Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mogę, oczywiście, ale co rozumiesz przez typowe, bo ja na przykład typowym zapleczem w przypadku bram nazywam taka stronę, na której znajdę informacje o rodzajach materiałów, które mogą byc stosowane do budowy bramy, znajdą się tam informacje o rodzajach i zastosowaniu bram (wiesz, garażówka, taka na posesję), o silnikach jakie mozna stosowac przy bramach. Dla mnie to jest typowa strona zapleczowa, a i na takiej typowej stronie zapleczowej nie wstawiam linków do stron o ()() maryni czy innych stron, które nie maja nic wspólnego z bramami (i nie poruszam tu tematyczności) - dla mnie to jest typowe zaplecze które ma pozycjonować strone o bramach.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chesz powiedzieć, że moderujesz to co wpada do systemu i odrzucasz coś co jest robione tylko pod system i że te wszystkie maluchy w systemie maja takie standardy jak moje typowe zaplecze? Jeżeli tak to są to porzadne strony i nie wypowiadam sie płytko o takich stronach, mimo tego, że emituja linki nawet do stron o ()() Maryni ;)

Tylko kto ma na tyle rozumu, by wrzucac takie strony w SWL?

edit: i nie chcę urazić tych co takie strony wkladaja w system, Panowie szacunek dla Was, kimkolwiek jesteście :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@'zakręcony' - szkoda ze tak płytko oceniasz kolegów po fachu wszak ci powiem że twoje zaplecze jest zwykłym standarowym jak mają wszyscy inni i jest dodawane do systemu i włąsnie żeby komuś opłaciło się dawać taką stronę co ma taki malutki site jest ten BONUS

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniam płytko kolegów z branży, bo jezeli maja takie typowe zaplecze jak ja mam i wrzucają je w system, to co o nich myślę jest w moim poscie wyżej ;)

Oceniam płytko natomiast małe strony, które są robione tylko pod system.... Alew takich jak mówisz nie ma w systemie eweba wogóle, poza tymi kilkoma, które ktos teraz dodał :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze twoi branżowi koledzy nie mają rozumu

Zmiana tematu czy może będą jakieś testy na iloraz Q wśród użytkowników e-weblinka?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@'zakręcony' - szkoda ze tak płytko oceniasz kolegów po fachu wszak ci powiem że twoje zaplecze jest zwykłym standarowym jak mają wszyscy inni i jest dodawane do systemu i włąsnie żeby komuś opłaciło się dawać taką stronę co ma taki malutki site jest ten BONUS

Google im wyzeruje PR, a 1000 punktów dostaną 2-3 zł miesięcznie. Toż to złoty interes. ;)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności