Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

założenia możesz pryzmować każde, ale morze sprawdź jak jest w rzeczywistości ?

ps. zakłądając że murzyn się wybieli to będzie murzynem czy juz białasem ?

W zasadzie to co chciałeś przez to powiedzieć. Takimi tekstami pokrywasz swoje braki w wiedzy na temat działania swojego SHL-a? Bo przecież gdybyś go znał, to bez zaczepek, przygaduszek i innych durnych odzywek wyjaśniłbyś jak to działa.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja nie mam problemów, ale Ty raczej używaj kalkulatora, bo 10 stron razy 10 wejść bota na każda podstronę (co zaznaczałem) w ciagu 24h, daje nam 100 wejść, a to razy 5 linków daje nam 500 linków, tyle, że ja nie pytam ile linków zobaczy bot, a to czy zobaczy wszystkie różne...

skoro piszesz że bot zobaczy 500 linków a w paczcie jest jak piszesz 250 to chyba każdego linka zobaczy dwa razy co ?

..... SHL-a?

Sorry nie wiem co to jest SHL może ci sie pomyliło z DHL ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...skoro piszesz że bot zobaczy 500 linków a w paczcie jest jak piszesz 250 to chyba każdego linka zobaczy dwa razy co ?...

Jak bym wiedział to bym chyba nie pytał co? A pytam, bo nie wiem jak są wypychane linki z paczki, czy każdy po kolei, czy rotacyjnie są wypychane, czy ten ktory juz ze 2/3 razy zostal wypchany spada niżej w kolejce i czeka dłużej niż ten co jeszcze nie został wypchany. Jasno zadałem pytanie podając proste założenia. Do tej pory nie odpowiedziałeś na to pytanie.

I teraz albo tez tego sam nie wiesz, albo wiesz i nie chcesz powiedzieć. Jeżeli wkraczamy na teren, gdzie nie możesz odpowiedzieć, to zamisast ciągnąć swoje wywody, odpowiadać na niezadane pytania itd, odpowiedz, że jest to tajemnica i koniec tematu.

A jak nie jest tajemnica i nie masz pojęcia jak to z tym jest, to też napisz, że nie masz pojęcia jak działa system w tej kwesti.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie jest tajemnica i nie masz pojęcia jak to z tym jest, to też napisz, że nie masz pojęcia jak działa system w tej kwesti.

Mam pojęcie i spróbuje CI powoli wytłumaczyć i objaśnić jak działa

bo nie wiem jak są wypychane linki z paczki, ....

Paczki są wypychane raz dziennie dla domen które mają ruch, domeny ktore nie mają ruchy paczki nie są wysyłane.

W paczce znajduje się od 5 linków może do 20 czy 30 górną granie ciężko stwierdzić bo jest losowa

Odpowiadałem na pytania trakując się jako doświadczonego usera który trybi ale ok wytłumaczę jeszcze raz

Paczka jest pobierana na domenę gdzie losowo z puli 250 linków w tym róznych 5-20 wyświetla się losowo 5 linków przy każdym odświerzeniu strony bot może jeżeli wejdzie w danym momencie zgarnąc tylko i wyłącznie 5 linków na podstronę i ani jednego więcej

Mam nadzieje ze zrozumiałeś obecnie jak działa system wiec widzisz jakie błedne robiłes założenia - skorykuj je o nową wiedzie a się rozjaśni

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi co ja rozumiem, a czego nie, tu chodzi o to, że nie masz chyba czasami pojecia jak normalnie odpowiadać na zadane pytania. Piszesz o błednych założeniach, a ja Ci kolejny raz napisze, nie chodzi o to czy sa błedne czy nie, bo takie zostały postawione i już, Ty miałes tylko odpowiedzieć na zadane pytanie. Nie zrobiłeś tego do teraz. Fajnie chociarz, że podzieliłeś sie wiedzą o paczce i o losowym wypychaniu z niej linków :)

A teraz ja uzbrojony w nową wiedzę pokuszę się odpowiedzieć na zadane przez zemnie pytanie: jest duże prawdopodobieństwo, że przy takich założeniach G zczyta wszystkie rózne linki z paczki.

Zgadzasz się, czy będziesz teraz próbowął to obalić? ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... jest duże prawdopodobieństwo, że przy takich założeniach G zczyta wszystkie rózne linki z paczki.

Zgadzasz się, czy będziesz teraz próbował to obalić? :)

Tak zgadza się.

ps. tylko dlaczego rozmawiamy o sc-fi ? nie możemy pogadać o czymś przyziemnym ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK możemy i o bardziej przyziemnych

Napisz mi jak jest w rzeczywistosci z małymi stronami, które są niskich lotów (no wiesz, tak stronka zrobiona tylko pod system, zero wartosci dla normalnego usera), a bot G zaglada na nie z raz dziennie, albo i rzadziej.

Napisz mi co sie stanie z systemem, jak takich stron będzie przybywać, przy założeniu sc-fi takim, że za jakiś czas bedą one wiekszością w systemie.

Badziej przyziemne?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..

Nie pomyliło mi się. SHL - System Handlu Linkami.

..

Wciskasz ludziom ciemnotę mówisz ze coś mam czego faktycznie nie mam. Nie wypada kłamać to źle wróży na przyszłośc

Kiedy to prawda. Nie ma sensu zaprzeczać. :)

Wróćmy może jednak do merytorycznej dyskusji na pytanie zadane przez zakręconego. Co konkretnie masz w tej sprawie do powiedzenia. Jak to wg Ciebie odbywa się na stronach o różnej wielkości. Jak te szanse zależą od wielkości strony, a jak od stopnia jej indeksacji. Pomińmy dla celów tej dyskusji inne czynniki ( np. Backlinki, chociaż są ważne).

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak działa algorytm e-weblinka to wie tylko Xann i raczej nigdy nie napisze.

2000 linków, 10 punktów na link - 0 losowań po miesiącu, a przecież jeden link z 20k punktów jest losowany.

Z moich danych statystycznych wynika, że strona linkowana 100k pkt dostaje 13-14x więcej linków niż 10k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz mi jak jest w rzeczywistosci z małymi stronami, które są niskich lotów (no wiesz, tak stronka zrobiona tylko pod system, zero wartosci dla normalnego usera), a bot G zaglada na nie z raz dziennie, albo i rzadziej.

Napisz mi co sie stanie z systemem, jak takich stron będzie przybywać, przy założeniu sc-fi takim, że za jakiś czas bedą one wiekszością w systemie.

Z małymi stronami jest pewnie podobnie jak z tymi większymi - są gorsze i lepsze. Możliwe, że sporo użytkowników systemu doda do nich mapy witryn, więc odwiedziny bota rzadkie być nie powinni. Poza tym ja np. wolę zlecić komuś napisanie średniej jakości tekstu na 5-10 podstron i o nic nie muszę się martwić.

PS plus jest jeszcze taki, że na małych stronach będą prawdopodobnie tylko linki systemu

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności