie. Ja tylko patrzę na to obiektywnym okiem. Nikt od razu nie wyhoduje XXX tysięcy punktów. Ale za 3-4 miesiące można mieć już spory zapas. Ludki, szybko nauczą się stawiać stronki MFE...

Jakie będą kolejne kroki za powiedzmy 4 miesiące, gdy podaż (<u>być może</u>!) przewyższy kilkukrotnie popyt?

Znowu obetniesz handlowcom punkty?

Teraz wykosiłeś z systemu "duże, mocne strony" (choć dla niektórych "duże, mocne" oznacza wiki, dmoz...). Ale dziura szybko zostanie załatana nowym towarem.

I proszę Cię, nie odbieraj wszystkiego jak atak! Wysokie zainteresowanie świadczy tylko i wyłącznie o fakcie, iż użytkownikom zależy na przyszłości systemu. I Ty jako ciało zarządzające musisz znaleźć złoty środek pogodzenia 3 grup (a nie jednej!) korzystających z systemu, w kolejności:

- użytkownicy "szare myszki", dopalający własne stronki, nieświadomie wrzucający mocne strony do systemu;

- potencjalni kupujący, znający system i jego możliwości, którzy na gwałt potrzebują punktów i są w stanie zapłacić każdą kwotę;

- handlarze - wiadomo o co kaman;

Stałego wzoru na przyznawanie punktów nie znajdziesz, bo każdy w tym systemie może być milionerem. W momencie, gdy w "Twoim świecie" przybywa milionerów, wprowadzasz coś w rodzaju podatku. Może lepszym rozwiązaniem byłaby akcyza?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@graft, z tym posadzeniem ludzi za 1200, ktorzy robia stronki to przegiales :) dam przyklad jednej duzej firmy, z ktora wspolpracuje - oni maja w nosie takie zagranie bo wola kupic, wychodzi niewiele drozej a problemow z banami, domenami, indeksowaniem duuuzo mniej.

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@graft, z tym posadzeniem ludzi za 1200, ktorzy robia stronki to przegiales :)

Dlaczego? We wrocku bez problemu znajdę kogoś (nawet na umowę zlecenie), kto przyjdzie na 3-4h za 1200zł...

Nazwijmy to "stawiać stronki", a nie "robić".

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale zauważ - płacisz i masz określoną ilość punktów, nie wnikasz czy google nie indexuje, banuje, przycina site - płacisz za punkty i nic Cie nie interesuje :) to sprzedawca musi stawać na głowie i naginać, żeby mieć określoną ilość pkt :)

Więc nie jest tak jak mówisz :)

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale zauważ - płacisz i masz określoną ilość punktów, nie wnikasz czy google nie indexuje, banuje, przycina site - płacisz za punkty i nic Cie nie interesuje ;) to sprzedawca musi stawać na głowie i naginać, żeby mieć określoną ilość pkt :)

Bez jaj - to robota bez oglądania się za siebie. Który handlarz będzie się przejmował banami. Alleluja i do przodu.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez jaj, albo się szanujemy albo piszemy bajki

Chcesz powiedzieć, że na wiekszości stron w ewebie z site 10 gdzie boot G wejdzie niech Ci nawet 10 razy dziennie, zostanie wyłapanych 250 linków w ciągu 24h przez G, które zostało wypchane na daną stronkę?

@zakręcony - paczka wysyła 250 linków ale ja nigdy nie powiedziałem że różnych, różnych na pewno jest 5 a może być więcej ale nigdy 250

Tymaczasem na forum e-weblinka pierwsze z brzegu oferty:

"sprzedam punkty za 219zł"

"sprzedam punkty 224zł"

Zadam Ci bardzo trudne pytanie: 219 zł netto. https://www.forum.e-weblink.com//handel/%28...a-219-zl-netto/

280 zł netto https://www.forum.e-weblink.com//handel/%28...reki-1-mln-pkt/

300 zł netto https://www.forum.e-weblink.com//handel/%28...-lub-bez-t3014/

300 zł netto https://www.forum.e-weblink.com//handel/%28...tow-w-systemie/

250 netto https://www.forum.e-weblink.com//handel/%28...uga-wspolpraca/

Ile to jest brutto ?

Możesz skorzystać z pomocy przyjaciela lub kalkulatora

...

Teraz wykosiłeś z systemu "duże, mocne strony" (choć dla niektórych "duże, mocne" oznacza wiki, dmoz...)

. ...

No i mamy klejną nowośc - było jakieś koszenie dużych mocnych stron w systemie ? chyba mnie coś omineło , hmmmm

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jakiś @mietek1 co ma 12 postów i zgromadził sobie 100kilo eweblinka i puszcza po 170 pln to się nie przejmuje banami, ba niczym się nie przejmuje.

Myślę,że zauważyłeś już na tym forum (wnioskuje po o wiele większym stażu) o tak zwanych handlarzach pkt o jakich Xann wspominał.

Profesjonalista stara się zawsze dbać o klienta, gdyż jeśli nie odwalamy cyrku w stylu przelew pada co drugi dzień albo nagle brakuje punktów to klienci są lojalni.

Nie każdy siedzi na PiO dzień w dzień i widzi że ktoś wystawia e-weblinka po 200 a wczoraj był po 250. Wielu ludzi z agencji interatywnych jest tak zalatana swoimi sprawami że woli zabulić te 350 pln brutto (odliczy potem VAT i w koszta wrzuci) niż będzie się gimnastykować u wspomnianego przykładowego @mietka który nie wiadomo kim jest, sprzedaż traktuje jako zabawę a nie sposób na przeżycie, nie ma DG nie wspominając nawet o NIP.

Widzę że przewija się tutaj cena 200, ale jaka cena? Czy chodzi wam o "czarne nieopodatkowane handle"? Nie sądze aby ktoś wystawil e-weba za 200pln z VAT ;)

Który handlarz będzie się przejmował banami.

Jeśli przykładowo mam klienta na 1-2k z płatnością comiesięczna, wystawiam rachunek/f-vat i nagle w 2tygodniu wynajmu mam mega wysyp site to faktycznie nie przejmuje się - klient wybaczy :).

Ja trzymam stronę Fikasa z tego względu że jak klient płaci to ma w du**e jak sprzedawca zdobywa te pkt, czasem dopłaca ale jest jeden warunek mianowicie punkty muszą być cały czas.

Wiele osób traktuje handlarzy jako kolesi co narobią sobie spamu i sprzedają to potem a jak spam poleci to mają wszystko gdzieś.

Wielu dobrze sobie żyje z SWL :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie linki wysyłasz w paczce, dlatego zadaję pytania, może zbyt trudne, może trochę niezrozumiałe. Nie wiem czemu traktujesz to jako robienie sobie z Ciebie jaj ;)

Możesz odpowiedzieć na proste pytanie, czy robot G wyłapie wszystkie linki na stronie do 10 site z paczki jeżeli wyląduje na takiej stronie 10 razy w ciągu 24h, zakładając że w paczce masz maksymalną dopuszczalną ilość róznych linków? I nie pytam czy je zaindeksuje, pytam czy je zobaczy.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś już wiem, ale możesz odpowiedzieć na pytanie, które zadałem?

Może dodam jeszcze założenie by było prościej, robot spedza na takiej stronie tyle czasu by odwiedzić każdą z 9 podstron, czyli odwiedza głowną + 9 podstron = 10, dalej 10 razy dziennie wejdzie na 24h, to jakieś 100 razy, wyłapie wszystkie rózne linki z paczki, czy nie? ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam Ci bardzo trudne pytanie: 219 zł netto [...]

Ile to jest brutto ?

Możesz skorzystać z pomocy przyjaciela lub kalkulatora

Panie "kalkulator". A gdzie ja napisałem, że brutto?

Dla przypomnienia:

[...]po cenie rynkowej która wacha się od 300 do 350 netto [..]

----------------------------------------------------------------------------

No i mamy klejną nowośc - było jakieś koszenie dużych mocnych stron w systemie ? chyba mnie coś omineło , hmmmm

Dla mnie drastyczne obcięcie punktów "dużym" stronom jest równoznaczne z ich koszeniem. Kilka dobrych stron temu była dyskusja na ten temat... Twoje podwórko - rób jak uważasz. Założyłeś temat, to się udzielam na ile potrafię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie drastyczne obcięcie punktów "dużym" stronom jest równoznaczne z ich koszeniem. ...

Ja obcinałem pkt dyżym sitom ??? pierwszy raz słysze moze systemy się pomyliły ?

@Graft zadam Ci tudniejsze pytanie

z jaką datą jest moja infomracja

[...]po cenie rynkowej która wacha się od 300 do 350 netto [..]

a z jaką twoje ogłoszenie ?

jakie ceny są przed tą datą ?

ps. mozesz skorzystac z pomocy przyjaciela

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności