Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma obaw, Xann do rana się dowie jak to wszystko działa. A wtedy zobaczymy, jaki site jest tak naprawdę potrzebny. Tak naprawdę to jest pewna sprzeczność w punktowaniu małych stron - dostają punkty za to, że są małe, a nie dostają za site, bo go nie mają. A duże strony odwrotnie - nie maja premii za mały site, ale dużo punktów za site. Proste, prawda. ;)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Strona powinna dostawać punkty za swoją wartość a nie za site, to jest chyba największa pomyłka większości swl w polsce

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie drastyczne obcięcie punktów "dużym" stronom jest równoznaczne z ich koszeniem.

Graf może ja czegoś nie rozumie, ale pokaż mi gdzie jest napisane ze system zaczyna obcinać punktacje za duży site??

Mylisz chyba ciecia jeśli chodzi o wychodzące linki, a site.Czy się mylę i gdzieś przeoczyłem info o cieciu punktów za duże site??

wiesz co xann,

najlepiej zrobisz jak w faq napiszesz szczegolowy opis procesu przydzielania linkow w paczce, bo to juz nie pierwsza rozmowa o tym jak przydzielane sa linki w rotacji (lub po prostu wkleisz wzor), i skonczy sie tracenie czasu na czytanie ciagle to nowych domyslow jak to dziala i twoich niezbyt precyzyjnych odpowiedzi, a i ty zaoszczedzisz zapewne sporo czasu

Nie wiem czego nie rozumiecie w działaniu sytemu rotacyjnego??

1. system wysyła paczki z linkami na domenę wpięta do sytemu.

2. czas wyświetlania jest ustalany przez system w ewebie 24h czyli raz na dobę

3. w paczce może być X linków do innych stron. eweb chyba 250 sztuk.

4. W skład paczki może wchodzić 250 rożnych linków jak i również przy pewnym założenie może to być jeden ten sam link powielony 250 razy.

Tak, 100x5=500, ale ja pytam, czy G wyłapie wszystkie różne linki przy takich założeniach jakie podałem. Wyłapie czy nie? :shout:

Przy tym założeniu ze bot wchodzi 500 razy na dobę na dane podstrony jakiegoś serwisu i to ze w paczce jest 250 rożnych nie powtarzających się linków to bot może szczytać od 5 linków do 2500 linków.

Chyba dobrze to opisałem.

Powoli się nie dziwie dlaczego ludzie płaczą ze maj filtry i całą resztę kłopotów jak nie znają schematu działania danego narzędzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego nie rozumiecie w działaniu sytemu rotacyjnego??

1. system wysyła paczki z linkami na domenę wpięta do sytemu.

2. czas wyświetlania jest ustalany przez system w ewebie 24h czyli raz na dobę

3. w paczce może być X linków do innych stron. eweb chyba 250 sztuk.

4. W skład paczki może wchodzić 250 rożnych linków jak i również przy pewnym założenie może to być jeden ten sam link powielony 250 razy.

Tak, 100x5=500, ale ja pytam, czy G wyłapie wszystkie różne linki przy takich założeniach jakie podałem. Wyłapie czy nie? :shout:

Przy tym założeniu ze bot wchodzi 500 razy na dobę na dane podstrony jakiegoś serwisu i to ze w paczce jest 250 rożnych nie powtarzających się linków to bot może szczytać od 5 linków do 2500 linków.

Chyba dobrze to opisałem.

Powoli się nie dziwie dlaczego ludzie płaczą ze maj filtry i całą resztę kłopotów jak nie znają schematu działania danego narzędzia.

Nie 2500, a 500 jak podałeś kilka postów wyżej ;)

Założenie było proste, strona 10 site, bot wchodzi 10 razy dziennie i odwiedza każdą podstronę... To pytałem czy kazdy z róznych linków w paczce (przy kolejnym założeniu, max ilośc róznych linków w paczce) zostanie wyłapany prze bota... W odpowiedzi otrzymałem odpowiedź, że jednowarozowo bot widzi 5 linków i ani jednego wiecej, a potem, że tak naprawdę cała ta rotacja to cudów potrzebuje...

Potem Xann pyta, czemu załozyłem że ma obsłużyc w pełni paczkę z 250 linkami a nie z 10 000. To sobie pomyślałem, a może dziennie leci na stronę więcej niz jedna paczka, to zadałem pytanie: ile dziennie paczek z 250 linkami ląduje na jednej stronie w ciagu 24h, to otrzymałem odpowiedź, że ani jedna z róznymi 250, czyli znowu otrzymałem świetną odpowiedź na pytanie którego nie zadałem...

Co do FAQ, może lepiej niech nie powstanie, bo dopiero ludzie zaczną pytania zadawać...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie 2500, a 500 jak podałeś kilka postów wyżej :shout:

Nie 500 a od 5 do 2500 jak napisałem bo jeden link może zostać maksymalnie 500 razy, a że jest to ten sam link to już inna bajka.

P.S

Pamiętaj ze na stronie jest od razu 5 linków z paczki to jest 500 wejść po 5 linków na stronie to da 2500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zakręcony - wytłumaczę Ci jak zielonemu bo widzę że inaczej sie nie da

System wysyła na domenę paczkę zawierającą w sumie 250 linków ale różnych w paczcie na pewno jest 5 a może być więcej np 20 a nie jak piszesz 250 różnych.

(żeby w paczcie było 250 różnych linków wszystkie linki w systemie musiały by mieć identyczna wartość punktów co a taki cud się nigdy nie zdarzy)

Zadajesz pytanie z błędna tezą i założeniami

Zadaj pytanie w oparciu o to co wiadomo

Czyli ile razy dziennie bot przychodzi na domenę co ma 5 site ile razy dziennie przychodzi na site 10 tys ?

Jeżeli to bedziesz wiedział dalej łatwo Ci będzie policzyć ile dni potrzeba zeby zaidexować paczkę linków

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Cię dobrze zrozumiałem w paczce może być 5-250 różnych linków (choć ta druga granica jest hipotetyczna, to jednak możliwa). Można zatem założyć, że linki, których w paczce będzie mniej mają mniejsze szanse na wyświetlenie i zaindeksowanie. Szanse te radykalnie maleją, gdy wyświetlamy linki na małych serwisach, których obecność w systemie powinna być premiowana ujemnie, a nie dodatkowymi punktami.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaszka jak Ty to liczysz? Jak podałem 10 stron razy 10 wejść bota, to mamy jak by 100 wejść bota, tak? - do tąd jedziemy tym samym torem rozumowania?

Ty napisałeś 100x5 = 500, to ja Ci przytaknąłem bo napisałeś że podczas jednego wejścia mamy 5 linków, no tak spytam, dalej razem?

A Ty teraz wyskakujesz że 500 x 5 to jest 2500 - możesz mi rozjaśnić skad masz te kolejne 5? liczysz drugi system? Czy się zakręciłeś ;)

Tomek ja nie napisałem nigdzie 250 róznych, jak tylko gdzieś wyżej zaznaczyłeś, że w paczce może być minimum 5 róznych linków, a maksymalnie może byc więcej (nie podałeś ile, więc uzywam słowa maksymalnie), to za kazdym razem zadając Ci to samo pytanie zaznaczam, że przy maksymalnej ilości róznych linków w paczce z 250 - Ty naprawdę nie rozumiesz, czy tylko udajesz?

A teraz mi piszesz, że moge sobie policzyć ile dni mi potrzeba na wyłapanie całej paczki... Tylko że dzis jest to jedna paczka a jutro inna, no ale nie zapominajmy o cudach, w końcu na tą sama stronę jak będzie cud może non stop wpadać ta sama paczka :shout:

Ja nie zadałem pytania z błedną teza i założeniami, założenia były 10 stron, 10 razy bot na każdej podstronie w ciagu 24h i maksymalna ilośc róznych linków w paczce z 250 linkami, pytanie było, czy bot przy takich założeniach jest w stanie wyłapać wszystkie różne linki czy nie... Jak nie znasz odpowiedzi, albo jej nie ma, albo jest to tajemnica systemu, to napisz: nie wiem, a nie udzielasz odpowiedzi na pytania jakie nie padły ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego nie rozumiecie w działaniu sytemu rotacyjnego??

pewnie dlatego ze jest to najgorzej opisany swl w polsce :shout:

ja sam dopiero jakis miesiac temu w ktoryms poscie storma tutaj na pio dowiedzialem sie ze paczki sa po 250 linkow i ze ida dobowo, a korzystam z eweblinka dluzej.

zobacz takich informacji nie ma w faq na stronie eweba, nie ma tam na forum w postach przyklejonych

jest za to wiele pytan jak dziala wpl, co oznacza i jak to wogole dziala - i jak pisalem wczesniej, tutaj na pio rowniez co jakis czas przewijaja sie te pytania

nie mniej dopoki xann nie napisze faq do tego czasu beda to nasze wyobrazenia jak to dziala a z wyobrazeniami jest tak ze kazdy sobie wyobraza cos innego

czy ty np wyobrazasz sobie ze linki z paczki wyswietlaja sie botowi kompletnie (pseudo)losowo czy wyobrazasz sobie ze wg jakis okreslonych zasad? bo ja np nie wiem jak sa pobierane z paczki, to 'wieksze prawdopodobienstow' zauwazenia naszego linku po przylozeniu wiecej pkt oznacza ze wiecej jest linkow w paczce czy tez takze to ze czesciej sie losuja z paczki?

w skali globalnej nie ma to wiekszego zanczenia, ale gdy weszly bonusy za strony z malym site, pojawila sie dyskusja o tym czy te strony faktycznie sa wartosciowe, bo czy potrafia wyswietlic linki z paczki...

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

założenia były 10 stron, 10 razy bot na każdej podstronie w ciagu 24h i maksymalna ilośc róznych linków w paczce z 250 linkami, pytanie było, czy bot przy takich założeniach jest w stanie wyłapać wszystkie różne linki czy nie...

Czy masz problemy z liczeniem ? Kalkulator dostępny w Windowsie

10 stron razy 5 linków każda strona to daje nam 50 linków

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

założenia były 10 stron, 10 razy bot na każdej podstronie w ciagu 24h i maksymalna ilośc róznych linków w paczce z 250 linkami, pytanie było, czy bot przy takich założeniach jest w stanie wyłapać wszystkie różne linki czy nie...

Czy masz problemy z liczeniem ? Kalkulator dostępny w Windowsie

10 stron razy 5 linków każda strona to daje nam 50 linków

Ja nie mam problemów, ale Ty raczej używaj kalkulatora, bo 10 stron razy 10 wejść bota na każda podstronę (co zaznaczałem) w ciagu 24h, daje nam 100 wejść, a to razy 5 linków daje nam 500 linków, tyle, że ja nie pytam ile linków zobaczy bot, a to czy zobaczy wszystkie różne...

Dzięki za kolejną odpowiedź nie na temat :shout:

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego nie rozumiecie

Przy tym założeniu ze bot wchodzi 500 razy na dobę na dane podstrony jakiegoś serwisu i

Nie 2500, a 500 jak podałeś kilka postów wyżej :shout:

A Ty teraz wyskakujesz że 500 x 5 to jest 2500 - możesz mi rozjaśnić skad masz te kolejne 5? liczysz drugi system? Czy się zakręciłeś ;)

W sumie to niby się pomyliłem lub nie. Zakręciłeś mnie jak słoik ogórków na zimę i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności