Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Takiego przełożenia raczej nie będzie, ale zwykłe osłabienie.

70 tys. małych stronek site:5-10, łączny site w systemie - 500 000, jak tym obrobić 120 000 linkowanych adresów?

Zaraz usłyszę znowu, że nie rozumiem zasady działania rotacyjnego SWL, ale... jeśli się da, to czemu nikt tego nie robi, po jaka cholerę te wszystkie sitetwórcze wynalazki pod swl?

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego przełożenia raczej nie będzie, ale zwykłe osłabienie.

70 tys. małych stronek site:5-10, łączny site w systemie - 500 000, jak tym obrobić 120 000 linkowanych adresów?

Zaraz usłyszę znowu, że nie rozumiem zasady działania rotacyjnego SWL, ale... jeśli się da, to czemu nikt tego nie robi, po jaka cholerę te wszystkie sitetwórcze wynalazki pod swl?

Małe strony nie zastąpią w 100% tych większych, poza tym jak pewnie wiesz Google ostatnio przechodzi zmiany. Mam namyśli ignorowanie site w zwracanych wynikach. Jeżeli w systemie byłyby same małe strony z site 5-10, niestety nie obsłużyłby on wszystkich linków. Ale do takiej sytuacji pewnie nie dojdzie, bo np. za stronę z site 16000 mam 12 tys. punktów.

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok lecimy dalej

Napisz mi jak jest w rzeczywistosci z małymi stronami, które są niskich lotów (no wiesz, tak stronka zrobiona tylko pod system, zero wartosci dla normalnego usera)...

No to tutaj Ci nie odpowiem bo takich strona nie ma w systemie.

Kiedy to prawda. Nie ma sensu zaprzeczać. ;)

Skoro nie kłamiesz to pokaż jak w ewelibnku możesz kupić 3 linki z PR3 ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok lecimy dalej
Napisz mi jak jest w rzeczywistosci z małymi stronami, które są niskich lotów (no wiesz, tak stronka zrobiona tylko pod system, zero wartosci dla normalnego usera)...

No to tutaj Ci nie odpowiem bo takich strona nie ma w systemie.

Skąd ta pewnośc, przecierz do systemu można wpakowac wszystko co jest w indeksie, a Ty nie moderujesz stron? A może tu mamy do czynienia z cudem, albo czystym SF?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewności nie mam może faktycznie ktoś wpakował przed chwila taką domenę, zawsze może zachodzić wielkie pardopodobieństwo że taka domena jest czyli nadal mamy teoretyzować co by było gdby mi to rybka mogę teoretyzować co nie zmienia faktu że przez dotychczasowe poczynania tylko zyskaliśmy nie straciliśmy w końcu kopiuje się tylko dobre rozwiązania ;)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w systemie byłyby same małe strony z site 5-10, niestety nie obsłużyłby on wszystkich linków.

To w takim razie po co je tak silnie promować? Strona site=5-10 może być przeszacowana kilkadziesiąt razy, oby nie gorzej.

Bo do tej pory w systemie przeważają opisy gg, cytaty, senniki, smsy, słowniki itp., więc warto wprowadzić jakąś alternatywę. Poza tym system pewnie sam wszytko unormuję, np. przez WPL.

PS to tylko moje zdanie, może jest inaczej, może kiedyś Xann podrzuci jakieś dane, żeby zobczyć jak to działa ;)

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ale z tą dobrą jakością małych stron to z lekka przesadzasz ;)

nie dlaczego przesadzam ?

zakręcony to może ja się ciebie zapytam, jak wyglada typowe zaplecze budowane np pod pozycjonowanie strony o bramach ?

Btw promocja małych stron jest wprowadzona na stałe?

nie rozumiem o co pytasz , jaka promocja ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że napisałeś: przed chwilą może ktos wpakował taką domenę... Jak mógł teraz, czego nie wiem (wybacz, że znowu teoretyzujemy, ale z nas 2 to Ty masz pełny wgląd w system), to takich domen może być bardzo dużo, o czym też nie wiesz... No chyba, że jednak sprawdzasz jakie są strony w systemie i możesz założyć się o wszystko, że nie ma w nim takich, które są stawiane tylko pod system ;)

Zanim odpowiem na Twoje pytanie, powiedz mi co rozumiesz przez typowe zaplecze.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności