Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Xann --> Nie zadawaj pytań retorycznych, bo do niczego się to nie przyda. Ceną punktów interesowałem się rok temu, miesiąc temu, tydzień temu i dziś... Ale zostawmy już tą nieszczęsną cenę punktów. Po prostu za każdym razem jak manipulujesz informacją na mojej twarzy pojawia się uśmiech i nie sposób tego nie skomentować ;) Jeden kupi sobie punkty po 200zł inny po 350. AMEN!

Ja obcinałem pkt dyżym sitom ??? pierwszy raz słysze moze systemy się pomyliły ?

Sorry, nie Ty, tylko skrypt e-weblinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, nie Ty, tylko skrypt e-weblinka.

Systemy Ci sie pomyliły, w tym systemie nie wycinaliśmy żadnego dużęgo site

Tak, 100x5=500, ale ja pytam, czy G wyłapie wszystkie różne linki przy takich założeniach jakie podałem. Wyłapie czy nie? ;)

zakręcony juz ci odpowiedziałem, choćby w paczce było 1000 linków google i tak bierze tylko 5 które w momencie wejścia bota na stronę wejdą i ani jednego więcej

Google złapie tylko 5 różnych linków, bo tylko tyle system wyświetla

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mi odpowiedziałeś ile wyłapie wchodząc na jedną konkretną stronę, ale ja Cię o to nie pytałem ;)

Jak nie możesz odpowiedzieć na moje pytanie, to napisz: nie wiem, albo, nie powiem bo to tajemnica, a nie udzielasz mi odpowiedź na niezadane pytanie, i potem jeszcze piszesz, że ja (my) robimy z Ciebie jaja... :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dodam jeszcze założenie by było prościej, robot spedza na takiej stronie tyle czasu by odwiedzić każdą z 9 podstron, czyli odwiedza głowną + 9 podstron = 10, dalej 10 razy dziennie wejdzie na 24h, to jakieś 100 razy, wyłapie wszystkie rózne linki z paczki, czy nie? ;)

tak i nie, to zależy ile jest różnych linków w paczcie

zadałeś pytanie na które nie ma odpowiedzi, bo na każdej stronie sytuacja jest inna

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, bez jaj, przy tych założeniach co podałem, może być, że nie? Jaka sytuacja może spowodować, że nie?

I mowa o maxymalnej ilości róznych linków w paczce 250 linków ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, bez jaj, przy tych założeniach co podałem, może być, że nie? Jaka sytuacja może spowodować, że nie?

I mowa o maxymalnej ilości róznych linków w paczce 250 linków ;)

zakręcony - robisz błedne założenia, przedewszyskim zakladasz ze google bot jest codziennie na wszyskich podstronach kazdego serwisu a tu już jest błąd.

Zakładając cud że faktycznie bot jest raz dzienie na kadej podstronie to na każdej podstronie może zaindexować 5 roznycli linków zakładając kolejny cud ze się wyświetlą inne niż na stronach wcześniej wówczas łatwo obliczyć ile różnych linków jak zdarzą sie te dwa cudy moze zaindexować serwis

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założenia może były błedne, ale ja je założyłem i zadałem pytanie :)

Uzyskałem odpowiedź, a teraz udzielę Tobie na Twoje pytanie, które zadałeś do tego postu ;)

Źle, że Ci życzyłem mocnych stron, wybacz, ja Ci życzę cudów ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O sukcesie będzie można powiedzieć, jak te małe stronki będą obsługiwać w pełni paczkę 250 linków w ciągu doby ;)

zakręcony równie dobrze mogłeś powiedzieć: jak małe stronki będą obsługiwać 10.000 tys linków dlaczego ograniczyłeś się tylko do 250 ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co xann,

najlepiej zrobisz jak w faq napiszesz szczegolowy opis procesu przydzielania linkow w paczce, bo to juz nie pierwsza rozmowa o tym jak przydzielane sa linki w rotacji (lub po prostu wkleisz wzor), i skonczy sie tracenie czasu na czytanie ciagle to nowych domyslow jak to dziala i twoich niezbyt precyzyjnych odpowiedzi, a i ty zaoszczedzisz zapewne sporo czasu ktory moglbys poswiecic np zonie lub ewentualnie rozwojowi nowego katalogu (no chyba ze wolisz ciagle udzielac odpowiedzi po ktorych ktos ciagle sie dopytuje bo nie rozumie)

jezeli natomiast uwazasz ze algorytm nie powinien zostac opubliczniowy, napisz wyraznie ze pewne jego czesci sa tajemnica, ale te ktore d otej pory po czesci ujawniasz pogrupuj w jednym miejscu tak aby kazdy mial juz z tym spokoj

i ps

nie kaz mi wskazywac miejsc w ktorych (rzekomo w moim mniemaniu) udzielasz niejasnych odpowiedzi, po prostu skoncentruj sie na istocie tej rozmowy - dokladnym wytlumaczeniu jak dziala przydzielanie linkow ;)

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności